Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 43

Wątek: Kolor skóry w TT - potrzebna pomoc

  1. #16

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Oolong Gray
    Posty
    39
    Dzięki dealerowi znalazłem bardzo miłą właścicielkę czarnej TT ze skórą Magma red (niedaleko Bydgoszczy), która zgodziła się ze mną zobaczyć i pokazać mi jak Magma red wygląda w rzeczywistości. Według niej skóra wygląda pięknie, na pewno nie przypomina tej ze zdjęć, jest ciemniejsza, stonowana i identyczna jak ta na próbniku w salonie. Dam znać za kilka dni i może uda mi się zamieścić kilka zdjęć.

    Magma red wraca do gry

  2. #17
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Np java car desing .Bierzesz opcje bez skóry i robisz u nich tak jak chcesz napisy wcinki itp. jedyna wada to to że trzeba rozebrać środek, ale to raczej profesjonaliści
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #18

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Oolong Gray
    Posty
    39
    Witam,
    Biorę pakiet TT plus, którego zawartość mi bardzo odpowiada (którego w przyszłym roku może nie być), a w nim jest akurat skóra feinappa. Poza tym biorąc nowe auto na razie wolałbym uniknąć przeróbek. Jeśli skóra (wszystko jedno Magma red czy czarna) zdecydowanie nie będzie mi odpowiadać, wtedy będę szukał pomocy w takich firmach. Nie wątpię, że są to profesjonaliści i wiedzą co robią.
    Dzięki za sugestię i pozdrawiam,

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    oj mylisz się...kurde kupować nowe auto i żeby zaraz niszczyć tapicerkę...nie...lepiej dopłacić i kupić to co się chce, to tak jak bym kupił nowe tt z najsłabszym silnikiem (oszczędność) i potem kombinował żeby wrzucić tam jakiś inny motor, lepiej odżałować i kupić od razu to co się podoba, bo pamiętajmy że to nowe auto a nie 10 latek..

  5. #20

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Oolong Gray
    Posty
    39
    Witam,
    To nie do końca tak. Ja zdecydowanie postawiłem na to co jest dość kosztowne, a czego na pewno nie będę zmieniał (2,0, S-tronic, Quattro), a nie bardzo mam ochotę brać coś więcej więcej niż pakiet TT plus. Szczególnie nie biorę pod uwagę: pakietu S-line ani ekstremalnie drogich elementów Audi exclusive (a to właśnie w nich są najfajniejsze wersje skór). Aż tak wybredny nie jestem i na pewno jedna z branych przeze mnie pod uwagę wersji skór (black lub magma red) będzie co najmniej satysfakcjonująca, szczególnie, że będę miał obie tapicerki do porównania w TT. Jakiekolwiek zmiany w tapicerce po zakupie traktuję jako ostateczność.
    Pozdrawiam,

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm jakoś tak jak patrzę sobie na stronie : Audi > Modele > TT no to wychodzi że ta wersja 2.0 211km ma tak samo moment jak nowe s3 czyli 350 w bardzo szerokim zakresie no i 5.6s do setki to całkiem nieźle jak na taka moc i wychodzi że do pierwszej setki jest niewiele wolniejszy od tts, no z tych danych wychodzi że stara dobra sprawna tt 225 obleci tylko klekota i najsłabszy benzyniak z rodziny nowych tt, kurcze aż jestem tego ciekaw i muszę to jakoś zweryfikować na drodze...

  7. #22

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Oolong Gray
    Posty
    39
    Witam,
    Decyzja zapadła. Obejrzałem kolor Magma red w naturze i niestety, to nie dla mnie. Czerwień jest zbyt jasna, raczej dla kobiety lub młodzieńca około 20-tki (ja niestety przekroczyłem taką granicę już dość dawno



    Wybieram więc bezpieczny kolor czarny. Mam nadzieję, że jasne, aluminiowe dodatki nieco urozmaicą wnętrze.



    Może moje rozterki pomogą komuś podjąć dobrą decyzję. Teraz jestem pewny, że absolutnie konieczne jest obejrzenie wnętrza (i lakieru oczywiście też) w naturze, nie wystarczą zdjęcia, czy próbki z kolornika w salonie.

    Pozdrawiam,
    Ostatnio edytowane przez maxtor ; 19-10-2010 o 13:52

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ech te rozterki, pewnie nie jeden by chciał mieć takie, odnośnie skóry,jeżeli ten kolor odzwierciedla się w rzeczywistości to dobrze zrobiłeś że go nie wziąłeś, jakiś taki malinowy, tak jak wspomniałem jeżeli nacieszysz sie już wnętrzem, to wtedy odwiedzisz np. w.w. wspomnianą firmę i wzbogacisz auto o jakieś smaki, oni potrafią cuda, niektórzy właściciele drogich aut właśnie tak robią, zamiast płacić za to co daje im fabryka i w kosmicznej cenie, rezygnują i obszywają, czasami stoją tam nowiutkie Mesie lub BMW, które jeszcze nie wyjechały na ulicę
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no bo ta czarna na tej fotce jakoś ponuro..ciekawe jak na żywo..

  10. #25

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Na żywo w promieniach słońca będzie luluś

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Oolong Gray
    Posty
    39
    Mam nadzieję, że czarna skóra będzie OK. Jak już będę właścicielem (ok. 20 grudnia) to zrobię fotki. Czerwony kolor na zdjęciu jest dość wiernie (niestety) oddany. To nie moja bajka. Jeszcze 2 miesiące oczekiwania i quattro będzie mogło się wykazać w zimowej scenerii. Chyba będzie to jedno z pierwszych aut po liftingu w Polsce (10 pażdziernika pozostało jeszcze tylko jedno TT do zamówienia na Polskę). Bardzo jestem ciekawy nowego silnika, bo reszta zmieniła się niewiele.
    pzdr

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Myślę że nie będzie pierwsze i jedyne, chyba nie znasz możliwości Polskiego konsumenta, prywatny import nowych aut ma się dobrze, jednakże cieszącym jest fakt ze bedzie to Quatro, bo do tej pory w słabszej wersji 2.0TFSI było to nie możliwe
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    maxtor trzymaj sie forum i zdaj dzielnie raport jak dostaniesz juz kluczyki do auta, nareszcie bedzie ktos 'znajomy' z TT z bydgoszczy, komu bedzie mozna mrugnac na miescie swiatlami

  14. #29

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Oolong Gray
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Myślę że nie będzie pierwsze i jedyne, chyba nie znasz możliwości Polskiego konsumenta, prywatny import nowych aut ma się dobrze, jednakże cieszącym jest fakt ze bedzie to Quatro, bo do tej pory w słabszej wersji 2.0TFSI było to nie możliwe
    Jeśli chodzi o wersje po liftingu, to na razie 2,0 (211KM) jest najmocniejsza. Słabsza wersja 1,8 (160KM) nadal nie ma quattro i S-tronica (jeśli by miała, to wtedy brałbym ją pod uwagę). Dopiero w planach na 2011 są mocniejsze motory. Jak dla mnie 211 KM i 5,6 sek do setki wystarczy z nawiązką. Nawet się trochę tego obawiam, bo dotychczas jeździłem "furmanką" (RAV-4)

  15. #30
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Przyzwyczaisz się szybko i za jakiś czas będzie Ci mało

    Tak czy inaczej czekamy na fotki ....





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. kolor farby do skóry
    Przez lesnygrzyb w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-09-2015, 09:36
  2. Potrzebna pomoc :)
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 15:18
  3. potrzebna pomoc
    Przez kamil pasik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-03-2009, 11:58
  4. Pilnie potrzebna pomoc!
    Przez Lilia w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-01-2009, 15:47
  5. PANOWIE POTRZEBNA POMOC
    Przez KARLOS w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-11-2008, 11:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •