Ja zdecydowałem się na bardzo budżetowe rozwiązanie ( nie jestem wymagający w sprawach audio) czyli:
wzmacniacz: Blaupunkt GTA4 Specjal edition 750W 200zł -(podobno straszna lipa, ale jego rozmiary pozwolą zamontować go pod schowkiem po stronie pasażera, tak żeby nie było go widać, dzięki temu nie zajmuje miejsca w naszym przepastnym bagażniku pozatym można sporo zaoszczędzić na kablach ponieważ wszyskie odległości się skracają.

z racji nie specjalnego wzmacniacza zdecydowałęm się na głośniki Powerbass L-6C ok 250zł (chciałem kupić morel Tempo6 ale chyba są za dobre do takiego wzmacniacza)
do tego odpowiednie przewody i wygłuszenie drzwi - z tym głuszeniem drzwi to nie mam pojęcia jak to zrobić, oglądałem dużo zdjęć i poradników, ale nasze drzwi są jakieś dziwne
oczywiście napiszę jakie są efekty tylko mam nadzieję że ktoś mi pomoże i wyjaśni jak dobrze zamontować głośnik, czy zostawić go poprostu w boczku (boję się że nie będzie wystarczająco usztywiniony) patrzyłem na dystanse z MDF (wszyscy na forach Car Audio to polecaja) ale w TT chyba nie ma jak tego zamontować ???