Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 209

Wątek: POLECANY WARSZTAT / SERWIS / MECHANIK dla naszych TT

  1. #1
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274

    Thumbs up POLECANY WARSZTAT / SERWIS / MECHANIK dla naszych TT

    Wrocilem dzis od mechanika w swietnym nastroju, gdyz sprawnie zdiagnozowal moje autko i na rozsadne pieniadze doprowadzil je do porzadku.
    Wychodze z propozycja wrzucenia do nowego watku polecanych przez Was (sprawdzonych) warsztatow, czy to od mechaniki, czy od blacharki, klimy, wulkanizacji, czy bog wie czego tam jeszcze.
    Wg mnie taki watek wzbogacilby forum, kazdy poza samodzielnym ogarnianiem auta ma zapewne fachowca, ktoremu nie boi sie oddac swojego cacka. Fajnie byloby podzielic sie ta wiedza.
    Wydaje mi sie, ze najciekawsza forma, bylby aktualizowany przez moderatora/administratora post glowny o formule typu:

    [miejscowosc][nazwa/nazwisko][adres][ew.kontakt][+nick osoby polecajacej][ew.czym sie zajmuje zaklad + maly opis wg uznania]

    wydaje mi sie, ze osoba polecajaca powinna miec minimum X postow, czy czasu od rejestracji, aby jakis ala SPAM reklamowy sie nam nie pojawil.
    Co wy na to?

    Zaczne moze od siebie + dodam kilka (mysle aktualnych polecen, ktore wyszukalem na forum)

    [Bydgoszcz][Bosch Service Trawczynski][Nakielska 197c][tel. 523741011][poleca M and V]
    diagnostyka, mechanika
    Wg opinii w moim miescie najlepszy mechanik grupy VAG z silnym nastawieniem na Audi. Wlasciciel przepracowal sporo czasu w ASO, po czym poszedl na swoje, gdzie z dobra opinia dziala do dzis. Tzw. 'gosc od zadan specjalnych' - jak nie wiadomo, co sie dzieje z autem, wysyla sie do niego. Zaklad sie ceni, ale ceny nie sa z kosmosu, po prostu adekwatne do renomy. Pisze dopiero dzis, gdyz mimo, ze slyszalem o nim od zakupu auta dopiero teraz pojawila sie 'okazja' (?),by podjechac osobiscie z moim samochodem. Polecam.

    z postow innych:

    [Wroclaw] [DYNOSOFT.PL] [poleca game23]
    diagnostyka, rozrzady itp.

    [Jozefow k.Otwocka pod Warszawa] [ul. Zawiszy Czarnego 54] [tel: 602117009 lub 22-7894639] [poleca Piotrek]
    Blacharka
    "Mam czlowieka ktory kilka razy lakierowal mi poszczegolne elementy mojego TT i zna temat, pierwszym razem po sprowadzeniu auta 1999r malowal kilka czesci, ktore przez czas uzytkowania nie daly znac o sobie."

    [Wiazowna ] [ul. Lubelska 90] [Auto binol] [tel: 605-689-958 , 48 22 789 06 52, +48 22 789 06 48 ] [poleca ZUCZEK oraz kamilradosc , Artix]
    Blacharka
    "najlepszy zaklad jaki do tej pory spotkalem firma roku autoryzacja Mercedesa Hondy i Toyoty (...) Po0lecam z całą odpowiedzialnością" "naprawde solidny hmm warsztat " "Melduje ze pomalowalem w Roadsterku maske, zderzak, blotnik za rada Zuczka w Binolu w Wiazownej i jest naprawde niezle ! Kompletnie nie widac roznicy do innych elementow (...)Pewnie mozna taniej, ale jak poprawiac to dobrze, a nie tanio"
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 10-11-2010 o 22:14

  2. #2
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    Który serwis polecacie w Katowicach?

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny ?l?sk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    86
    Cytat Zamieszczone przez LeoAmar Zobacz posta
    Który serwis polecacie w Katowicach?
    Piekary Śląskie Auto Danecki

  4. #4
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Był ktoś może na naprawie licznika we Wrocławiu u tego użytkownika ?? Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    Napisałem maila. Ponoć naprawia takie rzeczy udziela gwarancji. Już miałem wysyłać licznik do animexu, ale może spróbuję tutaj

  5. #5
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Witam,
    Przymierzam sie do startu sezonu wiosennego i mam do wymiany tarcze + klocki + coroczna wymiane oleju i filtrow. Robota niby prosta, ale byle komu mojego roadsterka nie oddam.

    Mozecie polecic sprawdzony warsztat mech w W-wa, po lewej stronie Wisly ? (czyli jakis Mokotow, Ochota, Wola, etc)
    Pozdro Artix

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Chorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    94
    Jeśli chodzi o rejon Katowice, Chorzów,Świętochłowice itp...to zdecydowanie polecam warsztat Andrzeja Wojciechowskiego w Świętochłowicach na ulicy Szkolnej 3.Właścicielem jest facet który za swojej młodości ścigał sie we Formule 3 i doskonale zna temat sporowych furmanek Oczywiście full serwis łącznie z diagnostyką komputerową. Naprawiałem u niego wszystkie samochody do tej pory.Oczywiście TT też się doczekała na wymiane sprzęgła oraz rozrządu właśnie w tym warsztacie.Polecam go każdemu i daje głowe, że będzie zadowolny.Jedyny minus to dość długa kolejka, ale jak sie komuś nie spieszy to warto poczekać.Ceny są adekwatne do jakości wykonanej usługi, ale za darmo nikt jeszcze nic dobrze nie zrobił.Plecam!!!

  7. #7
    Awatar Insane
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    43
    Odświeżam

    Jaki jest godny polecenia warsztat w BYDGOSZCZY , by zrobić VAG i pousuwać błędy? Oprócz Bosch Service Trawczyński jest jeszcze Ktoś znający się na rzeczy, czy reszta to papudraki? Ile płaci się w powyższym przybytku? Dajcie znać, bo prędziej dowiem się tutaj, niż będę miał czas zadzwonić.

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nie prościej kupić kabelek za 20 zł na allegro? Zwraca ci się po pierwszym użyciu. Jeśli natomiast nie możesz / nie chcesz mieć kabla i robić to samemu to napisz do M & V w tej sprawie.

  9. #9
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    moge dac ci jeszcze kilka namiarow na warsztaty z vag'iem ale chyba lepiej zrobic jak pisze Jaaqob - daj mi znac na PW sprawdze ci to za darmo + mozemy dynamiczne logi zrobic, czego w warsztacie nie robia, pokaze ci co i jak i mozesz pozniej sam kupic sobie kabelek i nie bedziesz w przyszlosci potrzebowal z tym pomocy

    "Love Them BOTH" - M.

  10. #10

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Górny Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    Czy ktoś może jeszcze polecić coś w okolicy Chorzowa, Katowic? Będę potrzebował jakieś drobne sprawy mechaniczne zrobić (wahacz) i może kosmetycznie lakiernik będzie potrzebny. Jakieś sprawdzone miejsca? (bo z mechanikami to przerobiłem już kilku w okolicach Chorzowa i ciężko o profesjonalizm u nich niestety)

  11. #11
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Nasze okolice, to Adam Próba Wyry. Ja już od lat jeżdżę do niego z moimi V.A.G.mi.
    Ma swój warsztat, a dodatkowo pracuje w serwisie VW/AUDI w Katowicach.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 08-10-2012 o 19:34

  12. #12
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Zapraszam do mnie. Chętnie pomogę w naprawach bieżących. Przeglądy,filtry,klocki. Warszawa Bemowo Górczewska. Robię swoje TT oraz auto Dominika

  13. #13
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Perfekcyjna osoba w okolicach Krakowa!tj. Olkusz!z racji tego,że raczej nie chce być ogłaszana na forum to jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o PW.

  14. #14

    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebro Q
    Posty
    138
    Auto Pasja
    ul. Wałuszewska 30
    Białołeka - Warszawa

    Sebastian - zajebiście ogarnia, mechanika, elektronika...wszystko

  15. #15
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Jak szukacie lakiernika to szczerze polecam Pana Arkadiusza z Żabieńca.

    ul. Polna 24,
    Żabieniec ok. Warszawy - Piaseczna.
    TEL: 501 185 544

Podobne wątki

  1. Śruba w oponie - polecany wulkanizator
    Przez przemeks w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 13:51
  2. Warsztat/serwis Wyry, Mikołów
    Przez ravagehd w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 12:02
  3. Aktorskie wyczyny naszych TT
    Przez Limbo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 21:12
  4. Galeria naszych TT
    Przez Arttur w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •