Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: klimatronic się popsuł

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    4

    klimatronic się popsuł

    witam
    ostatnio zepsuło mi się sterowanie klimatronikiem tak naprawde to działa tylko regulacja siły nawiewu nie mogę ustawić temp. na wyświetlaczu wszystko jest ok ale leci tylko ciepłe powietrze nie można też ustawić kierunku nawiewu (góra,dół,środek) na samym panelu wszystko wygląda ok. pytałem sie też gościa z serwisu vw on mówił że to może zepsuł się silniczek sterujący czy ktoś z was już to przerabiał

  2. #2
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Ja mialem cos podobnego i powodem byl lekko zablokowany "wcisniety" przycisk obiegu i automatycznie nie dzialal caly climatronic moze popatrzec czy moze zaden z przyciskow ci sie nie przyblokowal.

    Pozdro

  3. #3
    witam mam tt-ke z 99 roku ostanio zepsul mi sie klimatronik w nastepujacy sposob dziala tylko zimne powietrze cieplego nie daje wogole nawet jak nastawiam na 28stopni itp non stop dziala zimne neiwiem co jest dodatkowo centralne nawiewy sie zamknely i daje zimne powietrze tylko bokami i na szybe neiwiem co robic ?? moze mi pomozecie mobilki co??coto moze byc zepsute moze macie jakies pomysly prosze piszcie pozdrawiam

  4. #4
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    no i u mnie pojawil sie podobny problem tylko ze u mnie daje caly czas cieple powietrze, wrecz gorace. rozmawialem z przypadkowo spotkanym elektromechanikiem i mi powiedzial ze to prawdopodobnie silniczek sterujacy ta przepustnica od ciepla i zimna, ze podobno cos tam sie zabrudza z czasem i to przestaje chodzic, i jest to element nie otwierany, czyli taki silniczek trzeba wymienic.... moze ktos przerabial ten temat ?? tak sie zastanawiam gdzie on jest ? w okolicach nog pasazera ? mocno trzeba auto rozebrac aby sie do niego dostac ??
    pozdrawiam

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Musisz przeskanowac sterownik od klimy , wyjszie na 100% czy klapka sie zacina czy czy cos innego jest nie tak , jest tam za wiele elemetow zebu zgadywac


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 07:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •