Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zakup TT RS

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa, Kraków
    Pojemność
    2.5T
    KM
    485
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Biały ibis
    Posty
    120

    Zakup TT RS

    Od dłuższego czasu choruję na punkcie tego samochodu. Zastanawiam się czy jest możliwe kupienie już 'ulepszonej' wersji od np. MTM?

    Taki pakiet by mnie zadawalał:

    MTM performance upgrade AUDI TT RS Coupé 424 hp (312 kW) incl. MTM exhaust turbo back w.o. tailpip - Audi TTRS 8J (Coupé 2,5 TFSI 250 kW (340hp) quattro)

    I teraz czy MTM sprzedaje samochody, czy tylko dokonuje modyfikacji? Chciałbym zachować gwarancję, a zakup sfinansować poprzez EFL. Przy obecnym kursie euro i niższych marżach u niemieckich dealerów powinno wyjść znacznie taniej niż u nas...

    Co sądzicie?

  2. #2
    Awatar bartzaw
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Batonx Zobacz posta
    Od dłuższego czasu choruję na punkcie tego samochodu. Zastanawiam się czy jest możliwe kupienie już 'ulepszonej' wersji od np. MTM?

    Taki pakiet by mnie zadawalał:

    MTM performance upgrade AUDI TT RS Coupé 424 hp (312 kW) incl. MTM exhaust turbo back w.o. tailpip - Audi TTRS 8J (Coupé 2,5 TFSI 250 kW (340hp) quattro)

    I teraz czy MTM sprzedaje samochody, czy tylko dokonuje modyfikacji? Chciałbym zachować gwarancję, a zakup sfinansować poprzez EFL. Przy obecnym kursie euro i niższych marżach u niemieckich dealerów powinno wyjść znacznie taniej niż u nas...

    Co sądzicie?
    MTM sprzedaje auta jeżeli dobrze pamiętam ale nie idealnie nowe tylko po małym przebiegu (co w jego trakcie działo się z autem - strach pomyśleć).
    Lepiej chyba kupić auto samemu i do nich zaprowadzić ewentualnie zlecić w salonie przygotowanie.. wiem że niektóre salony w DE mają "autoryzacje" MTM do reprezentowania ich przed klientem.

    Widzę trochę inny problem że nie ma chyba w Polsce leasingu który sfinansuje taki zakup ( nie chodzi mi o zakup z Niemiec bo to ogarniesz przez pośrednika albo samemu kupując i wpuszczając na leasing zwrotny) ale o sam fakt kosztownych przeróbek. tzn. jeżeli auto w katalogu kosztuje np. 200tys zł a ty chcesz finansowanie na 300tys to raczej nie ma szans.

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa, Kraków
    Pojemność
    2.5T
    KM
    485
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Biały ibis
    Posty
    120
    MTM sprzedaje auta jeżeli dobrze pamiętam ale nie idealnie nowe tylko po małym przebiegu (co w jego trakcie działo się z autem - strach pomyśleć).
    No mają właśnie taką fajną eresunię, 470HP, qrcze fajna, ale jak piszesz że mogła być ostro testowana (30000km przebiegu) to chyba odpuszczę...

    MTM > Products > MTM Car Market

    Wyjściowa cena 59KEUR

    Lepiej chyba kupić auto samemu i do nich zaprowadzić ewentualnie zlecić w salonie przygotowanie.. wiem że niektóre salony w DE mają "autoryzacje" MTM do reprezentowania ich przed klientem.
    Nie wiesz do jakiego salonu uderzyć? Musi być obsługa po angielsku W naszych salonach ceny RSów są chore...

    Widzę trochę inny problem że nie ma chyba w Polsce leasingu który sfinansuje taki zakup ( nie chodzi mi o zakup z Niemiec bo to ogarniesz przez pośrednika albo samemu kupując i wpuszczając na leasing zwrotny) ale o sam fakt kosztownych przeróbek. tzn. jeżeli auto w katalogu kosztuje np. 200tys zł a ty chcesz finansowanie na 300tys to raczej nie ma szans.
    Dokładnie, dlatego wolałbym cały zakup załatwić w MTMie... oni kupią auto z jakiegoś salonu, a mnie (tzn. leasingodawcy) wystawią fakturę na całość, bez rozbicia ile auto, a ile przeróbki. Jednak nawet jak rozważę gorszy wariant, tzn. leasing 'gołego' samochodu za powiedzmy ok. 200KPLN to w ostateczności tunning sfinansuję z własnej kieszeni... 100tys o których piszesz to moim zdaniem przesada. Myślę że za ok. 10KEUR osiągnę co zamierzam... czyli ok. 420KM

  4. #4

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    po co 10 k jak ona po samym chipie ma ponad 400 kucy ?

  5. #5

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa, Kraków
    Pojemność
    2.5T
    KM
    485
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Biały ibis
    Posty
    120
    po co 10 k jak ona po samym chipie ma ponad 400 kucy ?
    Looknij na cennik MTM

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    za 40 tys uważam że można zrobić znacznie więcej...kurde to jest silnik taki jak inne i rządzi się takimi samymi prawami...leprzy wydech lepszy fmic duże turbo ewentualnie wtryski jeśli nie dają rady i jest gruboo...zresztą Michał TT jest na etapie ogarniania swojego rs...

  7. #7

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa, Kraków
    Pojemność
    2.5T
    KM
    485
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Biały ibis
    Posty
    120
    za 40 tys uważam że można zrobić znacznie więcej...kurde to jest silnik taki jak inne i rządzi się takimi samymi prawami...leprzy wydech lepszy fmic duże turbo ewentualnie wtryski jeśli nie dają rady i jest gruboo...zresztą Michał TT jest na etapie ogarniania swojego rs...
    Niby tak, ale jak wykładam ok. 200KPLN na nowy samochód to chciałbym aby wszystko było prof. i na gwarancji... mogę odpuścić kilkadziesiąt kucy i trochę dopłacić, ale mieć pewność że nic się nie zdu**** ... Zresztą moc na poziomie 400KM mnie w pełni satysfakcjonuje. Będę chciał więcej to sobie kupię GTRa albo innego ścigacza...

  8. #8
    Awatar bartzaw
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez Batonx Zobacz posta
    No mają właśnie taką fajną eresunię, 470HP, qrcze fajna, ale jak piszesz że mogła być ostro testowana (30000km przebiegu) to chyba odpuszczę...

    MTM > Products > MTM Car Market

    Wyjściowa cena 59KEUR



    Nie wiesz do jakiego salonu uderzyć? Musi być obsługa po angielsku W naszych salonach ceny RSów są chore...



    Dokładnie, dlatego wolałbym cały zakup załatwić w MTMie... oni kupią auto z jakiegoś salonu, a mnie (tzn. leasingodawcy) wystawią fakturę na całość, bez rozbicia ile auto, a ile przeróbki. Jednak nawet jak rozważę gorszy wariant, tzn. leasing 'gołego' samochodu za powiedzmy ok. 200KPLN to w ostateczności tunning sfinansuję z własnej kieszeni... 100tys o których piszesz to moim zdaniem przesada. Myślę że za ok. 10KEUR osiągnę co zamierzam... czyli ok. 420KM
    kwoty 100 podałem jak przykład - nie odnosiłem do cennika.
    osobiście miałem spory problem z Range Roverem 3miesiące temu bo wersja Autobiography nie wychodzi w polskim katalogu Eurotax i MEGA problem wepchnąć to do leasingu za kwotę zakupu (róznica w cenie była 30tyś Euro).

    Osobiście radzę kupić fajnego lekko używanego RSa za rozsądną kwotę ok.160-180tus zł i pojechac do MTM zrobić pakiet. Jedyny problem jaki widzę to nasze realia (mogę się mylić) .. Auto przypuszczalnie masz kupione i zrobione i niestety wysra...o się coś, no to wiadomo laweta ASO Audi blisko domu a Pan mówi auto po tuningu - gwarancja PAPA. Wtedy wkurw... auto pakujesz na lawetę i do Berlina bo najbliżej do cywilizowanego ASO. --- Hipoteza moja tylko ale można zawsze podpytać u nas w ASO upewnić się.

    Co do kwestii aut z ofert MTM jak dla mnie to są poligony doświadczalne dla przeróbek.

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No niestety do puki gwarancja to tylko program, ale biedy nie ma Uni ogarnia Rs-a na 390hp
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Zakup tt mk2.
    Przez hubi_pl w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-02-2014, 22:20
  2. Nowy zakup TT 3.2 DSG - 250 KM
    Przez manager w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 09:55
  3. zakup nowej tt rs
    Przez Espaniol w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 29-06-2012, 13:39
  4. ZAKUP TT co? jak ? ABC....
    Przez yagodnik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-10-2007, 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •