Cytat Zamieszczone przez kamilos90 Zobacz posta
Koledzy mam własnie taki problem jaki tu opisujecie, auto 1.8 t aum , poejchałem na hamownie i okazało sie ze był jakiś program badziewny robiony 186 km 290 nm 0,8 bara, generalnie wykres mial zerowy dół ;/ zawsze w zime wyskakiwał mi błąd 17705 i nie było mocy musiałem zgasić i odpalić i dopiero jechał jak należy, w lato było ok ale też wyskakiwał błąd ale mocy nie tracił, dodam ze mam założony fmic,tip,nowy n75,map sensor, nowa turbina,dv byl forge 007 ale zmieniłem na seryjny 710 n , szczelnośc sprawdzana wielokrotnie , po tych wszystkich modyfikacjach pojechałem do tunera na zmiane mapy , zrobił na doładowanie 0,95 bara , jeden dzień był dobrze ale potem tragedia co chwile wyskakiwał bład po usunięciu tracił moc,cisnienie sie machało , oddałem mu na poprawe i wyszstko było ok zero błedów , tylko był inny problem okazało sie ze samochód nagle ma 165 km i doładowanie 0,6 bara ... wniosek jest jeden jeżeli ustawi doładowanie wieksze niz 0,6 bara wyskakuje ten błąd.. oddałem mu auto ponownie i cały czas jest ten problem, czytalem ze nie które sterowniki mają taką fabryczną wade ,ze nie da sie poprostu podnieść mocy bo będą problemy .. co robić ??
Zacznij od wgrania seryjnego programu i potem logi dynamiczne kanału 115 118 002 031 020
Możesz też spróbować podmienić ECU, co nie jest takie proste bo trzeba wykodować immo i dobierać po nr fabrychnych.