Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: zniżki jako klubtt

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    zniżki jako clubtt



    no więc fajnie było by mieć zniżki jako clubtt, ja mogę załatwić żniżki na części do vag w pewnym sklepie z częściami, brałem już parę gratów i bardzo polecam, ale nie chciałbym żeby było to honorowane na podstawie wypowiedzi "też się tam zarejestrowałem" bo każdy może to zrobić i podawać się za wielkiego klubowicza a nie chcę żeby nasze forum było wykorzystywane w taki sposób przez pseudo klubowiczów i czy zniżki honorować na podstawie ramek? bo inne kluby np ocp na podstawie "blach" czy jakiś tam breloczków się powołują na forum..a jak by to rozegrac u nas?

  2. #2
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    róbmy listę tak jak na filtry od Arttura i wtedy na liście widzisz kto zamawia, jak jest jakiś nowy klubowicz to mu po prostu nie załatwiamy ;D albo może jakieś naklejki od 50+ postów ? Tyle, że połowa by ich i tak przykleić nie chciała znając życie :P Skoro w pewnym sklepie Paweł masz dojścia to możesz ugadać się jakoś ze sprzedawcą na jakiś kontakt jeżeli ktoś będzie powoływać się na klub Ciężka sprawa wam powiem bo mogliśmy np zrobić tak jak inne fora, że przelewamy co roku np 50 zł i wtedy Ci użytkownicy mają wysyłane ramki klubowe lub koszulkę i forum żyło by lepiej bo większa kasa na serwer by też była.

  3. #3
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Jeśli trzeba jakieś części do VAGa, ale nie tylko (praktycznie wszystkie auta) to również mam spore zniżki. Fakt tylko jest taki, że po podobnych zniżkach te graty można kupić na allegro, bez zawracania komuś głowy.
    Co innego zniżka w ASO Sporo cześci biore poprzez ASO Skody, bo mam tylko tam zniżki. Wiadomo, że nie wszystko pokrywa się z asortymentem do TT :/ ale dobre i troche.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ale często te części z allegro to klapa np jak pisałeś o tych przepływkach...ja wolę pewne źródła gdzie mam kontakt ze sprzedawca wiem że sprzedawca sprzedaje części tylko oryginalne a nie co mu wpadnie w rękę..więc wolę jemu zapłacić 250zł za przepływkę niż kupić na allegro za tyle samo z dużym prawdopodobieństwem że jest to kiepska podróba..

  5. #5

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Dubaj, Z.E.A.
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    279

    StrongFlex

    Znalazłem na necie, że fora nissana, opla, civica, fiata posiadają swoje KODY RABATOWE do wykozystania podczas zakupów w sklepie on-line polibuszy StrongFlex.
    Niby tylko 5% ale to zawsze coś.
    Może istniałaby możliwość uzyskania takiego kodu dla ClubuTT.

    Puki nie uzyskamy takowego następujące działają: ccsc5 ; civic5 , nissan5 , opel5

  6. #6
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Obecnie zniżki jakie posiadamy jako clubtt o których mi wiadomo to jedynie w firmie unitronic tak sie dogadalem swojego czasu z Andrzejem P. Ale jak nie patrzeć jest to bardzo dobry pomysł tak na przyszłość.

  7. #7
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez Paweł Zobacz posta
    Obecnie zniżki jakie posiadamy jako clubtt o których mi wiadomo to jedynie w firmie unitronic tak sie dogadalem swojego czasu z Andrzejem P. Ale jak nie patrzeć jest to bardzo dobry pomysł tak na przyszłość.
    A to ciekawe... a jak ta zniżka wygląda u Andrzeja?? Bo nie pamiętam żeby o niej wspominał.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no jak się powołasz na forum to może coś tam opuści

  9. #9
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Za moich czasow jak jeszcze pojawialem sie u Pana Andrzeja P. to po podeslaniu mu kogos z klubu, dzwonil do mnie i potwierdzal czy ta osoba to ktos od nas. Zdarzylo sie tak jak dobrze pamietam dwa razy. A teraz to tak jak napisal Pawel-2005 trzeba sie samemu powolac bo wkoncu on nie ma w tym interesu zeby pytac ciebie o znizke klubowa

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ale domyślam się że wiele osób ściemnia że jest od clubtt...tak samo jak widzieliśmy jakieś tt na allegro taki trup a z naszymi klubowymi ramkami...więc wypadało by żeby osoby u których mamy znizki dzwoniły do kogoś z załogi aby to potwierdzać
    ja osobiscie mam znizki w sklapie vag-tech gdzie prawie wszystkie czesci do auta kupuje

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A w hydraulicznym masz he he
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #12
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Mam w ASO Skoda, BMW, Honda, Yamaha, sieciowych sklepach typu InterCars, Fota, AutoLand. Również w hydraulicznym, z farbami, cementem praktycznie w każdej branzy po około 20-50% Tylko w sexshopie i monopolowym upustów brak
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no zuczek miał na mysli mnie ze w hydraulicznym bo koło mnie jest hydrauliczny i kupowałem kolanka do siebie jak instalowałem catchtanka( już mam to wszystko z kwasu wypolerowane więc na bogato ) potem do auta zuczka a niedawno kolejne kolanka i trójniki do leona:P już się mnie pytali co ja tam buduje:P

  14. #14
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    hehe u mnie podobnie. Mam sklep metaloway w poblizu, w którym biore towar na WZ. Jak tylko się pojawiam, lataja jak ze sraczka i podpytują, a ja milcze jak zaklęty
    Co zniżek jako ClubTT mozna by coś zorganiozwac. Trzeba tylko podpytac co i jak, jednak obawiam się że upusty moga byc mizerne :/
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  15. #15
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja już kiedyś w tym sklepie od którego biorę części rozmawiłem i niema problemu...jak narazie jestem zadowolony z tych części(częśc już założyłem) no ale nie rozgłaszam wszem i wobec bo ludzie bedą wchodzić i się zaraz powoływać na klub a tak naprawde nie mają z tym nic wspólnego:P a kto się tutaj czesto udziela i pisze to znajdzie albo napisze do mnie na pw

Podobne wątki

  1. Pożegnanie jako moderator
    Przez Pawel-2005 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 17-02-2017, 00:03
  2. MK1 [8N] 8N jako materiał na youngtimera?
    Przez mkmnski w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-03-2016, 03:18
  3. TT jako auto na co dzień?
    Przez Konrad w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-01-2012, 19:21
  4. Porshe cayenne jako dobry SUV ?
    Przez patrykus007 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 16:15
  5. Czemu klubtt.com.pl a nie stary klubtt.pl ???
    Przez Remigiusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-11-2006, 09:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •