Pokaż wyniki od 1 do 15 z 209

Wątek: POLECANY WARSZTAT / SERWIS / MECHANIK dla naszych TT

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274

    Thumbs up POLECANY WARSZTAT / SERWIS / MECHANIK dla naszych TT

    Wrocilem dzis od mechanika w swietnym nastroju, gdyz sprawnie zdiagnozowal moje autko i na rozsadne pieniadze doprowadzil je do porzadku.
    Wychodze z propozycja wrzucenia do nowego watku polecanych przez Was (sprawdzonych) warsztatow, czy to od mechaniki, czy od blacharki, klimy, wulkanizacji, czy bog wie czego tam jeszcze.
    Wg mnie taki watek wzbogacilby forum, kazdy poza samodzielnym ogarnianiem auta ma zapewne fachowca, ktoremu nie boi sie oddac swojego cacka. Fajnie byloby podzielic sie ta wiedza.
    Wydaje mi sie, ze najciekawsza forma, bylby aktualizowany przez moderatora/administratora post glowny o formule typu:

    [miejscowosc][nazwa/nazwisko][adres][ew.kontakt][+nick osoby polecajacej][ew.czym sie zajmuje zaklad + maly opis wg uznania]

    wydaje mi sie, ze osoba polecajaca powinna miec minimum X postow, czy czasu od rejestracji, aby jakis ala SPAM reklamowy sie nam nie pojawil.
    Co wy na to?

    Zaczne moze od siebie + dodam kilka (mysle aktualnych polecen, ktore wyszukalem na forum)

    [Bydgoszcz][Bosch Service Trawczynski][Nakielska 197c][tel. 523741011][poleca M and V]
    diagnostyka, mechanika
    Wg opinii w moim miescie najlepszy mechanik grupy VAG z silnym nastawieniem na Audi. Wlasciciel przepracowal sporo czasu w ASO, po czym poszedl na swoje, gdzie z dobra opinia dziala do dzis. Tzw. 'gosc od zadan specjalnych' - jak nie wiadomo, co sie dzieje z autem, wysyla sie do niego. Zaklad sie ceni, ale ceny nie sa z kosmosu, po prostu adekwatne do renomy. Pisze dopiero dzis, gdyz mimo, ze slyszalem o nim od zakupu auta dopiero teraz pojawila sie 'okazja' (?),by podjechac osobiscie z moim samochodem. Polecam.

    z postow innych:

    [Wroclaw] [DYNOSOFT.PL] [poleca game23]
    diagnostyka, rozrzady itp.

    [Jozefow k.Otwocka pod Warszawa] [ul. Zawiszy Czarnego 54] [tel: 602117009 lub 22-7894639] [poleca Piotrek]
    Blacharka
    "Mam czlowieka ktory kilka razy lakierowal mi poszczegolne elementy mojego TT i zna temat, pierwszym razem po sprowadzeniu auta 1999r malowal kilka czesci, ktore przez czas uzytkowania nie daly znac o sobie."

    [Wiazowna ] [ul. Lubelska 90] [Auto binol] [tel: 605-689-958 , 48 22 789 06 52, +48 22 789 06 48 ] [poleca ZUCZEK oraz kamilradosc , Artix]
    Blacharka
    "najlepszy zaklad jaki do tej pory spotkalem firma roku autoryzacja Mercedesa Hondy i Toyoty (...) Po0lecam z całą odpowiedzialnością" "naprawde solidny hmm warsztat " "Melduje ze pomalowalem w Roadsterku maske, zderzak, blotnik za rada Zuczka w Binolu w Wiazownej i jest naprawde niezle ! Kompletnie nie widac roznicy do innych elementow (...)Pewnie mozna taniej, ale jak poprawiac to dobrze, a nie tanio"
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 10-11-2010 o 22:14

Podobne wątki

  1. Śruba w oponie - polecany wulkanizator
    Przez przemeks w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 13:51
  2. Warsztat/serwis Wyry, Mikołów
    Przez ravagehd w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 12:02
  3. Aktorskie wyczyny naszych TT
    Przez Limbo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 21:12
  4. Galeria naszych TT
    Przez Arttur w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •