Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
Punan, ok, rozumiem że się zdenerwowałeś, ale w tym wątku http://www.klubtt.pl/ogallne/11622.htm :



Art. 190 k.k się kłania...uspokój się i wypij szklankę wody

Nasze forum jest ogólnodostępne, jak ktoś to przeczyta to możesz mieć problemy....

A wracając do tematu, to ludzie są tylko ludźmi a Robert nie jest żadną moją rodziną czy bliskim, tak jak mówiłem jedynie znajomym mechanikiem.

To co mogę teraz powiedzieć to to że jest w tym momencie strasznie głupio że go komukolwiek poleciłem, u mnie samochód był i jest zrobiony dobrze.
Ponieważ tak jak napisałem, nie mam na Roberta ani jego pracę ani tę sytuację żadnego wpływu. Może miał on może gorszy dzień albo co...

Proponuję teraz wyluzować i tyle, zdarzyło się, dobrze że skończyło się szczęśliwie i nic strasznego się nie stało
Spokojnie Jerry, nie mam nic do Ciebie i Twojego polecenia
Obyś czasem nie bał się w przyszłości polecać swoich mechaników skoro faktycznie w Twoim przypadku było OK. Ty opisałeś swój pozytywny przypadek, ja swój troche mniej pozytywny...
Może miał gorszy dzień - nie wnikam ale mojego i moich znajomych aut więcej u siebie nie zobaczy. Takich szkolnych błędów nie powinien robić i tyle.
Co do mojego zdenerwowania to było one(już się uspokoiłem ) współmierne z niebezpieczeństwem i szkodami jakie mogłem ponieść przez taką pierdołę...
Koniec moich wypowiedzi w tym temacie. Jak coś to priv