Panowie kilka pytań. Właśnie przeskanowałem sobie autko i znalazł tylko kilka następujących błędów :
17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer
00955 - Key 1
09-10 - Adaptation Limit Surpassed - Intermittent
00956 - Key 2
09-10 - Adaptation Limit Surpassed - Intermittent

Z tego co mi się wydaję są to błędy spowodowane długim włączeniem stacyjki bez zapalania silnika. Lecz pojawił się jeszcze taki błąd:
01039 - Coolant Temperature Sensor (G2)
30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent

O co tu chodzi?? Wie ktoś może??
Z tego co wyczytałem to chyba czujnik temperatury, tradycyjnie stacyjka błędnie pokazuje paliwo, a temperatura zazwyczaj jest na zero, czasem wskoczy do normy.

I przy okazji jeszcze dwie sprawy, pierwsza to jakis czas temu miałem taką sytuację że oświetlenie wewnętrzne przestało mi się świecić podczas otwierania drzwi, gdy po jakimś czasie wymieniałem bezpiecznik od zapalniczki posprawdzałem sobie resztę czy nie jest spalona ale wszystko było ok, lecz oświetlenie zaczęło działać, a od jakiegoś czasu znowu przestało. I tutaj pyt, wie ktoś który to jest bezpiecznik bo nie mogę roszyfrować tego opisu.
I druga sprawa, wczoraj zdarzyło mi się to dwa razy, dzisiaj raz. Wsiadam sobie do autka, wkładam kluczyk, przekręcam, czekam kilka sekund, zapalam i mruga mi kluczyk po lewej stronie a auto nie chce zapalić. wyciągam kluczyk, wkładam jeszcz raz i wszystko jest ok. Czy to może być np słaba bateria w kluczyku??

Z góry dziekie za pomoc.