Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Wątek: z cyklu"spotkałem dziś"jacyś klubowicze z Polsko-J

  1. #16
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a kto powiedzial ze TT jest damskim samochodem?? To ze ma oble ksztalty o niczym nie swiadczy a moc tych autek przemawia bardziej za tym, ze to meski samochod New Beatle w moim mniemaniu jest damskim samochodem.

  2. #17

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    50
    new beattle albo Coope ONE widze tyle lasek w tym autku i nie powiem bardzo mi się to podoba chyba jest taka moda troszkę ze każda lalka by chciała mieć mini

    pozdro

    [ Dodano: Sob Kwi 07, 2007 8:59 pm ]
    chodziło mi o Cooper ONE
    da się edytować wysłany post??

    pozdro

  3. #18

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    Zgadzam się, że NEW Bettle jest damskim autem. I stane w obronie TT (nie ważne co mówił J. Clarkson z TOP GEAR), uważam je za auto dla facetów...

    Kobity zasiadają w małe autatypu Citroen C3 (w tym Pluriel), Renault Clio, Nissan Micra, Seat Ibiza, Skoda Fabia, Mitsubishi Colt, Kia Picanto, czy Hyundai Getz.

    Auto sportowe, które ma 200 koników (i napęd na tył lub 4WD) nie jest aute dla baby ! A to, że babki zasiadają czasem w TT, MINI Cooperach, no cóż w S klasie, A8 i siódemce i róznych SUV-ach też widuje kobitki.

    [ Dodano: Sob Kwi 07, 2007 9:14 pm ]
    W MINI ONE czy MINI ONE D owszem jeździ sporo kobit, myśle, że w co 2-gim albo 3-cim ONE widze kobity. Nie ma w tym nic złego, dla facetów są przecież wersje COOPER i COOPER S / S JCW.

    W moim sąsiednim bloku babka jeździ Audi Q7 i zawsze ma problemy z parkowaniem. W pracy znajoma jeździ 5-metrowym, luksusowym Chryslerem 300 C kombi AWD. Nie raz widuje na mieście babke za kierownicą duzego SUV-a czy luksusowej limuzyny, tak więc trudno jest uogólniac, ale fakt, że najwięcej kobit jeździ małymi autami, które wymieniłem powyżej.

    Jeszcze raz to powtórze - TT nie jest babskim samochodem, nie przyjmuje do wiadomości, że to babski samochód !

    BTW. Też mam ten sam problem - nie widze opcji edytowania swoich postów !
    ( Na dole forum jest napisane - NIE MOżESZ edytować swoich postów - chyba forum jest źle skonfigurowane ).

  4. #19
    boost.pl
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Waraxe
    jak z Was tacy komputerowcy, to zgadnijcie jakim klawiszem zatwierdzam wiekszosc operacji w systemie dziedzinowym (branża ubezpieczenia)
    a to zalezy czy program masz strukturalny czy obiektowy

    no i zalezy jak programista sobie napisal program


    jeden mogl dac ktorys z "Fów" a inny entera czy cos

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2008, 02:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •