Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Wątek: brak mocy

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no i tu sie właśnie mylisz...jest taki sam jak oryginał tylko że od producenta bosch ...jak byś wiedział to aso bierze od boscha dolicza swoją marżę nie małą i sprzedaje, a bosch jako niezależna firma może sprzedawać produkt identyczny byle by nie było loga audi i wlaśnie tak mam...ciekawostką jest to że kupiłem uszczelniacz na wał główny właśnie firmy już nie pamietam jaka ale która robi dla aso...no i co wszystko identyk i co ciekawe było nawet logo audi albo VW było tylko zeszlifowane na frezarce przez firmę bo taniej im robić wszystko w jednej formie a potem zeszlifować niż robić 2 formy dla identycznych części...chcecie to przepłacajcie w aso ale ja kupuje to samo tylko nie przez aso i po dużo niższych cenach ale ze sprawdzonego źródła ..a wskazania przepływki heh..tak jak poprzednia pokazywała ponad 190 g/s to ta pokazuje 195 czyli to samo odnośnie tego źródła to będziemy mieli tam klubowe zniżki ...a no i oczywiście gwarancje też mam na podstawie paragonu...więc wiem co robię i nie zakładam byle gówna do auta...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 30-09-2010 o 19:24

  2. #17
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Uwierz mi z przepływkami nie jest tak różowo :P Watpie byś miał tam zeszlifowany znaczek audi, jest zapewne tylko Bosch. Ten sam towar możesz tez kupić w innych sklepach, ale na prawdę nie warto!! Przerabiałem to kilka lat temu i nic sie w tej materii nie zmieniło. Wole dopłacić i mieć pewniaka, a nie się bujać za jakiś czas. No i 2 lata prawdziwej gwaraqncji, a nie papierowej z której prawdopodobnie nic niewyegzekwujesz.
    Tak czy inaczej bezawaryjnej eksploatacji lmm zycze
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie kupowałem od przypadkowo znalezionego sprzedawcy na allegro tylko z polecenia od kolegi z ocp...sam kupował tam wiele części i wielu z ocp tez tam bierze...gość handluje oryginalnymi częściami do vag z logo audi i identycznymi tańszymi ....przepływka to odlew plastikowy wiec trochę łatwiej firmie bosch wykonać 2 warianty niż odlewu aluminiowego..niestety koszty...nie ważne ja tam kupiłęm jaką kupiłem i wiem że jest dobra bo sprzedawca jest pewny i nie sprzedawał by chłamu...pozatym starą też musiałem oddać...bo bez oddawania coś koło 400...od byle sprzedawcy bym nie kupił bo na allegro widziałem niby takie same n75 jak moje ale inne...zreszta nieba co debatować prawa rynku sa takie jakie są aso zawsze miało duże marże a skoro części kupują za x to podwajają to tylko z powodu ze przejdzie przez ich ręce...dlatego od boscha mozna kupic to zdecydowanie taniej i bedzie dokładnie to samo...byle nie trafić na podróbki ale wiem ze u mnie będzie dobrze...

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] TT 225 APX - Brak mocy
    Przez didi w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-08-2015, 20:51
  2. brak mocy -> brak błędu przy diagnostyce...
    Przez Eli25dg w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 10:34
  3. brak mocy
    Przez Wilczyca w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 13-09-2012, 18:58
  4. brak mocy
    Przez michu w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-11-2011, 08:45
  5. brak mocy
    Przez Daniel w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-09-2008, 06:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •