Pokaż wyniki od 1 do 15 z 136

Wątek: Wekendowe upalanie modlin 30 x 2010r konfrontacja mocy

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Jeśli nie spadnie kupa śniegu to bedę, achkolwiek licze na sucha pogodę. Jesli bedzie to sobota, to bede po nieprzespanej nocy - żonka zakupiła dziś bilety na nocny maraton filmów grozy Koniec projekcji 6 rano
    Mozliwe, że wraz ze mną przybedzie mocne S4 i M3 które pozamiatają nasze gruzy hehehhe.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm...no więc panowie zgodnie z umową obczaiłem dzisiaj miejscówkę, wybrałem się po szkole autem renault sceenic, troszkę już wieczorkiem , no i po małym motaniu trafiłem, odnośnie asfaltu, idealnie równy w kształcie L szerokość to jakieś 4 pasy takie jak są na krajowej 7 albo i ciut szerzej, i bardzo szeroki zakręt na którym można się wyszaleć, link do odcinka:
    YouTube - Pierwszy trening Modlin
    długość obu prostych to gdzieś tak po 700m, nie mierzyłem ale wystarczająco aby się złapać i sprawdzić możliwości auta, ponadto szerokość asfaltu pozwala na to żeby poustawiać sobie pachołki i zrobić sobie jakiś mini tor, generalnie wszystko jest och ach tylko jest jedna wada, nie będę owijał w bawełnę, jest kawałek drogi polnej która pewnie wam się nie spodoba, długość tego kawałka polnej to gdzieś ze 700m a potem dojazd do wąziutkiej ale idealnie równej drogi asfaltowej, jechałem zwykłym samochodem i bez problemu się tam dostałem lecz jeśli ktoś ma glebę tak że paczka fajek tylko się mieści pod auto to szczerze nie polecam. Droga jest troszkę kiepska nie ma co ukrywać ale osobiście jak bym jechał swoim tt to stwierdzam że bez najmniejszego problemu tam wjadę nawet na dużych kołach, ośki też nie bedą miały kłopotu i jeśli ktoś nie ma dużej gleby to damy radę no WOWO przekaż kolegom od s4 i M3 że jest kiepski kawałek dojazdu żeby nie było rozczarowań bo być może kierowcy się panicznie boją offroadu:P mi osobiście miejscówka się bardzo spodobała i jestem za żeby tam ogarnąć spocik to zapowiada się najciekawiej ze wszystkich, odnośnie pachołków to ja mam możliwość "pożyczyć" 3 sztuki z placu dla L i po spotkaniu oddać, ma ktoś dostęp do tego typu gadżetów? no bo im więcej będzie tym ustawimy ciekawszy "tor" no i mimo wszystko warto jeszcze pomyśleć nad planem awaryjnym jeśli będzie ulewa, bo dojazd na miejscówkę może się pogorszyć i nie wiem jak ośki sobie poradzą...więc co Wy na to? bo ja jestem jak najbardziej za i juz mam wizję spotkania

Podobne wątki

  1. Konfrontacja logów - kupno auta
    Przez Ridge Forrester w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 06:06
  2. Wrocław - Most Milenijny [17.10.2010r]
    Przez krzysiekg65 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2010, 10:52
  3. Konfrontacja mocy
    Przez ZUCZEK w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-09-2010, 02:34
  4. Niedzielne upalanie
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-09-2009, 01:32
  5. Modlin 6/09
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-09-2003, 14:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •