no jeśli będę dłubać moje 1.8( a wszystkie znaki na to wskazują i te chwilowe wątpliwości się rozwiewają bo jak patrzyłem na koszty zakucia innych silników uturbiania to wychodzi całkiem duża sumka a potem jeszcze adaptacja strojenie bla bla..chyba nie w tym aucie:P) to bedę robił z zakuciem dołu i wszystko bez głowicy( głowica kolektor dolotowy i być może wydajniejszy fmic na stage 3 ) i właśnie moce takie jak piszesz...a sprzęgiełko, spieka nie będzie bo już jest organiczne i tylko czeka na założenie
ImageShack: Host and Share your Photos and Videos - zdjcia05801.jpg moment jaki przenosi to min 530NM (a może i ciut więcej ale chyba starczy:P) miałem je już zakładać ale stwierdziliśmy że nie ma sensu się babrać skoro i tak znowu bym chciał zwalać motor i rozbierać więc wrzucę je z nowymi gratami...a seryjne klei bardzo dobrze tylko przy ruszaniu z 3 tys obrotów i po puszczeniu sprzegła wciskam gaz do dechy to jest problem...ale jak ruszę z 2.5 i nie wcisnę za szybko gazu w opór to dobrze sklei...ale koła przy ruszeniu nigdy nie zapiszczą...dlatego te przyspieszenie 0-50 mogło by być zdecydowanie lepsze...