heh pozwolę sobie założyć nowy temat o pojedynkach TT w Modlinie aby nie zaśmiecać tamtego wątku o spocie komentarzami z pojedynków.No więc pierwszy stanął Wowo(328kucyków) na kresce ale jakoś nie mieli dla Niego chętnych a my z pilotem staliśmy za nim no więc wypchnięto mnie żebym stanął z nim, z dużą nieśmiałością ale co tam nie sztuka przegrać z lepszym,link do drugiego pojedynku:
Audi Club TT Zlot :: VIDEO0022.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
pierwszy pojedynek był bardzo podobny tylko że ciut lepiej mi sprzęgło skleiło i od razu wystartowałem pierwszy i tak już w obydwu przypadkach zostało do samej mety. No niestety u wowo przeszkodziła skrzynia bo uważam że jednak ma zbyt długie biegi (i pewnie ciężko wchodzą tez jak mówiłeś) no i przez to odczuwalny jest lag w aucie..ale pewnie potrwa to tylko do wiosny i na kolejnym spocie zleje mi dupsko tak jak to powinno mieć miejsce już teraz

- pojedynek to z nowym TT r3.2 (250 kucyków) w stronicu z procedurą startu, link do pojedynku:
Audi Club TT Zlot :: VIDEO0024.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
no po chwili zacząłem odlatywać i przewaga ciągle rosła, na powrocie złapaliśmy się jeszcze raz z rolki (nie pamietam od ilu ale chyba 2 bieg) no to też odjeżdżałem ale podobno jesteśmy umówieni na rewanż jak w r32 będzie dolot i wydech


- pojedynek z pilotem (seryjna TT po programie z nowym turbo, moc..260...270? ile jej dajesz?)
link do pojedynku:
Audi Club TT Zlot :: MVI_3452.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket


- potem jeszcze był pojedynek na drugiej części pasa z kolegą kaczucha90 bo jak się okazało że jego niby seryjna 180tka coś za dobrze szła, link do pojedynku:
Audi Club TT Zlot :: VIDEO0026.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
a na powrocie złapaliśmy się z rolki lecz tak jak mówiłem kaczucha90 ruszył pierwszy podgoniłem i zmianę 2 biegu troszkę spaprałem(sprzęgło) nie to że się tłumaczę bo i tak dojechałem pierwszy tylko że z troszkę mniejszą różnicą niż by to było gdyby wszystko było idealnie, link do filmiku:
Audi Club TT Zlot :: VIDEO0027.mp4 video by Holy_Fire - Photobucket
no jedyny pojedynek jaki przegrałem to było jak wracałem z pojedynku z wowo i złapałem się z rolki z civicem 5 gen proturbo 400 kuca...szkoda że nie ma filmiku ale obleciał mnie masakrycznie i pokazał ile jeszcze mnie czeka zanim bedę miał na prawdę szybkie auto, oczywiście wklejajcie filmiki z pozostałych naszych pojedynków bo przecież nie tylko ja się scigałem