Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Sprzedam swoją audi tt

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136

    Sprzedam swoją audi tt

    Hej.
    Sprzedam audi tt - link:
    sprzedam audi tt (1248827641) - Aukcje internetowe Allegro
    Pozdrawiam
    Alek.K
    p.s
    wrzucam tutaj ogłoszenie, bo nie potrafie się znowu zalogować.

  2. #2
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    długo chyba nie pojeździłeś.

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    Ja wiem, czy długo???
    Generalnie auta kupuję i sprzedaję co dwa lata - max.
    Doprowadziłem auto do porządku po ostatnim właścicielu, nacieszyłem się samochodem jako użytkownik i tyle. Spokojnie mogę je sprzedać i normalnie spać po nocy wiedząc, że nie wstawiłem bubla kupującemu.
    Pozatym... od początku brakowało mi czegoś w audi tt (jest to fajny samochód, ale jeżdźąc kiedyś porshe 911...hmmmmm), zresztą... co tu dużo mówić... porshe to porshe - lubię 911 - tkę
    p.s
    nie chodzi mi o szybkość...

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no cóż mi było by szkoda kupować auta doprowadzać je do porządku i sprzedawać ...powodzenia w sprzedaży

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    w sumie, masz rację Paweł2005... naprawiłem auto, włożyłem kasę i sprzedaję...
    z jednej strony brakuje mi porszawki, a z drugiej jak kupiłem swoje tt to głupio byłoby nie naprawiać samochodu jak coś się popsuło włascicielowi poprzedniemu (ot tak sobie pojeździć i sprzedać typu "podaj dalej"). zdjęłem ogłoszenie sprzedaży, bo tak jak pisałem nie mam noża na gardle a pieniądze 30-31tyś z tego auta to i tak jest 1/4 tego za co chcę kupić następne auto - myślę, że na wiosnę 2011roku.
    nie mniej oferta jest aktualna, bo auto i tak będzie sobie stać w garażu.

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    tarnow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    sre
    Posty
    20
    niezła cena ja będę sprzedawał swoje z 2001 r 225 km i będę chciał okolo 33000 zl, przebieg 89000, brak xenonow, silnik złożony od podstaw w moim serwisie, na wszystko mam rachunki, nowe sprzęgło, nowe opony, o filtrach, olejach, klockach ,tarczach i takich pierdołach nawet nie wspomnę, mogę nawet dać pisemna gwarancje.

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez zyg111zak Zobacz posta
    niezła cena ja będę sprzedawał swoje z 2001 r 225 km i będę chciał okolo 33000 zl, przebieg 89000, brak xenonow, silnik złożony od podstaw w moim serwisie, na wszystko mam rachunki, nowe sprzęgło, nowe opony, o filtrach, olejach, klockach ,tarczach i takich pierdołach nawet nie wspomnę, mogę nawet dać pisemna gwarancje.
    cóż mogę Tobie powiedzić, żałuje, że prawie dwa lata temu nie dawałeś ogłoszenia, może i bym ją od Ciebie kupił w cenie np. 38 tyś zł (w takiej cenie kupiłem swoją).
    Mniejszy przebieg, wieksza moc, kto wie????
    p.s
    to co wymieniasz co w swoim aucie zrobiłeś, wg mnie są to podstawowe rzeczy, które się na bierząco wymienia i raczej się o tym nie wspomina (olej, klocki, filtry,tarcze,opony - na łysych raczej się nie jeździ.
    co do silnika to musiało się coś sypnąc skoro był robiony od podstaw - gruba sprawa.
    sprzęgło to chyba też raczej grubsza sprawa, bo jak się je piłuje albo nieumiejętnie jeździ (szarpie się za biegi etc) to po jakimś czasie trzeba je wymieniać.

    p.s 2
    zresztą, ja w swoim ogłoszeniu też pisałem o wymianie oleju etc.
    wiem dobrze, że ten co kupi to i tak sobie wymieni na nowy po zakupie - ja tak zawsze robę.
    także, polemika na ten temat jest chyba zbędna
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 30-09-2010 o 20:18

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    alek wszyscy potrafią edytować wiadomości jak coś chcą dodać tylko nie ty..i wklejasz jedna pod drugą ..a pisałem Ci już o tym...minium ze 2 razy...

Podobne wątki

  1. Sprzedam swoją TT Cabrio + hardtop
    Przez gero3 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 13:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •