Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Wątek: Niefabryczne radio i BOSE - jak to podłączyć?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #35

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1

    Wymiana radia z adapterem do bose.

    Witam jestem tu nowy i mam problem z podłączeniem radia.
    Sprawa wygląda tak, że podpiąłem radio Alpine CDE-181RR przy użyciu https://allegro.pl/oferta/audi-vw-ad...OGU2Mzc1YzI%3D tej przejściówki radio się załącza ale nie gra. Jeden niebieski kabelek wychodzący z czerwonej kostki przejściówki prowadzi donikąd tzn jest luźny, radio było niegdyś podłączone przy użyciu innej przejściówki za 40zł i działał tylko przód, a przy montażu ten sam problem czyli załączanie się radia i brak dźwięku jednak osoba montująca wtedy to radio określiła to jako brak wzbudzenia i uzyskaliśmy dźwięk, rozumiem że nie uruchamiał się wzmacniacz?
    Po jakimś czasie wróciłem do oryginalnego radia ale na krótko i chciałbym mieć nieoryginalne radio ale w "pełnej mocy" pomijając brak informacji na wyświetlaczu przy zegarach.

    Czy ktoś spotkał się z tym "problemem" i czy wystarczy coś przełożyć na kostkach z przejściówki którą podałem w linku?
    Przejściówkę opisaną jako tą za 40zł dalej posiadam ale nie gra subwoofer i bardzo mnie to irytuje a z tą nową nie wiem co jest grane.
    Dodam jeszcze, że przejściówka zamówiona na tej aukcji w rzeczywistości wygląda inaczej czyli do tego czarnego pudełka podłącza się białą kostkę i wygląda to tak jak na zdjęciu https://a.allegroimg.com/s1440/03021...7e25cc9b0ba5d7
    Ostatnio edytowane przez Mgk2000 ; 26-05-2019 o 22:57

Podobne wątki

  1. VAG TEST Address 56 ( RADIO BOSE )
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 30-08-2019, 17:59
  2. Problem z dźwiękiem radio Bose MK2
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 09:41
  3. Bose, a nieoryginalne radio - jaki interfejs ?
    Przez Maggot w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-02-2016, 12:56

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •