Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Wątek: Xbox360 Potrzebna pomoc!

  1. #16
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Nie no zaraz padnę, to że ci się ufarciło to nie znaczy że tak nie jest, poczytaj trochę ile ludzi myślących tak jak ty skończyło z banem. Tak więc nie wyskakuj mi z hasłem że pojęcie mam znikome bo mam X od jego premiery włącznie ze wszystkimi LT. I nie jeden myślący że LT zapobiegnie wszystkiemu skończył z blokadą, i cieszą się chociaż że Microsoft już dysków nie blokuje. I schowaj sobie tą twoją arogancję gdzieś :P

    Co do Nagrywarki Ihash B to i owszem, ale do tego trzeba mieć blaszaka.

    A co do usługi VOD i innych wprowadzanych prze Big M, nie spodziewał bym się cudów bo nawet jeśli wprowadzą jakąś usługę u nas to będziemy rynkiem marginalnym, tak jak przy innych ich usługach.
    Ostatnio edytowane przez BigBird.co ; 04-07-2013 o 07:55

  2. #17
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Dlatego moje zdanie na temat Xboxa jest takie, że nie dość, że droższy, to jeszcze te wszystkie wspaniałe funkcje będą u nas niedostępne przez jakiś czas, a i tak od tego mam inne sprzęty w domu. PS4 poprawiło ergonomię swojego pada, więc że tak powiem - nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

  3. #18
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Cytat Zamieszczone przez BigBird.co Zobacz posta
    Nie no zaraz padnę, to że ci się ufarciło to nie znaczy że tak nie jest, poczytaj trochę ile ludzi myślących tak jak ty skończyło z banem. Tak więc nie wyskakuj mi z hasłem że pojęcie mam znikome bo mam X od jego premiery włącznie ze wszystkimi LT. I nie jeden myślący że LT zapobiegnie wszystkiemu skończył z blokadą, i cieszą się chociaż że Microsoft już dysków nie blokuje. I schowaj sobie tą twoją arogancję gdzieś :P

    Co do Nagrywarki Ihash B to i owszem, ale do tego trzeba mieć blaszaka.

    A co do usługi VOD i innych wprowadzanych prze Big M, nie spodziewał bym się cudów bo nawet jeśli wprowadzą jakąś usługę u nas to będziemy rynkiem marginalnym, tak jak przy innych ich usługach.
    Daj przykład kogokolwiek, kto dostał bana na LT 3.0 i nie grał w gry przed premierą. Znasz kogoś takiego? Ktoś na forum zna kogoś takiego? Wątpię... Starsze LT owszem, ale nie 3.0 z zachowaniem zasady nie grania w gry przed premierą

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Do Ihasa trzeba mieć blaszaka? Blaszak rozumiem, że jest to komputer stacjonarny? Większej bzdury nie słyszałem! Wszyscy, których znam Ihasa podłączają do laptopów za pomocą przejściówek, które kosztują 20 zł. Gry, które trzeba nagrywać Ihasem mają zabezpieczenie XGD3, a nie gdx3 tak jak to napisałeś Starsze gry (nawet nowe z zabezpieczeniem XGD2 np. Tomb Raider) bez problemu nagracie zwykłą nagrywarką laptopową DL.

  4. #19
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    BigBird.co kto tu bzdury piszę,w 100 % zgadzam się z KubaTT , od kiedy jest LT 3.0 nie ma już bana to raz,jaki blaszak potrzebny,nagrywarka z przejsciówką i jest dokładnie to samo no chyba że ja od 1,5 roku robię cuda.Takie coś w życiu widziałeś?
    http://allegro.pl/liteon-ihas124-b-a...360571978.html
    I nie drzyj tu pyska na kolegów,nie odsyłaj do lektur skoro Ty czegoś nie znasz to się sam zapoznaj.

  5. #20
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Ja tam pamiętam czasy LT 1 i 2 kiedy również mówili że bana nie da się dostać itp. po jakimś czasie przekonali się że myśleli źle. Można złapać flagę prędzej czy później.

    Co do gdx3 fakt pomyliłem się pisałem z pamięci. Co do nowych gier XGD2 to jest ich cholernie mało niestety. A na grach mi aż tak nie zależy aby kupować dodatkowy napęd i przejściówki aby w grę pograć tak więc co kto woli to tylko moje zdanie.

    "I nie drzyj tu pyska na kolegów,nie odsyłaj do lektur skoro Ty czegoś nie znasz to się sam zapoznaj." nie bądź hipokrytą koleś bo jak byś faktycznie posiedział na forach Xa przeczytasz to w wielu miejscach że tak naprawdę nie ma 100% pewności że nie dostaniesz Bana.

    P.S Nie drę pyska, za to ty używając takich słówek sprowadzasz dyskusję do poziomu gimnazjalnego tak więc nie rób tego.

  6. #21
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Po raz już któryś wchodzisz na forum z "pyskiem" jesteś tu raz na ruski rok ale zawsze z jakimś "ale" Ty sie hamuj i nie będzie problemów,a jak ktoś Ci mówi ,że przy 3.0 bana nie ma i takiej osoby nie znajdziesz póki co to może posłuchaj a nie swoje o LT 2.0 itp. To że dla Ciebie kupno nagrywarki z przejściówką to gra nie warta świeczki to też nie wypowiadaj się że się nie da.Niedługo wszystkie fora będą "pod Ciebie" bo Ty tak uważasz i tak ma być.Pokazaliśmy Ci z KubaTT ,że się da , nagrywarkę również to Ty zamiast powiedzieć ,że nie wiedziałeś o czymś takim to,że nie warto.Także zdecyduj się czy się nie da czy Ty tak nie robisz...,a co do LT 3.0 tak jak mówiłem,nie ma jeszcze takiej osoby która to dostała bana!Temat sądzę ,że wyczerpany do pierwszego bana 3.0 albo nowego LT

  7. #22
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Panowie to nie forum X-sa szkoda nerwów a skoro kolega nie docenia Waszych cennych porad cóż niech dalej żyje w swoim świecie …. szkoda czasu na dalsze odp. w takiej sytuacji
    I TT

  8. #23
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Jambolek dlatego też dopisałem iż uważam temat za zamknięty bo szkoda nerwów... Ważne aby ktoś kto będzie tego potrzebował wiedział iż nie ma najmniejszego problemu a chyba właśnie Mari o to pytał.

  9. #24
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Nie zaczynam pyskówki jeśli ktoś mnie wcześniej nie sprowokuje, poleciał pierw jeden z was z niewybredną uwagą, a następnie ty z jakąś pyskówką. I bądź tu człowieku przyjaźnie nastawiony jak cie jadą. Tak więc nie mów że ja zacząłem. Co do podłączania dvd z blaszaka, fakt nawet do łba mi to nie przyszło bo jak piszesz dla mnie to gra nie warta świeczki. I kolega właśnie doceni wasze cenne porady jak się okaże że tak jak wcześniej ban nie był możliwy na poprzednich LT tak nagle był możliwy i poszedł lawinowo. Wystarczyło że konsola była oflagowana że używała LT i Microsoft leciał hurtem. Tak więc myślę że należy o tym wspomnieć. Ale widzę że nie można się wypowiedzieć. Jakoś nikt z zagranicznych for poświęconych Xbox nie zaryzykuje stu procentowego stwierdzenia że ban na LT 3 jest niemożliwy widać ty możesz.

    P.S Dla mnie możesz mieć i milion postów nie zmienia to faktu że jakiś szacunek się ludziom należy, a nie polityka siedź cicho bo jesteś nowy, a ja nie podlegam regułom.

  10. #25
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Kolego Twoje wypociny są tak nie jedno znaczne iz nie wiem do kogo polewasz - odnośnie ostatniego zdania biorę to na siebie wiec “ milo było Cie znać “ i nie oczekuj w innych typowo związanych z naszym klubem tematach rzetelnych porad bo raczej to będą tego typu wypowiedzi - ….




    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 04-07-2013 o 14:44
    I TT

  11. #26
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Nie ma problemu. Zawierzę w takim razie wiedzy ludzi z wyższą kulturą osobistą niżeli twoja.

  12. #27
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Ok rozumiem, szanuje Twoja decyzje - ale na sam koniec Zwróć uwagę iż do końca zwracając się bezpośrednio do Ciebie - mimo iż się nie znamy grzecznościowo odnoszę się do Twojej osoby z dużej litery - wiec życzę powodzenia na forach adekwatnych (trudny wyraz ) Twojej osobowości - pozdrawiam dyslektyka Paweł …
    I TT

  13. #28
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Ale że niby co? Znaczy się że nie zostaniemy przyjaciółmi? :P

  14. #29
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez BigBird.co Zobacz posta
    Ale że niby co? Znaczy się że nie zostaniemy przyjaciółmi? :P
    Raczej w tej chwili nie - koniec OT - miłego popołudnia.
    I TT

  15. #30
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Jambolek szkoda nerwów,poczekamy jak kolega pojawi się z problemem,usterką(bo tylko wtedy zna to forum,no chyba ,że chamstwo w temacie x360) to mu się zrobi odnośnik do jego wypowiedzi...

Podobne wątki

  1. Zderzak TTS - potrzebna pomoc
    Przez Jaqob w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-10-2013, 23:45
  2. Potrzebna pomoc - ostatni raz :)
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 15:31
  3. Potrzebna pomoc :)
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 15:18
  4. potrzebna pomoc
    Przez kamil pasik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-03-2009, 11:58
  5. Pilnie potrzebna pomoc!
    Przez Lilia w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-01-2009, 15:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •