Cytat Zamieszczone przez Tomie1986 Zobacz posta
Ladny egzemplarz, tylko chyba ktoś miał grube dupsko bo fotele wygladaj na wiekszy przebieg
dzięki... też jestem zadowolony spośród wielu wielu egzemplarzy które obejrzałem przez ponad rok poszukiwań ta była w najlepszym stanie, przez co cena wysoka...
nic na szczęście niespodziewanego nie wyskoczyło do tej pory co mnie cieszy....ideałem nie była ale w bardzo dobrym stanie, teraz uważam, że jest tylko lepiej....
a co do foteli, pasażera jest jak z fabryki, zero zniekształceń i śladów użytkowania, kierowcy ? samochód ma ponad 10 lat, lato zima, 100+tys km robi troszkę, i poza tymi odgieceniami (chyba od mojego kościstego tyłka - chociaż chudy ani gruby nie jestem ) to fotel jest w dobrym stanie, parę zmarszczeń skóry, ale nie ma przetarć .... widziałem młodsze, z "mniejszymi" przebiegami z fotelami duuuużo bardziej zniszczonymi.
ja uważam że moje mają wygląd taki właśnie jak powinny mieć na ten przebieg i rocznik.

EDYCJA ---------- Post dodany 14:06 14:10 ---------- EDYCJA

Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
Ja nie widze wiekszej filozofii przerobienia tego, dlatego wole zostawic dla siebie ok 1000zl za regulowane wachacze.
ja też filozofii nie widzę, bo nie ma... chodzi tylko o to że to jest część zawieszenia, która wpływa na bezpieczeństwo.
nie jestem fachowcem i byle komu nie dałbym tego do przerobienia, bo jakieś pojęcie mam sam i spokojnie to mógłbym sam sobie zrobić, ale wolę jeździć z w miarę spokojną głową
a niżeli jadąc zastanawiać się czy czasem coś nie pęknie przy "140"km/h na autostradzie.

nie neguję, każdy robi jak uważa, tutaj na forum jeden kolega przerabiał we własnym zakresie, jeździ i nie skarży się , więc oczywiście się da i spełnia to zakładaną rolę.
ja jedynie wyrażam swoją opinię....zresztą tak jak i Ty również.



EDYCJA ---------- Post dodany 23:04 23:07 ---------- EDYCJA

i w końcu dotarł drugi z prezentów mikołajkowych do TT:




Uploaded with ImageShack.us