Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Wątek: Niefabryczne radio i BOSE - jak to podłączyć?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #26
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    ksolk Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz. Co wspólnego ma radio ze stanem technicznym i wizualnym samochodu? Badziew z odpustu? Dla mnie badziewem z odpustu równie dobrze może być Twoje. Blaupunkt zaczął produkować radia, zanim producent Twojego urodził się. Rozumiem, gdybyś przedstawił konkretne argumenty, a Ty piszesz jak dzieciak "nie, bo nie". Gdyby Cię ktoś zapytał, czy masz w salonie TV "Bang&Olufsen" (którego zapewne nie masz, bo nie masz prawa mieć jeżdżąc 15-letnim samochodem) to ten ktoś miałby udzielić Ci odpowiedzi podobnej do Twoje? Że masz fajans dla biedoty? Nie. Bo kupiłeś to, na co było Cię stać i co Cię w pełni satysfakcjonuje. Mnie dźwięk z wybranego przeze mnie radia w pełni zadowala. I ma zadowalać tylko mnie - właściciela samochodu. Nikogo więcej. Przyszły nabywca może wyciągnąć i wpakować, co zechce. Test radia Melbourne 120: http://caraudio.auto-swiat.pl/blaupu...120-test/l0ymw
    Rozumiem, ze ksolk ma większą wiedzę i doświadczenie z car audio od redaktora Okurowskiego Nie wniosłeś nic merytorycznego do tematu, po prostu zaśmieciłeś wątek "klubowiczu" koledze elmacho dziękuję za podpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez Ermenegildo ; 12-12-2014 o 20:54

Podobne wątki

  1. VAG TEST Address 56 ( RADIO BOSE )
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 30-08-2019, 17:59
  2. Problem z dźwiękiem radio Bose MK2
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 09:41
  3. Bose, a nieoryginalne radio - jaki interfejs ?
    Przez Maggot w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-02-2016, 12:56

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •