Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 35

Wątek: Niefabryczne radio i BOSE - jak to podłączyć?

  1. #16
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja tam nic nie widze na tych zdjeciach....jakas instalacja, jakies interfejsy, jakies dwa kabelki luzne....trzeba to zobaczyc live o co kaman.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #17

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebny
    Posty
    26
    hey. mam pytanie czy taki zesta bedzie dobry do zmiany radia ze standardowego na inne typu sony pionnier?? nie mam systemu bosse
    http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-b5-t...693428806.html
    chce przełozyć cały zestaw z starego samochodu radio + wzmacniacz i sub. u mnie w starym do wzmacnaiacza był pociagniety konkretny kabel az do bagarznika i w audi chyba tez bede musiał jakoś go przeciagnać :/

  3. #18
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Będzie pasować.

  4. #19
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Hej
    Czy może ktoś polecić mi dobry serwis od car audio Wrocław, Legnica ew Warszawa? Niestety z tubylcami problem, nikt tego nie ogarnia ;(
    Blonde Bandit in TT

  5. #20
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Napisz do kolegi Wottka

  6. #21
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Napisz do kolegi Wottka
    Thx
    Ostatnio edytowane przez cocolina ; 24-11-2014 o 22:46
    Blonde Bandit in TT

  7. #22
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Odkopuję, bo mam taką samą sytuację. W aucie mam BOSE i kupiłem to: http://tufotki.pl/ItnDP

    Zamontować chcę to radio: http://www.mediamarkt.pl/radioodtwar...-110,id-972485

    Mam wszystko, co potrzebne do montażu?

  8. #23
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Nie masz przejściówki do systemu BOSE.
    Poglądowo:
    http://allegro.pl/adapter-audi-vw-sy...tml?source=mlt
    P.S. Szału z tego radia nie będzie, mogłeś kupić coś sensowniejszego.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #24
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    elmacho, odsłuchiwałeś dźwięk z tego radyjka? Nie oczekuję szału. Zależy mi na neutralnym, stonowanym wyglądzie, intuicyjnej obsłudze, z USB i SD, bez CD - bo wtedy radio ma mniejszą głębokość i można je nieco głębiej wmontować tak żeby domykała się ta aluminiowa klapka.

  10. #25
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
    elmacho, odsłuchiwałeś dźwięk z tego radyjka? Nie oczekuję szału. Zależy mi na neutralnym, stonowanym wyglądzie, intuicyjnej obsłudze, z USB i SD, bez CD - bo wtedy radio ma mniejszą głębokość i można je nieco głębiej wmontować tak żeby domykała się ta aluminiowa klapka.
    bez jaj,podesłałem Ci za 189 zł nówkę a Ty chcesz taniej kupić to cudo nie skaleczone,do tego radio badziew pierwszej klasy z odpustu!!no jak już kur.. nówka za 190zł jest zła to właśnie mamy te TT za 15 tyś!bez obrazy,tak też można spotkać auto za 20 czy 30 tyś.Opisujesz swoje auto jako perła z tego co wiem na forum.....do sprzedaży!Bez obrazy ,ale z dla mnie z Ciebie żaden klubowicz i z chęcią bym obejrzał to auto!

  11. #26
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    ksolk Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz. Co wspólnego ma radio ze stanem technicznym i wizualnym samochodu? Badziew z odpustu? Dla mnie badziewem z odpustu równie dobrze może być Twoje. Blaupunkt zaczął produkować radia, zanim producent Twojego urodził się. Rozumiem, gdybyś przedstawił konkretne argumenty, a Ty piszesz jak dzieciak "nie, bo nie". Gdyby Cię ktoś zapytał, czy masz w salonie TV "Bang&Olufsen" (którego zapewne nie masz, bo nie masz prawa mieć jeżdżąc 15-letnim samochodem) to ten ktoś miałby udzielić Ci odpowiedzi podobnej do Twoje? Że masz fajans dla biedoty? Nie. Bo kupiłeś to, na co było Cię stać i co Cię w pełni satysfakcjonuje. Mnie dźwięk z wybranego przeze mnie radia w pełni zadowala. I ma zadowalać tylko mnie - właściciela samochodu. Nikogo więcej. Przyszły nabywca może wyciągnąć i wpakować, co zechce. Test radia Melbourne 120: http://caraudio.auto-swiat.pl/blaupu...120-test/l0ymw
    Rozumiem, ze ksolk ma większą wiedzę i doświadczenie z car audio od redaktora Okurowskiego Nie wniosłeś nic merytorycznego do tematu, po prostu zaśmieciłeś wątek "klubowiczu" koledze elmacho dziękuję za podpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez Ermenegildo ; 12-12-2014 o 20:54

  12. #27
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Słuchałem różnych ,,niebieskich kropek " i żadna mnie pozytywnie nie zaskoczyła.
    Mając w samochodzie system BOSE naprawdę warto zainwestować w dobre radio.
    Osobiście podpasowały mi wyroby PIONEER'a. Już kilka modeli łączyłem z BOSE i niebawem znowu to zrobię.
    Oczywiście każdy montuje to, co mu odpowiada ( nie wnikając w motywy ).
    AUDI nie przestaje się kochać.

  13. #28
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    A to ma ,że co innego człowieku piszesz w dwóch innych działach
    Ermenegildo
    chciałeś kupić radio w stanie nienagannym ,podrzuciłem Ci link do radia bagatela 189 zł chciałeś taniej nienaganny stan!czego tu wymagać!To właśnie ludzie 15 tyś i ma mieć TT w stanie perfekcyjnym!Nie bardzo rozumiem Twoją chęć kupna używanego radia skoro nowe kosztuje 190 zł a Ty chcesz taniej w świetnym stanie,czyli za ile?podjedź oddam Ci za free bo mi leży czy jak?fuck,co jest z wami ludzie?targowisko z forum się zrobiło i coś z lepszymi ofertami niż allegro czy jak?A co lepsze to kolega sprzedaje swoje TT jako klubowicz którego nikt nie zna i się dobrze ceni z opowieściami jak to o auto nie dba!za 50 zł sukę do Krakowa goni,kolejny klubowicz hehe.Tak to kupił od klubowicza po czasie będzie!rozumiem ,że ta afryka na zatkanie dziury.Nie wiem jak to zrobić ,ale nowych czas zacząć klasyfikować!Przyjdzie z buciorami,sprzedaje i jest w pełni zadowolony bo ma nowy portal prócz allegro
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 12-12-2014 o 22:06

  14. #29
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
    ksolk Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz. Co wspólnego ma radio ze stanem technicznym i wizualnym samochodu? Badziew z odpustu? Dla mnie badziewem z odpustu równie dobrze może być Twoje. Blaupunkt zaczął produkować radia, zanim producent Twojego urodził się. Rozumiem, gdybyś przedstawił konkretne argumenty, a Ty piszesz jak dzieciak "nie, bo nie". Gdyby Cię ktoś zapytał, czy masz w salonie TV "Bang&Olufsen" (którego zapewne nie masz, bo nie masz prawa mieć jeżdżąc 15-letnim samochodem) to ten ktoś miałby udzielić Ci odpowiedzi podobnej do Twoje? Że masz fajans dla biedoty? Nie. Bo kupiłeś to, na co było Cię stać i co Cię w pełni satysfakcjonuje. Mnie dźwięk z wybranego przeze mnie radia w pełni zadowala. I ma zadowalać tylko mnie - właściciela samochodu. Nikogo więcej. Przyszły nabywca może wyciągnąć i wpakować, co zechce. Test radia Melbourne 120: http://caraudio.auto-swiat.pl/blaupu...120-test/l0ymw
    Rozumiem, ze ksolk ma większą wiedzę i doświadczenie z car audio od redaktora Okurowskiego Nie wniosłeś nic merytorycznego do tematu, po prostu zaśmieciłeś wątek "klubowiczu" koledze elmacho dziękuję za podpowiedź.
    Choćbyś zamiast concerta podłączył tego bang end olfiuzena do zestawu seryjnego w TT to nic fajnego z tego nie wyjdzie. Dla tego powtarzam, jeżeli auto ma zachować klasę to radio seryjne podłączamy do dobrego wzmacniacza/wzmacniaczy, zamieniamy głośniki na poważne a nie z napisem bose i cieszymy się autem które wygląda seryjnie ale gra zaskakująco dobrze.

  15. #30
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Dokładnie PAHO. ksolk nie rozumie, że przy seryjnym nagłosnieniu radio nie ma znaczenia i nie ważne, czy czy wskoczy tam Alpina z seri CDA czy niebieska kropa. Pisze to samo ksolk, tylko Ty jesteś po starej maturze i nie czytasz tekstu ze zrozumieniem. Jednemu do odsłuchu wystarczą platikowe, komputerowe pierdziawki typu Logitech czy Creative z membraną wielkosci paznokcia, innego nie w pełni zadowalają Denony.

Podobne wątki

  1. VAG TEST Address 56 ( RADIO BOSE )
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 30-08-2019, 17:59
  2. Problem z dźwiękiem radio Bose MK2
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 09:41
  3. Bose, a nieoryginalne radio - jaki interfejs ?
    Przez Maggot w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-02-2016, 12:56

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •