Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 136

Wątek: Wekendowe upalanie modlin 30 x 2010r konfrontacja mocy

  1. #1
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798

    Thumbs up Wekendowe upalanie modlin 30 x 2010r konfrontacja mocy

    Zakładam oddzielny temat odnośnie konfrontacji mocy, jaka odbędzie się w Modlinie.
    PAWEł2005 pojedzie w wekend i wszystko obczai, tak abyśmy mogli tam poszaleć i po ścigać się na ćwiarę
    Mile widziane będą jakieś pachołki, do wyznaczenia trasy, jak ktoś ma w garażu albo pożyczy z budowy
    Wpisujcie się kto przyjedzie, będzie kilka mocnych aut tak że warto wpaść
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 22-10-2010 o 13:36
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    łomianki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    2
    Ja już wcześniej pisałem że będę. Może z moją seryjną TT nie będe sie ścigał ale z przyjemnością popatrzę
    Jest opcja że ktos z kolegów będzie miał laptopa co by podłaczyć mój nowy nabytek i sprawdzić czy wszystko jest OK?
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pewnie że jest opcja, będę miał vaga w bagażniku
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #4
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    Ja też przyjadę,tylko żeby nie było nas 3 czy 4 bo mam ponad 200 z domu w jedną .Mam nadzieję, że inni nie zawiodą

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    spoko myślę że będzie troszkę autek i to ciekawych

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    284
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    52
    z chęcia wpadne tylko napiszcie dokladnie kiedy bo nie moglem tego znalezc ... warto popatrzec na szybszych;p

  7. #7
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Jeśli sie nie myle to jest koło Nowego Dworu Mazowieckiego. Wpisz sobie w wyszukiwarce "Nowy Modlin"

  8. #8
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Ale zonk Ja zrozumiałem że nie wiesz gdzie:d A jeśli chodzi o date to masz przecież w temacie 30 X 2010r.

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    284
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    52
    heh , chodzilo mi o przybliżoną godzine ale dzieki :P

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    godzinę ustalimy, w razie czego nie wiem czy na niedzielę się nie przełoży, dam znac dokładnie jak zrobię rozeznanie w terenie bo kolega lata co niedzielę i zawsze było ok, jutro wszystko bedę wiedział

  11. #11
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Jeśli nie spadnie kupa śniegu to bedę, achkolwiek licze na sucha pogodę. Jesli bedzie to sobota, to bede po nieprzespanej nocy - żonka zakupiła dziś bilety na nocny maraton filmów grozy Koniec projekcji 6 rano
    Mozliwe, że wraz ze mną przybedzie mocne S4 i M3 które pozamiatają nasze gruzy hehehhe.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  12. #12
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm...no więc panowie zgodnie z umową obczaiłem dzisiaj miejscówkę, wybrałem się po szkole autem renault sceenic, troszkę już wieczorkiem , no i po małym motaniu trafiłem, odnośnie asfaltu, idealnie równy w kształcie L szerokość to jakieś 4 pasy takie jak są na krajowej 7 albo i ciut szerzej, i bardzo szeroki zakręt na którym można się wyszaleć, link do odcinka:
    YouTube - Pierwszy trening Modlin
    długość obu prostych to gdzieś tak po 700m, nie mierzyłem ale wystarczająco aby się złapać i sprawdzić możliwości auta, ponadto szerokość asfaltu pozwala na to żeby poustawiać sobie pachołki i zrobić sobie jakiś mini tor, generalnie wszystko jest och ach tylko jest jedna wada, nie będę owijał w bawełnę, jest kawałek drogi polnej która pewnie wam się nie spodoba, długość tego kawałka polnej to gdzieś ze 700m a potem dojazd do wąziutkiej ale idealnie równej drogi asfaltowej, jechałem zwykłym samochodem i bez problemu się tam dostałem lecz jeśli ktoś ma glebę tak że paczka fajek tylko się mieści pod auto to szczerze nie polecam. Droga jest troszkę kiepska nie ma co ukrywać ale osobiście jak bym jechał swoim tt to stwierdzam że bez najmniejszego problemu tam wjadę nawet na dużych kołach, ośki też nie bedą miały kłopotu i jeśli ktoś nie ma dużej gleby to damy radę no WOWO przekaż kolegom od s4 i M3 że jest kiepski kawałek dojazdu żeby nie było rozczarowań bo być może kierowcy się panicznie boją offroadu:P mi osobiście miejscówka się bardzo spodobała i jestem za żeby tam ogarnąć spocik to zapowiada się najciekawiej ze wszystkich, odnośnie pachołków to ja mam możliwość "pożyczyć" 3 sztuki z placu dla L i po spotkaniu oddać, ma ktoś dostęp do tego typu gadżetów? no bo im więcej będzie tym ustawimy ciekawszy "tor" no i mimo wszystko warto jeszcze pomyśleć nad planem awaryjnym jeśli będzie ulewa, bo dojazd na miejscówkę może się pogorszyć i nie wiem jak ośki sobie poradzą...więc co Wy na to? bo ja jestem jak najbardziej za i juz mam wizję spotkania

  13. #13
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Super. Tak jak pisałem, jesli nie zasypie to przyjadę !!! Teraz szybciutko uslatalmy dokładną datę i godzine spotu.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no dobra to jeśli nie jest to jakiś problem to proponuję np godzina 9 jednak w niedzielę 31X2010 ( niedziela o tej porze to taki kościołowy dzień i czuję że jeszcze mniej ludzi może się tam kręcić)..bo jest to fragment lotniska które jest szczelnie ogrodzone lecz spory kawałek pasa jest poza ogrodzeniem i dojazd tam jest na około troszkę przez pola itp, zbiórka na stacji Statoil jadąc od wawy ciutkę za wisłą po lewej stronie a ktoś jak będzie jechał od góry to będzie przelatywał przez płońsk to niech napisze na pw to się zgadamy i możemy razem pojechać a spotkanie tam np o godzinie 9 dojazd na miejscówkę i potem pojedziemy razem bo dojazd już na samą miejscówkę jest troszkę dziwny i pewnie większość by wyjechała w pole...i to dosłownie hihi, a jak temat z pachołkami> ktoś zkołuje cosik? bo ja najprawdopodobniej bedę miał 3 :P ale to zdecydowanie za mało no i im więcej tym lepiej......
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 25-10-2010 o 09:43

  15. #15
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Niedziela jak najbardziej, bo w sobote wiadomo, niektórzy pracuja itp.
    Hmm, mysle ze 9 rano to moze ciut za wczesnie. Aura jest jaka jest, dajmy nawierzchni troche przeschnać Poza tym 9 rano to i zimno jeszcze jest, a wiadomo, że do wieczora nie bezdiemy upalać. Uważam że 10-11 byłaby w sam raz.
    To tylko moje skromne sugestie...
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


Podobne wątki

  1. Konfrontacja logów - kupno auta
    Przez Ridge Forrester w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2011, 06:06
  2. Wrocław - Most Milenijny [17.10.2010r]
    Przez krzysiekg65 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2010, 10:52
  3. Konfrontacja mocy
    Przez ZUCZEK w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-09-2010, 02:34
  4. Niedzielne upalanie
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-09-2009, 01:32
  5. Modlin 6/09
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-09-2003, 14:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •