Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Najwyższa jakość Car Audio do TeTetki

  1. #1

    Najwyższa jakość Car Audio do TeTetki

    Witam,

    Mam zamiary zamontować w mojej tetetce car audio najwyższej lub prawie najwyższej jakości tj. radio Clarion, Pioneer lub Blaupunkt + wszystkie głośniki razem z głośnikiem niskotonowym JBLa. Pytanie zwracam do osób, które posiadają już system audio w tym aucie: ile najlepiej głośników wsadzić w drzwi (jest chyba 6 miejsc, 2 małe i 4 średnie) oraz czy można umieścić głośniki niskotonowe po bokach w bagażniku czy raczej włożyć skrzynkę z jednym lub z dwoma 30 cm głośnikami. Jak wygląda sytuacja z wyciszeniem auta? Chodzi mi tutaj o maty bitumiczne, czy wystarczy w drzwiach czy jeszcze w innych miejscach? Co należałoby przykleić , żeby nie było rezonansu i trzasków plastiku. Dodam, iż posiadam wersję 180KM FWD, więc ma całkiem dużo miejsca w bagażniku.

    Pozdrawiam
    Dariusz Topolski

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    hehe to co poki co jednak nie bierzesz nowej TT (wspominales cos ze kupujesz nowe TT)? Bo jesli masz zamiar w niedalekiej przyszlosci sprzedac to autko z tym zestawem, to tylko na tym stracisz.

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Krakow
    Posty
    65
    A wiec powiem Ci tak,

    Ja pomalu przerabiam swoja TTi i pakuje do niej car audio.

    Pare wskazuwek:
    - Nie mieszaj marki Clarion razem z Pioneer i Blaupunkt. Kiedy mówimy o dobrych przetwornich sygnalu to Clarion, Alpina, Kenwood

    - maty do wyciszenia, tylko Dynamat, reszta po 6 miesiac twardnieje i nie daje juz takiego efektu jak powinno, wszczególnosci w zimie sa problemy

    - jesli chodzi o bas to jak testowalem to wystarczy Ci jeden glosnik 12" lub 13" z bass refleksie, auto male i bardzo latwe do naglosnienia

    - z przodu bardzo mocny system dwu lub 3 drozny i wystarczy. TTi jest malym autem i nie mam sensu bawic sie w wiecej glosnikow

    - pod koniec kwietnia moje TTi bedzie gotowe, jedynie bez basu bo to temat dalej otwarty - problem z finansami

    jesli chcesz wiedziec wiecej to bardzo prosze dzwon do mnie na koma 660 667 887 ale po Swietach bo teraz jestem w USA )

    pozdrawiam
    Bartosz

  4. #4
    ok dzięki, mam znajomego, który siedzi w audio, więc jak już będę miał wszystko zrobione to napiszę jak gra i co wsadziłem do tetetki

Podobne wątki

  1. Jakosc spalin
    Przez markow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 05-02-2017, 00:34
  2. Jakość paliwa lotniczego
    Przez barwa73 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-11-2015, 23:07
  3. Wydech - jakość, dźwięk
    Przez Kwariat w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-11-2013, 09:37
  4. Jakość a cena
    Przez Lukasz505 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-02-2008, 21:40
  5. jakie felgi do tetetki na polskie drogi?
    Przez deus w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-01-2008, 07:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •