Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 209

Wątek: POLECANY WARSZTAT / SERWIS / MECHANIK dla naszych TT

  1. #46

    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebro Q
    Posty
    138
    BigBird.co, jako użytkownik tego forum skorzystałem z pomocy Pawła i Twoje uwagi są mocno nie na miejscu to po pierwsze, a po drugie to uszczelek się na naprawia tylko wymienia i do tego nie potrzeba fachowca od TT

  2. #47
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez BigBird.co Zobacz posta
    Paweł z Płońska musi zjeść Snikers-a bo zaczął gwiazdorzyć. Pisałem do niego parę razy, ale nie ma czasu i nie raczył nawet odpisać na PW. Tak więc potrzebuję kogoś innego, bo nie mogę sobie pozwolić na czekanie 2 tygodni aby ktoś mi uszczelkę naprawił i spasował powierzchnie.
    Nikt kolego nie gwiazdorzy, a to że nie obiecuje z nawału roboty to chyba dobra cecha, muszę przyznać że jestem poniekąd tego przyczyną, bo moje auto kompletnie sparaliżowało robienie poważniejszych spraw, takich np jak remont silnika lub chodz by wymiana uszczelki pod głowicą.
    Trzeba niestety trochę uzbroić cierpliwość.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #48
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Wiem Panowie że terminy nie pozwalają i nie jestem świętą krową aby tego nie rozumieć. Oczekiwałem minimum czego było można oczekiwać czyli zwykłej odpowiedzi mówiącej że najwcześniej za 2-3-4 tygodnie, albo wcale tylko tyle.

    "haps" moje uwagi w tym przypadku są jak najbardziej na miejscu to po pierwsze, a po drugie nie łap mnie za słowa, bo nie jesteśmy w gimnazjum.

    Gdyby chodziło o samą wymianę uszczelki nie truł bym nikomu o potrzebie fachowca.

  4. #49
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez BigBird.co Zobacz posta
    Wiem Panowie że terminy nie pozwalają i nie jestem świętą krową aby tego nie rozumieć. Oczekiwałem minimum czego było można oczekiwać czyli zwykłej odpowiedzi mówiącej że najwcześniej za 2-3-4 tygodnie, albo wcale tylko tyle.

    "haps" moje uwagi w tym przypadku są jak najbardziej na miejscu to po pierwsze, a po drugie nie łap mnie za słowa, bo nie jesteśmy w gimnazjum.

    Gdyby chodziło o samą wymianę uszczelki nie truł bym nikomu o potrzebie fachowca.
    Nie wiem kolego jak działa Twoja skrzynka ale ja nie omijam żadnych wiadomości. Dlatego z pewnością odpisałem na każde Twoje zapytanie. No jeżeli nie zrobiłem tego w ciągu kilku godzin od daty otrzymania to też radzę o cierpliwość. Niestety każde moje wejście na forum to jest kilka pw i w międzyczasie robię jeszcze inne rzeczy dlatego nie zawsze mam czas tylko siedzieć i natychmiastowo odpisywać na każdą wiadomość. Odpowiedź dostałeś tylko zapewne po dniu lub 2. Odnośnie terminu to po prostu uczciwie powiedziałem ,że na razie nie dam rady gdyż dopóki Żuczek nie wyjedzie to żadnej poważniejszej roboty nie biorę . Jeżeli dla Ciebie taki pikuś jest wymiana uszczelki to możesz zrobić to sam. Sama wymiana potrwa pewnie ze 3 godziny ( ja mogę to zrobić w godzinę ale nie daje na to gwarancji) ale bez planowania wydmucha ją po raz kolejny o czym mi zresztą pisałeś;/ Aby zrobić to porządnie tak jak zasugerowałem potrzebne mi jest miejsce i czas którego na razie nie mam. Mogłem Ci powiedzieć wpadaj przyjedź zostaw auto. Potem bym zwlekał z robotą i oddał po miesiącu, było by to wporządku? myślę że nie dlatego wolałem od razu powiedzieć iż na razie nie dam rady a jeżeli masz czas to poczekasz i zrobię szybko bez blokowania CI auta a jeżeli nie to niech zarobi ktoś inny. Miej także świadomość iż aby zrobić to tak jak Ci pisałem konieczny jest CAŁKOWITY demontaż turbiny ( odkręcanie wszystkich lini i najprawdopodobniej rozbieranie turbiny polegające na odkręceniu muszli gorącej turbiny co w tak starym aucie zazwyczaj jest problematyczne) a także odkręcanie kolektora i planowanie obydwu płaszczyzn styku czyli wbrew pozorom spory nakład pracy a nie tylko sama zmiana uszczelki...
    A tak na marginesie to nie jadam snikersów dlatego też wypraszam sobie takich propozycji...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 11-06-2013 o 16:50

  5. #50
    Awatar torcida1
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Wroclove
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    62
    Umówiłem się na wymianę paska rozrządu oraz filtra paliwa do VAG Serwis, we Wrocławiu, na ul. Tarnogajskiej. Ktoś miał jakąś stycznośc z tym warsztatem? Słyszałem, że jest ok, ale chciałbym poznac więcej opinii

  6. #51
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    śmieszne to umawianie jakoś nigdy z Pawłem nie ma kłopotu
    Pozdrawiam

  7. #52
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Nikt nigdy nie narzekał,może kolega w gorącej wodzie kąpany...

  8. #53
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Paweł w takim razie kupię ci Marsa, żeby nie było a resztę dogadamy na pw.
    Co do gorącej wody to zależało mi 2 tygodnie temu aby mieć auto. Teraz już po wszystkim tak więc może stać i się kurzyć. I w tej sytuacji wolę zrobić to u Pawła, aby mieć pewność że wszystko zagra. Tak więc sorry za zamieszanie Panowie.

  9. #54

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Wielkopolska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    szary
    Posty
    9
    A może ktoś podsunie jakiś konkret z okolic Poznania (tak na wszelki wypadek). Z góry dziękuję

  10. #55

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Drawski Młyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    6
    Podpinam sie do pomysłu kolegi wyżej nie ma zadnej konkretnej informacji na temat dobrego warsztatu w wielkopolsce a zwlaszcza Poznan i okolice . pozdro

  11. #56

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    6
    a któryś z klubowiczów w okolicach Katowic ogarnia TT tak jak np Paweł w okolicach Wawy?

  12. #57
    Awatar emy
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    München
    Pojemność
    brak
    KM
    248
    Rocznik
    2012
    Kolor
    alpinweiß
    Posty
    558
    panowie..

    jako ze zima, dorzuce do piecyka..

    Szukam kogos w okolicach Raciborza ( najlepiej).
    Wroclaw ok, VAG Serwis, ale jako, ze bede u zony w Raciborzu, szukam tam speca. Wymiana paskow/napinacza ( zima i zaczely piszczcec), zawory, termostat, +ew. czyzscenie przepustnicy.
    Nie mam czasu i miejsca na to.. a TT powinna trafic w dobre mechanizcne rece...

    Polecicie kogos, czy moje jednak Sosnowiec Automax ??

    =========
    Vorspung durch Technik

  13. #58

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    8
    Czy możecie polecić kogoś z okolic Trójmiasta? Pozdrawiam,

  14. #59
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    To pytanie kieruję do osób ze śląska, może akurat ktoś korzystał z ich usług... Panowie, co sądzicie o tym warsztacie - http://auto-stan.pl/ (AUTO-STAN, CENA STANISŁAW, ul. Łęgowa 11, 43-100 Tychy)?

    Tutaj mają bardzo dobre opinie - http://dobrymechanik.net/mechanicy/t...tan-tychy.html. Ale jako, że siedzę w branży internetowej i e-marketingu to do przypadkowych opinii na necie podchodzę z ograniczonym zaufaniem (nie takie rzeczy da się ładnie przygotować specjalnie pod klienta).

    Mam tam bardzo blisko i chciałem wymienić u nich termostat (na moich częściach, kupionych w ASO).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A jeśli chodzi o polecenia to polecam blacharstwo i lakiernictwo na Halembie http://paja.pl/ (Autoklinika, Jerzy Paja, ul. Świętojańska 2, 41-706 Ruda Śląska).
    Do tanich nie należą, ale przykładają się do roboty. W swojej TT nic tam nie robiłem i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał, chyba, że lakierowanie zacisków hamulcowych .

  15. #60

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Jabłonna
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    1
    Czyżby nikt nie robił przeglądów okresowych, ani żadnych napraw w warsztatach? Wszyscy samodzielnie naprawiacie Wasze TT? A może w Warszawie i okolicy nie ma dobrych warsztatów? Małe zainteresowanie było tym postem, a podpowiedzi praktycznie żadne. Powinienem zrobić przegląd okresowy (+wymiana świec, tarcz i klocków hamulcowych) - niby nic, ale wiem, że i to może być nie lada wyzwaniem dla niejednego "fachowca", a zarazem ryzykiem dla właścicieli TT. Do tej pory korzystałem z usług ASO, ale ich ceny nie są adekwatne do wykonanej usługi (a i tak nie mam pewności, czy zrobili to, za co zapłaciłem). Zresztą straciłem do nich zaufanie. Ostatnio po wymianie żarówki w przednim reflektorze, prawie doprowadzili do pożaru auta (gdy oddawali mi samochód, reflektor już dymił!). Nie mam już zaufania do mechaników i już nie wiem gdzie jeździć. Może jednak ktoś ma sprawdzony (wielokrotnie) dobry warsztat?

Podobne wątki

  1. Śruba w oponie - polecany wulkanizator
    Przez przemeks w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 13:51
  2. Warsztat/serwis Wyry, Mikołów
    Przez ravagehd w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 12:02
  3. Aktorskie wyczyny naszych TT
    Przez Limbo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 21:12
  4. Galeria naszych TT
    Przez Arttur w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •