Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: co to za kierownica?

  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619

    co to za kierownica?

    Witam,
    na poczatku powiem ze nie jestem powiazany w zaden sposob ze sprzedawca tego samochodu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2417974 zwroccie uwage na kierownice, jaka jest w tej TT. Czy byla taka w ofercie (oczywiscie koncowka produkcji)? Na ebayu patrzylem tetetki z 2006 roku i zadna takiej nie miala. Sprawa jest ciekawa, bo mozna sterowac radiem z kierownicy czego niestety nie ma w TT Z drugiej strony, jesli czlowiek sobie sam ja zalozyl, to ciekawe czy podpial to jakos do radyjka czy tylko tak poprostu dla samego wygladu ja zamontowal

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2007
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    najszybszy
    Posty
    45
    Nie wydaje mi sie zeby byly takie kierownice w TT nawet w koncowych latach,ale moze sie myle.Ja bardziej obstawiam ze to kierownica z nowych modeli A4,A6, badz A8 wydaje sie jakas wieksza.

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a dociekam tego tez z innego powodu Otoz nabawilem sie pewnego rodzaju urazu psychicznego odnosnie handlarzy Jest to wynikiem moich polrocznych poszukiwan "niebitych" TT w kraju. Nigdy sie nie zdarzylo, ze samochod ktory mial byc niebity faktycznie byl niebity. Przedstawiajac komus niebzbite dowody na to ze samochod jest zlozony z dwoch, koles wielce zdzwiony mowil "No wie Pan cooo? Ja myslalem ze on jest bezwypadkowy". Tak bylo kilka razy. Dlatego od czasu do czasu dla przyjemnosci wyszkuje "bezwypadkowe" TT na allegro, z poduszkami od A3 badz obszyta konsola lub brakiem kratek w zderzaku przednim itp... Pytam ludzi z GORY jak MOCNO byla bita. Oto kilka PRAWDZIWYCH odpowiedzi jakie uzyskalem:

    1) "ja ten samochód ogłaszam koledze podobno nie byl bity ale wiecej informacji po telefonem 506XXXXXX pozdrawam"

    2) "ALe ja niekupielm tego samochodu rozbiytego ani go w zaden sposob nie
    naprawialem tylko serwisowalem i tyle. O wczesniejszej historii napraw niemam
    pojecia ale wyglada ze niebylo jakos niesomowicie rozbite. Jezeli ma pan/pani
    jakies jeszcze pytania prosze o telefon 512XXXXXX cema do negocjacji jeszcze
    poniewaz sie spiesze z sprzedaza zpowodu wyjazdu zagranice." - niby niebite ale jednak bite, wlascicielowi trudno podjac decyzje

    Pewnie niektorzy sie zastanawiaja czemu mnie to tak drazni. Po 1 sam bylem ich ofiara przez pol roku dajac sie ciagac po calym kraju. Po 2 ci ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego, ze sprzedajac swiadomie taki samochod pojda do pierdla, jezeli ktos podczas deszczu zawinie sie na drzewie, bo samochod robil 4 slady i mial napiete jak struna przewody hamulcowe (TT z komisu w wawie sprawdzane przeze mnie w salonie Auto Viva). Ekspertyza powypadkowa wykaze to, ze ten samochod nadawal sie tylko do kasacji. Kierowca nie zyje a (nieuczciwy) handlarz wiedzie spokojny zywot za kratkami to tyle pozdro

  4. #4
    boost.pl
    Gość
    gość chce 120 tys a w stanach kupil ja za 30 tys zl


    ladna przebitka

    wielofunkcyjna kierownica z funkcją zmiany biegów
    Czyli pewnie musiała być taka kierownica w wersji amerykańskiej

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    co by nie bylo gdyby byly takie montowane w TT to bylo by super, bo mielisbysmy sterowanie radiem z kierownicy ale obejrzalem z 15 TT z 2006 roku na ebayu na najwiekszym wypasie i kazda miala taka kierownice jak my Moze koles sam nie wie ze ma kierownice nie od tego modelu

  6. #6
    boost.pl
    Gość
    no być może...

  7. #7
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Była taka kierownica montowana fabrycznie w TTce ale tylko w ostatnich "momentach" sprzedaży, tyż przed pojawieniem sie TT Mk II To była jakas tam wersja "edition coś-tam"...
    Pozdrawiam!
    Pajak

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Kierownica z MK2 do MK1 ! ?
    Przez damianek506 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-02-2016, 10:33
  2. Kierownica
    Przez d_matys w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 16:10
  3. Kierownica
    Przez michu w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 18:10
  4. Drzaca kierownica!
    Przez WASKI w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-08-2009, 16:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •