Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 60

Wątek: co sądzicie o....

  1. #31
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Kolorystycznie praktycznie to samo, chyba najgorzej dobrać dobrą skórę, żeby nie wyróżniała się kolorem. Jednak trochę lat mogło zmienić odcień fabrycznej skóry.
    Inna opcja - leciutko wyrównać papierem ściernym czy jakimiś innymi sposobami i pomalować ...na czarny mat?

  2. #32
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Arttur, to są te uchwyty z ASO o których pisałeś wcześniej, że nie wiesz gdzie masz numery części ? czy dawałeś do obszywania ?

  3. #33
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    To nie są moje , ja ciągle mam seryjne w OK stanie .
    Te z fotki to rzeczywiście OEM czarna skóra

    8N0-867-161-A -lewy uchwyt
    8N0-867-162-A -prawy uchwyt
    8N0-771-463-C -ręczny





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #34

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449

  5. #35
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no skusiłem się na tą hydrografikę;/
    hmm powiem tak jak wziąłem w rękę to byłem niezadowolony , jak założyłem na auto to niby jest ok :
    Imageshack - zdjcia0693.jpg
    ale gościu miał mi spinki także zrobić a to olał i mnie to mocno zdenerwowało bo wygląda tak sobie bo te brzydkie spinki wyglądają teraz jak czarne cukierki;/ i napisałem maila że skoro się umawiamy na zrobienie także spinek to nie po to je wysyłam aby wróciły takie same;/ nie wiem jakie będzie posunięcie z Jego strony ale przyznam szczerze że za taką kasę liczyłem na coś lepszego;/ niby jest dużo lepiej niż oryginał ale chyba sobie za dużo obiecywałem:P
    miałem zrobić grupową zbiórkę jak wyjdzie fajnie ale zobaczymy jak gościu podejdzie do mojego maila bo teraz jestem zadowolony w 50% z tej firmy i chyba żałuję że nie wybrałem kogoś innego;/
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 18-05-2011 o 12:40

  6. #36

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Wygląda fajnie. Co Ci się tak w tym nie podoba? W dotyku złe? Odłazi?

  7. #37
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Wygląda nieźle, ale jak z faktura tego w dotyku?? no i ile plnów??
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  8. #38
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie nic nie odłazi...na aucie ok ale jak wziąłem te plastiki w rękę i się tak mocno przyjrzałem to tak sobie;/ z daleka jest nawet dobrze ale te spinki mnie wkurzyły bo strasznie teraz walą po gałach...mam nadzieję że gościu mi to zrobi za free bo w innym wypadku dam do innej firmy która mi potem dała chyba nawet lepszą ofertę ale było już za późno;/
    a plnów 250 czyli nie mało ale gościu się pospieszył i bez zapytania wysłał na mój koszt dhl , poczatkowo pisał ze 34zł potem 40zł co juz mnie wkurzyło bo poczta wysyłka wyszła by maks 25zł a jak coś to ja mu napisałem że sam zamówię kuriera dhl za 17 maks 19zł (wysyłajnajtaniej.pl bardzo polecam) a on ze juz zapóźno i za wysyłkę wyszło 58zł!! czyli 4 dychy w plecy i spinki nie zrobione więc generalnie trochę do dupy;/
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 18-05-2011 o 12:49

  9. #39

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Hmm Paweł nie jest tak źle . Daj jeszcze coś do zrobienia i przy okazji inna firma zrobi Ci spinki. Szkoda że nadal wygląda to na plastik.

  10. #40
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no właśnie na tym polega pic...jak ktoś w życiu widział prawdziwy karbon to takim elementem się niestety trochę rozczaruje;/
    niestety takiego efektu niema:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ale to powlekanie prawdziwym karbonem i pewnie cena była by zupełnie inna , ale widziałem także hydrografikę na nissanie GTR w bemowie i tam było gorzej niż u mnie
    no tak czy siak na plastiki pod maską jest ok pod warunkiem że te spinki zostaną zrobione ale na elementy w środku auta było by raczej kaszaniasto według mnie;/

  11. #41

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    spinki pomalujesz na szaro i będą git (oczywiście jak Ci tamten gościu za free nie zrobi)

  12. #42
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jeśli On nie zrobi to może inna firma zrobi mi to za free...bo jak powiedziałem że zbiórka na forum będzie to chcieli coś robic gratis...więc jak powiem teraz że z innych jestem średnio zadowolony to myślę że gościu takie spineczki zrobi za free..jak będzie ładniej to z czystym sumieniem możemy zrobić zrzutę plastików bo teraz to nie jestem przekonany więc nie będę Wam wciskał coś z czego samemu nie jestem w 100% zadowolony...

  13. #43
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Myślę że jak dojdzie polerka to zacznie to wyglądać teraż nie jest żle ale ten brudny silnik psuje efekt, tylko nie pisz, bo wiem że nie będzie brudny
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #44
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hehe no będzie wypolerowane wszystko co się da ale to już mniejsza o większą:P
    zadzwoniłem do tej firmy x u której robiłem gościu chciał zwracać za całą przesyłkę ale aż tak to niema potrzeby bo mi chodziło o różnicę między 20zł a 58zł:P, coś marudził o tych spinkach że nie zrobił bo technologicznie to jest problem(pewnie się nie chciało) i dlatego odpuścił (szkoda że nie poinformował tylko postawił przed faktem dokonanym) ale wyślę listem i zrobi za free wedle umowy więc może firma się poprawi bo w rozmowie odnoszę wrażenie że chęci są
    lecz tak jak mówiłem po fakcie dostałem potem telefon że ktoś by chętnie zrobił itp więc zadzwoniłem przedstawiłem fakty odnośnie wykonania tego grupowo i ten mały element pomiędzy kolektorem a zderzakiem wyślę do tej firmy i zrobią mi gratis(miałem tego nie robić bo mocowanie tego plastiku miało zrobić wylot ale próbę plastik będzie idealny i może zostanie lecz innaczej zamocowany:P czyli coś cieniutkiego z alu a nie blacha która waży z 0.5kg!!!!!<lol> ) no więc będzie porównanie efektu prac dwóch firm i jeśli ten drugi mały element gratis będzie mi się podobał( a pewnie już wiecie że jestem wybredny ) to z czystym sumieniem będę mógł zorganizować zbiórkę zbierając chętnych i wysyłając to razem bo grupowo będzie zdecydowanie taniej a już parę osób chętnych jest:P i być może ja jeszcze jakieś pierdoły doskrobię lecz jedynie pod warunkiem że odbierając przesyłkę będzie duży banan a nie tylko ;/

  15. #45
    Awatar szweda
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    179
    Pawel, mam pytanie do ciebie jako wybrednego goscia.
    Nie ukrywam, ze od paru dni chodzi za mna ta hydrografika jako wykonczenie wnetrza, tzn paru elementow, ktore przez lata stracily na blasku. I czy wyglada to na tyle schludnie, ze mozna o tym myslec, czy po prostu jest klimat kadeta pod remiza?
    Firma z ktora wstepnie rozmawialem jest z wawy i nie chce mi sie jechac ~300km w jedna strone by obejrzec probki, a wysylac i modlic sie by wrocilo ladne to tez zly pomysl.

    Nie obrazajac ani kadetow ani remiz.

Podobne wątki

  1. Audi s8 d2, co o nim sądzicie ?
    Przez wojtek1989 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 21:32
  2. PROturbo co sadzicie?
    Przez siano w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 00:27
  3. Co sądzicie o tym czymś
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-06-2011, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •