Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 136

Wątek: Wekendowe upalanie modlin 30 x 2010r konfrontacja mocy

  1. #46
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no zgadza się panowie, fajnie było by coś nakręcić żeby ci co nie przyjadą widzieli czego mają żałować

  2. #47

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    bialystok/waw
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    72
    a czy można jeszcze dołączyć się do grupy wylatującej z wawy?
    Jak rozumiem jutro, 8 rano na torwarze?

    TT mam już od ponad roku, na forum również jestem od jakiegoś czasu, więc chętnie wybrałbym się wreszcie na jakiś spocik

  3. #48
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    czuje ze na tym zlocie będzie więcej osób niż na innych które planujemy z pól rocznym wyprzedzeniem.

    Tor to jednak bardziej przyciąga niz najlepsze i najpiękniejsze miejsce.

    Jasne xen, zapraszamy

  4. #49
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    hehe, do toru to chyba nietrafne porównanie
    Zapowiada się grubo...
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  5. #50
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Panowie tylko nie zapomnijcie o zmianie czasu dziś w nocy. żeby ktoś nie przyjechał przypadkiem godzinę za wcześnie.

  6. #51
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    KONYX74 to startuj o 6h bedziesz i tak jechał lubelską przez Otwock, moge zaczekać na ciebie ja startuje ok 7.30
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #52
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Lepiej godzine za wczesnie niż za późno
    Podlasie startuje o 7.00
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  8. #53
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a przez płońsk (od góry) kto będzie przejezdzał? wyjechałbym chwilkę po 8, chyba qba12345 miał ze mną lecieć, a ktoś jeszcze ?

  9. #54
    Awatar Pilot
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Piaseczno
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    60
    Wylądowałem w końcu na polskiej ziemi... Jutro stawiam się na Torwarze o 8 czasu zimowego
    Ale będzie się działo... do zobaczenia

    PS: Piootr dzięki za tel. i sms'a z info o spocie.
    Ostatnio edytowane przez Pilot ; 30-10-2010 o 23:25
    Pilot

  10. #55
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    OJJJ bedzie grubo jutro panowie, napinka na stret jest niesamowita, a wisienka na torcie będzie wyścig S4 i Golf Pro Turbo no i oczywiście Uni kontra MR. czyli wowo vs zuczek ,bedzie zabawa wowo nawet slicki zalozył i program poprawił ja starłem kurz z auta i zalalem do pełna czyli wynik jest znany ale ma być zabawa
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #56
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    oj tam ja Was pogodzę i zleję obu na seryjnym programie i na k04 hahaha, tylko dajcie mi wystartować 100m przed Wami
    a swoją drogą "skombinowałem" 6 pachołków



    heh no więc jest już po..podsumowując jak dla mnie było mega i Ci co nie byli niech żałują...najpierw się napaśliśmy pojedynkami aut 400 500 600a nawet 700 konnymi a po pewnej chwili w końcu się odważyliśmy my no bo wiadomo że troszkę inna liga, no tutaj też było ciekawie i niestety (a może i stety) nie obyło się bez zaskoczenia , bardzo szkoda że auto piootra nadal miało czkawkę no a niestety u żuczka wysypała się pierdoła która uniemożliwiła starty. Podsumowując nie chcąc się chwalić ale moja "seryjna" TT okazała się dzisiaj najszybszą TT na całym spocie.Oczywiście wszystkie pojedynki bez spinania no i nawet moje 1.6 obleciało 2x większy motorek czyli TT 3.2( pozdrawiam i liczę na ten umówiony rewanżyk) No i mam nadzieję że wowo zmieni skrzynię idąc w ślady żuczka ,zrobi korekty i na następnym spocie zleje mi dupsko bo nie ukrywam że liczyłem na baty a wyszło całkiem inaczej.
    Potem zrobiliśmy mały slalomik na czas i też bardzo przyjemna zabawa, ja miałem utrudnioną robotę bo po wymianie sworzni nie zdążyłem zrobić geometrii zawieszenia (nawet przy jeździe na wprost ściągało auto w prawo) i auto nie trzymało się tak jak powinno ale za to mogłem nacieszyć się jazdą gdy auto traci trakcję...ogólnie niech żałują Ci co dużo piszą a jak przychodzi do spotkania to ich nie ma, no i liczę na jakieś filmiki i dużo fotek bo troszkę tego cykaliśmy pozdro
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 31-10-2010 o 15:36

  12. #57

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    159
    moje rysy od pachołka zniknęły w 90%, widac tylko troche z bliska wiec jest okej. Moje 180 fwd też było zaskoczeniem, bynajmniej dla mnie wcale dużo mi Paweł nie uciekałeś xD. postaram sie nie długo wrzucić te zdjęcia i filmy co mam

  13. #58
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Pogratulować udanego spotu Szkoda że ja musiałbym zarezerwować ok 5 godzin żeby dojechac do wawki z Wisły a dopiero co w piątek z niej wróciłem(praca). Paweł jeśli możesz napisz coś więcej o Twoim pojedynku z wowo? Odjechał Ci czy nie? Kaczucha na pewno wiele osób czeka na te filmy-please!!!!

  14. #59
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Potwierdzam. Zabawa była przednia. Pogoda dopisała, frekwencja też dobra (szkoda tylko żuczka i Wowo). Zabawa z pachołkami lux (chociaż muszę poćwiczyć nawrotki ). Czekam na zdjęcia , no i oczywiście na następne spotkanie.

  15. #60
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    kaczucha90 ja Ci mówie auto Ci jedzie ok i pewnie masz coś dłubniete ale widzialem jak z rolki pojechałeś pierwszy i musiałem Cie doganiać i 2 mi nie weszła i musiałem poprawiać, może TY tego nie widziałeś bo jeszcze byłem za Tobą ale troszkę się tam zamotałem a i tak wyszedłem z przodu, oczywiście jedzie Ci lepiej i pewnie masz program ale osobiście różnice czułem bo bardziej się widzi jadąc za kimś i doganiać go a jak jedziesz z przodu to patrząc w lusterka nie wiele widać. no bo z kreski to wiadomo jaki był efekt, jak coś to kiedyś można się spotkać i równo pojechać i mam nadzieję że nie będzie missshifta:P no ale szkoda że się nie złapaliśmy na tym dłuższym odcinku bo tutaj to z tego co pamiętam 3 bieg i chyba po chwili był koniec, no ale myślę że powinieneś mieć 200 minimum przy lekkiej ośce nie będziesz dużo odstawał od Q po programie a łapałeś się z pilotem? no i oczywiście my się tak nie spinamy jak na streetracing kto był szybszy:P bo tam to już się spinają i prawie kłócą, odnośnie pojedynku z WOWO no tak jak zuczek przeczuwał, skrzynia nie podołała modom i była tutaj najsłabszym ogniwem, długie biegi problem z wrzuceniem biegu przy wysokich obrotach a na niskich niestety turbo jeszcze nie dmucha no i byłem z przodu, chyba nawet sporo , no ale przecież znamy kolegę Wowo i wiemy że tak tego nie zostawi i to jest wiadome że będzie szła tam skrzynia 6 biegowa tak jak u żuczka i miejmy nadzieję że mi zleje dupsko bo dziś jakoś wyszło że "seryjny" program w moim TT rządził

Podobne wątki

  1. Konfrontacja logów - kupno auta
    Przez Ridge Forrester w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 06:06
  2. Wrocław - Most Milenijny [17.10.2010r]
    Przez krzysiekg65 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2010, 10:52
  3. Konfrontacja mocy
    Przez ZUCZEK w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-09-2010, 02:34
  4. Niedzielne upalanie
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-09-2009, 01:32
  5. Modlin 6/09
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-09-2003, 14:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •