Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Słaba widoczność, jakie żarówki są najlepsze ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    Najlepsze żarówki H1 do codziennego użytku o białej barwie świecenia To Tungsramy Megalighty +90%. Testowałem wiele żarówek, ale tych nie przebiło nic z konkurencji
    mialem, widocznosc b. dobra , ale biale nie byly - tzn. w porownaniu z zolta zarowka byly biale, ale porownujac do bialem, byly jasnozolte (ale to tylko w kwestii efektu wizualnego na kloszu, bo swiecily ladnie),
    a dlugo/duzo km na nich wyjezdziles? podobno zawsze cos kosztem czegos i te +xx % padaja szybciej od klasycznych zarowek, wg wzoru "czym wiecej +%, tym szybciej do wymiany" ja sie tylko nimi bawilem szukajac najbardziej bialego swiatla, wiec o trwalosci sie nie wypowiem

    ---------- Post dodany o 03:22 ---------- Poprzedni post z 03:11 ----------

    Cytat Zamieszczone przez The_Saint Zobacz posta
    Obserwując ten temat zastanawiam się, czy rzeczywiście zwykłe światła w TT są takie koszmarne.
    to chyba jak z roznica w car audio,
    poki nie jezdzisz na xenonie dobra zarowka robi robote, ale jesli przesiadziesz sie z xenonu na zarowke to zwykla wydaje sie swiecic mizernie,
    z tym ze oczywiscie mowimy o roznicy w nocy poza miastem, bo w innych okolicznosciach to chyba nie ma o czym dyskutowac

    "Love Them BOTH" - M.

  2. #2
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    mialem, widocznosc b. dobra , ale biale nie byly - tzn. w porownaniu z zolta zarowka byly biale, ale porownujac do bialem, byly jasnozolte (ale to tylko w kwestii efektu wizualnego na kloszu, bo swiecily ladnie),
    a dlugo/duzo km na nich wyjezdziles? podobno zawsze cos kosztem czegos i te +xx % padaja szybciej od klasycznych zarowek, wg wzoru "czym wiecej +%, tym szybciej do wymiany" ja sie tylko nimi bawilem szukajac najbardziej bialego swiatla, wiec o trwalosci sie nie wypowiem [COLOR=silver]
    Zgadza się , żarówki które mają podniesioną wydajność szybciej padają od zwykłych. Natomiast Kumpel zrobił z Leonie 1.8T na nich już 10tyś km i jeszcze świecą, ja zrobiłem na nich jakies 3tyś km wiec nie moge się jeszcze wypowiedzieć. Co do światła - hmmm to chyba zalezy od lampy, ja co prawda mam A3-ke wiec inne lampy jak w TT-ce aczkolwiek, wizualnie jak świecą na ściane to świecą na biało u mnie. Dodatkowo z doświadczenia - im żarówka świeci bardziej zimno - w kierunku niebieskiej poświaty tym w deszczu gorsza widoczność.... niestety. Jak dla mnie Megalighty sa kompromisem , bo świecą własnie na biało i jasno, najjaśniej z tych które testowałem. Jasnościa przebijają je nightbreakery ale one palą sie szybciutko , nawet po 2-3tyg jazdy.
    Co do megalajtów to M&V zmierz sobie napiecie na żarówce ile masz na zapalonym silniku.

    A i jeszcze jedno - chyba wiem dlaczego u Ciebie Megalajty świeciły na żółto- u mnie to wszystkie żarówki świeciły na żółto , a jak poprowadziłem zasilanie na przekazniku bezposrednio z akumulatora to Megalajty świecą jedyna na biało

Podobne wątki

  1. jakie żarówki ? TT 8j 2007
    Przez puszek w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-2017, 19:49
  2. Jakie żarówki do ksenonów
    Przez greg4fun w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-09-2012, 23:12
  3. Jakie polecacie żarówki do przodu? H7
    Przez wojtek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 11:53
  4. najlepsze kawaly jakie widzialem:D
    Przez patrykus007 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-06-2011, 13:49
  5. Jakie zarówki - zamiast Xenonów
    Przez Bartosz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 13:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •