Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: wymiana głośników (jak je zamocować) ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    jak znajdę dzisiaj chwilę czasu i o ile mi pogoda na to pozwoli to Ci zrobię fotki jak to jest u mnie zrobione

  2. #2

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Wareszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czerwony
    Posty
    38
    No i już mam wszystko zrobione

    wzmacniacz Blaupunkt GTA4 750W -199 zł uzywka (zamontowany pod schowkiem pasażera)
    przód: Powerbass S6C -220 zl nowe
    tył SINUSLIVE DWUDROżNE 16CM sl165c -199zl nowe
    Maty wygłuszające : dynamat xtreme - BD (cena razem z instalacja)

    Efekt oczywiście był taki, że jak włączyłem to banan na twarzy, ale wystarczyło 10 dni słuchania, aby zacząć odczuwać jakiś minimalny niedosyt.

    Przód zrobili mi ekonomicznie mianowicie nie przymontowali głośników do blachy, bo chyba jest to dość skomplikowana operacja, tylko wzmocnili i wygłuszyli boczki do których są przymocowane powerbassy.

    zdjęcia przed i z montazu : IMG_8573.jpg | allkado | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

    Wiele razy na forach czytałem że nie ma sensu robić 4 głośników, że lepiej 2 dobre z przodu, z całą stanowczością się nie zgodzę, może to kwestia TT (mała puszeczka) ale efekt po dołożeniu tylnych głośników był rewelacyjny, może i nie wiem co to jest ta "scena" ale w moim odczuciu dopiero przy 4 głośnikach efekt był powalający.

    2 sprawa to głośniki Powerbass, zakupiłem je bo mnóstwo osób poleca je na forum, w firmie w której montowałem przekonali mnie do założenia na tył sinuslive, cena niższa, a mam wrażenie że grają lepiej, może to kwestia osadzenia, wytłumienia , ale wrażenie mam że powerbassy są lekko przereklamowane.

    Cały system kosztował mnie 1200 zł wraz z instalacją i głuszeniem.
    Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za porady

    Problem tylko taki, że po podłączeniu kabli od wzmacniacza do radia, to mi się nie mieści w kieszeni. w moim TT kieszeń na radio jest nie foremna tzn. od strony pasażera jest mniej miejsca niż od kierowcy, w moim starym JVC niestety wzmacniacz podłącza się z prawej strony radia, a to już się całe nie chowa, może to i dobrze bo teraz muszę zmienić radio czy możecie mi coś zaproponować do mojego zestawu ? mam 1 preferencję karty pamięci, albo od biedy USB. Myślę, że jak radio nie będzie miało CD to wymiary nie będą już stanowiły problemu. mam ok 500 zł

Podobne wątki

  1. wymiary głośników
    Przez raffi20 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 22:00
  2. MK2 [8J] Rozmiar głośników tył
    Przez jacekpom w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-02-2016, 15:06
  3. Średnica głosnikow
    Przez T en M w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 11:06
  4. rozmiar głośników
    Przez gibons w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-11-2008, 20:22
  5. Gdzie jest wzmacniacz tylnych głośników?
    Przez Magik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-01-2008, 21:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •