Dla poszukujących dobrego i sprawdzonego serwisu swojej TTki w okolicach Warszawy, ze swojej strony polecam mojego mechanika: Roberta w okolicy Mińska Mazowieckiego

(tutaj robię sobie trochę strzał w kolano, bo przez to wydłużą się terminy u Roberta , ale co tam, trudno....)

Jego strona i cennik: K-mot - Strona główna

Robert prowadzi zakład kompleksowej mechaniki dla wszystkich samochodów grupy VAG (były pracownik ASO Skoda Carsed), znamy się z klubu OCP od samochodu mojego Ojca (Octavia I) a ostatnio także przez moją TT

Zalety:
- Szczerość -> Robert zawsze mówi co jest, co trzeba wymienić, czego nie trzeba, co będzie trzeba wymienić w przyszłości...
- Można cały czas być przy aucie i "przeszkadzać" Robertowi, on to lubi (a jak się nie chce stać, to można pospacerować po okolicznych lasach, bardzo ładnie tam jest)
- Krótkie terminy, można umówić się na telefon, jest dostęp do wszystkich części: zarówno zamienników jak i ori VAG.
- Dla Roberta nie ma tematów i problemów niemożliwych (zarówno w mechanice jak i innych dziedzinach).
- Warsztat w pełni wyposażony we wszystkie możliwe narzędzia + dwa podnośniki + ogrzewanie, generalnie pełna profeska.
- Bardzo atrakcyjne ceny.

Wady:
- Trzeba dojechać, ok. 40 km od centrum Warszawy.
- Drobny kawałek autostradowej obwodnicy Mińska w drodze do serwisu (do pierwszego zjazdu) kusi do głębszego wciśnięcia pedału przyspieszenia i narażenie się na spotkanie z kontrolą...
- Jeśli ktoś lubi czekać długo na termin naprawy samochodu a potem długo czekać na jego odbiór to będzie zawiedziony...
- Naprawia tylko to co trzeba naprawić a nie milion innych rzeczy...jak ktoś tego nie lubi to będzie zawiedziony...
- Ci co lubią zostawić spory ke$h u mechanika będą baaaaarrrdzo zawiedzeni...

p.s. O i nawet w galerii znalazła się moja TT podczas wymiany rozrządu
Nazwa:  0ca8932547d3457685a8ee75e41849db.JPG
Wyświetleń: 912
Rozmiar:  94.0 KB