Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: śmieszny pojedynek

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    śmieszny pojedynek

    pojedynek nie związany z tt ale musiałem opisać bo zabawa była przednia:P
    no musiałem pojechać do wawki autem a że do dyspozycji było oszczędne auto renault scenic 1.6 nitro lpg no to wio..wszystko fajnie wracam już do siebie wisłostradą i słyszę coś głośnego w tunelu..a to mustang gt szary cabrio z jasną tapicerką i kobietką za fajerą...widać bardzo się spiesząca..wparowała przede mnie...ruszyła no to zaczyna slalomy a ja myśle a co mi tam jadę za nią ..już zaczyna się lookanie w lusterku co tam się jej uczepiło...no to zaczyna jazdę i daje ostre dziwne slalomy dokoła wykorzystując wszystkie pasy a ja troszkę mniej tych slalomów ale równie skutecznie i znowu za nią...przycinka w lusterku już widzę jej złość i znowu to samo ogień na maksa...uciekała strasznie ale coś tam jej nie wyszło i znowu ja za nią...ja już zaczynam się śmiać bo kobietka się denerwuje i wkurza się ze jakieś jeździdło za nią..no to w końcu wyszliśmy łep w łep no to wiadomo zrobiła odjazd bo w końcu ona ma 300km a u mnie kiedyś było 90 "kuni" ale gaz część wybił...przy 160 auto mi się zaczęło kończyć no to przełaczenie na benzynke i 180 złapałem ale mustang to już tylko malutka kropeczka, ale co mi tam jadę dalej a tu ooo po chwili mustang przyblokowany a ja się wbiłem gdzieś no to dojechałem pod dupę i jeszcze gdzieś wcisnąłem i teraz pani już miała mega złość bo staliśmy równolegle ...spojrzała się ze złością jak takie coś duże bujające się na zakrętach może się za nią utrzymywać...auta znowu się rozjechały jadę za nią i nawet udało mi się ją wyprzedzić co już mnie całkiem rozbawiło bo jej mina w lusterku była bardzo dziwna w końcu pani poszła po skręcie prosto i gdzieś tam już się rozjechaliśmy bo dalej już jej nie złapałem...sytuacja mnie bardzo rozbawiła bo zawias z tym aucie jest tragiczny i bujany jak duże pudło na sprężynach odejścia nic a hebli prawie nic a pani 305 konnym mustangiem GT tak się bardzo starała a wyszło że szliśmy łep w łep przez przez prawie całą wisłostradę aż do łomianek ...aż żałowałem że nie pojechałem swoją małą srebrną syrenką bo bym jej sprawił ostre lanie...rejestracja tego mustanga to WZ ..widać że pani lubi efektowną jazdę lecz nie zawsze efektywną...ale ogólnie było śmiesznie i jak spotkacie ją na drodze to pozdrówcie
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 05-10-2010 o 13:11

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pozdrowię ją spalinami z mojej bogatej mieszanki
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    hehe, gratuluje killa 90-konnym autem z podtlenkiem LPG )))
    TT jakby ją objechał na pewno by się wkurwiła porządnie, że taka popierdułka dla kobiet ją bierzę a jeszcze lepsze by było gdyby nią kierowała kobieta

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Heh , no spoko opisane






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    No Paweł zrobiłeś jeden elementarny błąd! Numeru telefonu nie wziołeś od niej

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a co chciałbyś się umówić na pojedynek? myślę że bardziej Piootra by to zainteresowało bo On ostro walczył z "rustangami" , tak ma marginesie to te spojrzenia jakie były kierowane w moją stronę to bardziej z pogardą a potem ze złością co to za wrzód jej na dupie siedzi a potem nawet wskoczył na przód:P

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ostra babka
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. śmieszny problem z zagłówkiem
    Przez czarny w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:55
  2. Smieszny artykuł ;]
    Przez TeTe w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-09-2007, 19:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •