Nie no chlopaki spokojnie , afr i egt w drodze , narazie nie daje w palnik więc tłoki raczej nie splyna. Bedzie tragedia to przelutuje sobie ze starego kompa oryginalny czip , a potem wystroje auto jak juz zakupie wszystkie zabawki . Wkurza mnie narazie ten gorny zakres wiec chcialm to skorygowac MBC - Artur pisał że N75 nie da rady zrobic tego co MBC jeżeli chodzi o charakterystyke doladowania, a po drugie wszyscy wiemy że jest awaryjny. Paweł dośwaidczm ale nie na chipach, owszem kiedyś w przyplywie impulsu zakupiłem takowy potem artur mi odradził zmienilem na serie i padl komp po jakims czasie, nie wiem czy to przez ingerencje czy przez jakąś wadę . Wowo to wiedzialem że komp dobiera sobie dawke na podstawie informacji z przeplywki, ale mi chodzilo o to dlaczego gość sciągnol doladowanie z gornego zakresu skoro mogł pozostawić 1 bar tyle ile
daje k04-23 przy maksymalnych obrotach i bylo by ok - ty powiedziales że rozpadl by mi sie silnik wiec chcialem żebys to rozwinoł a nie że jak zwieksze doladowanie przez MBC to komp musi korygować dawke