Cytat Zamieszczone przez Waldi Zobacz posta
Czyżby nikt nie robił przeglądów okresowych, ani żadnych napraw w warsztatach? Wszyscy samodzielnie naprawiacie Wasze TT? A może w Warszawie i okolicy nie ma dobrych warsztatów? Małe zainteresowanie było tym postem, a podpowiedzi praktycznie żadne. Powinienem zrobić przegląd okresowy (+wymiana świec, tarcz i klocków hamulcowych) - niby nic, ale wiem, że i to może być nie lada wyzwaniem dla niejednego "fachowca", a zarazem ryzykiem dla właścicieli TT. Do tej pory korzystałem z usług ASO, ale ich ceny nie są adekwatne do wykonanej usługi (a i tak nie mam pewności, czy zrobili to, za co zapłaciłem). Zresztą straciłem do nich zaufanie. Ostatnio po wymianie żarówki w przednim reflektorze, prawie doprowadzili do pożaru auta (gdy oddawali mi samochód, reflektor już dymił!). Nie mam już zaufania do mechaników i już nie wiem gdzie jeździć. Może jednak ktoś ma sprawdzony (wielokrotnie) dobry warsztat?
Też nam miło Cię poznać Zalogowałeś się na forum w 2008r i dziś napisałeś swój pierwszy post (szkoda że nie w tym dziale co wypadało by), opowiedz jakie to uczucie?