Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Niefabryczne radio i BOSE - jak to podłączyć?

  1. #31
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    kolega auto wali na sprzedaż a tu ma portal aukcyjny więc chodziło o 38 zł które chciał zaoszczędzić na tym grajku

  2. #32
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    ksolk..., 38zł na 1 przedmiocie, ale 38zł na 10 przedmiotach ile już daje? Stać Cię przepłacać? Przepłacaj. Ja szukam, porównuje, staram się nie przepłacać. Zawsze to procentuje, bo w efekcie końcowym zostaje sporo kasy. Za 38zł kupię dobry filtr kabinowy. Na budowie, na 38zł zasuwałbyś 3h przy betoniarce.

  3. #33
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Skoro budujemy to na aucie oszczędzamy i nie oszukujmy sie,a tym bardziej na sprzedawanym

  4. #34
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    ksolk siemasz brachu! ja nie pytałem, czy Ty oszczędzasz, czy nie..., skoro oszczędzasz to Twoja sprawa, mnie do tego nie przekonuj. Odpowiedź na swoje pytanie uzyskałem

  5. #35

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1

    Wymiana radia z adapterem do bose.

    Witam jestem tu nowy i mam problem z podłączeniem radia.
    Sprawa wygląda tak, że podpiąłem radio Alpine CDE-181RR przy użyciu https://allegro.pl/oferta/audi-vw-ad...OGU2Mzc1YzI%3D tej przejściówki radio się załącza ale nie gra. Jeden niebieski kabelek wychodzący z czerwonej kostki przejściówki prowadzi donikąd tzn jest luźny, radio było niegdyś podłączone przy użyciu innej przejściówki za 40zł i działał tylko przód, a przy montażu ten sam problem czyli załączanie się radia i brak dźwięku jednak osoba montująca wtedy to radio określiła to jako brak wzbudzenia i uzyskaliśmy dźwięk, rozumiem że nie uruchamiał się wzmacniacz?
    Po jakimś czasie wróciłem do oryginalnego radia ale na krótko i chciałbym mieć nieoryginalne radio ale w "pełnej mocy" pomijając brak informacji na wyświetlaczu przy zegarach.

    Czy ktoś spotkał się z tym "problemem" i czy wystarczy coś przełożyć na kostkach z przejściówki którą podałem w linku?
    Przejściówkę opisaną jako tą za 40zł dalej posiadam ale nie gra subwoofer i bardzo mnie to irytuje a z tą nową nie wiem co jest grane.
    Dodam jeszcze, że przejściówka zamówiona na tej aukcji w rzeczywistości wygląda inaczej czyli do tego czarnego pudełka podłącza się białą kostkę i wygląda to tak jak na zdjęciu https://a.allegroimg.com/s1440/03021...7e25cc9b0ba5d7
    Ostatnio edytowane przez Mgk2000 ; 26-05-2019 o 22:57

Podobne wątki

  1. VAG TEST Address 56 ( RADIO BOSE )
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 30-08-2019, 17:59
  2. Problem z dźwiękiem radio Bose MK2
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 09:41
  3. Bose, a nieoryginalne radio - jaki interfejs ?
    Przez Maggot w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-02-2016, 12:56

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •