Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nie moge ODPALIC

  1. #1
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181

    Nie moge ODPALIC

    Witam, niedawno kupilem TTetke rocznik 2000 coupe 1.8 180KM i w ogole pierwszy raz mam stycznosc z benzyniakiem. Problem polega na tym, ze wymienilem dzisiaj akumulator i samochod sie nie chce odpalic(tylko rozrusznik chodzi) :/ Jutro doleje benzyny i zobacze czy odpali no ale mam jeszcze pelna rezerwe :/ zastanawiam sie czy moze elektronika sie nie zresetowala czy cos bo samochod stal bez aku 2 dni.

    Przy okazji chcialbym sie zapytac jak to jest z komuterem pokladowym mianowicie wyswietlaniem spalania itp, czytalem cos ze mozna wgrac program VAG-COM ale czy do kazdej wersji?? Jesli kazda wersja ma orginalnie taka funkcje to czym przelaczac zeby mi pokazalo.

    Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam posiadaczy TT'tki

  2. #2
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Przecież to są podstawy ... wystarczy użyć opcji "szukaj" na forum i wszystko jest do znalezienia, no ale lepiej wpaść na forum i bez jakiegokolwiek przywitania od razu pytać żeby inni wyłożyli odpowiedzi jak na tacy ...

  3. #3
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Akurat jesli chodzi o problemy z odpalaniem samochodu to przeczytalem chyba wszystkie tematy dotyczace tego problemu i nie znalazlem uzasadnienia. Czytalem rowniez tematy dotyczace wymiany akumulatora i tez nic nie znalazlem. A ze dzisiaj zalozylem konto to nie znaczy ze nie szukalem w innych tematach, poza tym wiadomo ze najlepiej napisac wlasny temat bo w kazdym przypadku to moze byc inna drobnostka (z ta elektronika to kazdy wie jak jest). Jesli ciezko ci odpowiedziec na pytanie to nie pisz nic i nie spamuj.

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Rozłącz znowu akumulator i zostaw tak na 30 min .
    Po ponownym podłączeniu włącz zapłon i odczekaj 2-3 min nic nie dotykając , następnie odpal i daj mu pochodzić na biegu jałowym minutę .....

    Poza tym jako nowy powinieneś się najpierw ze wszystkimi przywitać w dziale '' Tu się witamy '' i zachować więcej pokory w stosunku do innych klubowiczów .....






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Po prostu chciałem Cię nakłonić na przywitanie się pierwsze w odpowiednim dziale z innymi forumowiczami, a potem na rozwiązywanie Twoich problemów, a co do korzystania z opcji "szukaj" miałem na myśli wyszukanie odpowiedzi odnośnie Twojego pytania o VAG-COM i wyświetlania średniego spalania bo to wszystko jest na forum

  6. #6
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Dziekuje bardzo Panie Adminie, zorbilem tak jak ospisales i wszystko dziala jak nalezy jestem bardzo bardzo wdzieczny.

    Reed, nie ma sprawy poprostu chcialem szybko rozwiazac problem gdyz chcialem w niedziele pojezdzic a i nie wypada sie tluc przy samochodzie w niedziele. Mysle ze spedze troche czasu na tym forum wiec zajrze dzisiaj to tematu o ktorym pisales

    Jeszcze raz wielkie dzieki, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wychylylybym ; 24-10-2010 o 17:59

Podobne wątki

  1. Nie mogę odpalić auta - nietypowe :(
    Przez xylo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 27-02-2019, 22:43
  2. Nie chce odpalić auq
    Przez czester w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 14:08
  3. HKS SSQV mogę załatwić
    Przez Limbo w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-07-2012, 10:42
  4. po zmianie opon nie moge odpalić
    Przez stfpl w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-04-2011, 16:49
  5. pomocy,nie chce odpalić
    Przez rychu214 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-03-2011, 15:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •