Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
ksolk Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz. Co wspólnego ma radio ze stanem technicznym i wizualnym samochodu? Badziew z odpustu? Dla mnie badziewem z odpustu równie dobrze może być Twoje. Blaupunkt zaczął produkować radia, zanim producent Twojego urodził się. Rozumiem, gdybyś przedstawił konkretne argumenty, a Ty piszesz jak dzieciak "nie, bo nie". Gdyby Cię ktoś zapytał, czy masz w salonie TV "Bang&Olufsen" (którego zapewne nie masz, bo nie masz prawa mieć jeżdżąc 15-letnim samochodem) to ten ktoś miałby udzielić Ci odpowiedzi podobnej do Twoje? Że masz fajans dla biedoty? Nie. Bo kupiłeś to, na co było Cię stać i co Cię w pełni satysfakcjonuje. Mnie dźwięk z wybranego przeze mnie radia w pełni zadowala. I ma zadowalać tylko mnie - właściciela samochodu. Nikogo więcej. Przyszły nabywca może wyciągnąć i wpakować, co zechce. Test radia Melbourne 120: http://caraudio.auto-swiat.pl/blaupu...120-test/l0ymw
Rozumiem, ze ksolk ma większą wiedzę i doświadczenie z car audio od redaktora Okurowskiego Nie wniosłeś nic merytorycznego do tematu, po prostu zaśmieciłeś wątek "klubowiczu" koledze elmacho dziękuję za podpowiedź.
Choćbyś zamiast concerta podłączył tego bang end olfiuzena do zestawu seryjnego w TT to nic fajnego z tego nie wyjdzie. Dla tego powtarzam, jeżeli auto ma zachować klasę to radio seryjne podłączamy do dobrego wzmacniacza/wzmacniaczy, zamieniamy głośniki na poważne a nie z napisem bose i cieszymy się autem które wygląda seryjnie ale gra zaskakująco dobrze.