Witam, czytalem wiele postow na temat radia i mam pare pytan.
Nie chce zakladac na wszystko oddzielnych tematow wiec bede pisac tutaj.

1.Czytalem ze w starszych wersjach samochodu 1999-2000 radio nie obsluguja formatu MP3 no ale u mnie obsluguje (moze poprzednia wlascicielka wymienila radio? sam nie wiem, jutro jeszcze sprawdze jakie mam odkladnie, dzisiaj jest juz noc i nie bede leciec :P). Teraz wystapil problem, mianowicie nie odtwarza mi muzyki (radio dziala lecz CD nie) wczesniej plytki odtwarzalo normalnie ale teraz sie cos spieprzylo i w ogole nic nie leci(moge zmienic plyty ale nie moge przeskakiwac miedzy utworami) jedynie plytka z plikami AUDIO cos ruszala ale tez tylko pojedyncze dzwieki co jakis czas oraz mozliwosc zmian utworow. Przypomne ze wymienilem akumulator dzisiaj i moze cos sie rozkodowalo czy cos?

2.Radio sie nie wylacza jak wylacze zaplon, za kazdym razem wysowam je i wyjmuje kostke. Jest to uciazliwe no i nie ladnie to wyglada :P

3.Troche sie pieprzy pokretlo glosnosci chociaz tego nie jestem jeszcze do konca pewien (czytalem ze na poczatku warto podgrzac procka czy cos) warto w ogole sie tego czepiac czy nie ladowac kasy i poprostu jakos to zniesc?

4.Brudny prawy leflektor od srodka, jak go umyc?? jedyny temat na forum znalazlem ten
http://www.klubtt.pl/ogolne/1157-dem....html?langid=1
lecz w sumie nic tam nie jest wyjasnione a link ktory tam znalazlem juz nie dziala. ;/ czy ktos wie moze jak sie za to zabrac zeby zrobic to jakos sprawnie?
Jeszcze jedno, czy w razie potrzeby da sie wymienic w relfektorze tylko ta plastikowa szybke?? czy przymusowo jest wymienic caly reflektor??

Bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi gdzy zalezy mi na doprowadznie autka do stanu bardzo dobrego.