Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Nowy / Radom / TT 1,8 T 180 KM

  1. #1

    Nowy / Radom / TT 1,8 T 180 KM

    Witam !!!

    Jestem nowy ,dopiero kupiłem sobie srebrną TT 1,8 T 180 KM ,chciałem sie jakoś przywitać zeby nie było

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Witaj,witaj to taka jak moja,tyle ze ja mam czarna napisz nam cos wiecej o niej, a najlepiej wrzuc jakies foto WSPANIALY WYBOR !!!
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  3. #3
    Samochód w zeszłym tygodniu kupiłem sobie w Szwajcarii,czekam na transport właśnie

    140 000 km przebiegu wszystko udokumentowane,sprawdzałem jeszcze w Polsce na serwisie ,100 % bezwypadek ,też wszystko wyszło

    No i myślę ze wybór nie jest zły pomimo ,że to mój pierwszy samochód i prawo jazdy będe miał w czerwcu

    liniki do fotek:
    http://myimgs.net/images/umva.jpg
    http://myimgs.net/images/eqza.jpg
    http://myimgs.net/images/rigq.jpg

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    no to calkiem ladnie moje UFO tez jest ze szwajcarii przebieg 120 tys. tez bezwypadkowy i dlatego na urzedzie celnym sporo zaspiewali... Zazdroszcze ze jako pierwszy samochod masz TT

    p.s niech sie sprawuje
    Pozdrawiam
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  5. #5
    Powodzenia ,niech służy

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2007
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    najszybszy
    Posty
    45
    No WITAM kolege Wreszcie ktos z Radomia lata u nas pare TT ale tylko ja w klubie,a teraz Kolega Ja mam taka tylko czarnulke Jak juz bedziesz mial na miejscu to daj znac,chetnie obejze
    Pozdrawiam.

  7. #7
    Czekam z niecierpliwościa pod koniec tygodnia bede miał w kraju ,także nie ma problemu Kolego ,wiem wiem z 5 sztuk w Radomiu mamy ale jedna więcej nie zawadzi

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No witam ...Wreszcie jakies sreberko nowe sie pojawilo ...
    Bedzie wieksze urozmaicenie w klubie...

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    hehe sreberka gora
    audi_TT_radom z ktorego roku jest Twoja bestyjka??:> Super, ze ma pelna dokumentacje i byla serwisowana (tez sprawdzilem swoja w seriwsie przed kupnem ). W Polsce jak sam zapewne wiesz kazdy "sprowadza dla siebie" i ani ksiazki serwisowej ani zdjec sprzed wypadku (na ogol regula jest ze TT sa bite i to niezle) nikt nie ma. pozdro

  10. #10
    Witam !

    Moja TT jest grudzien 1998 w kodzie ma już 99

    Z wyposażenia ma ponad standard

    felgi 17
    FIS
    ESP
    podgrzewane fotele
    pełną skórzaną tapicerkę

    Panowie jak byście chcieli skan pierwszego polskiego prospektu TT to dajcie znać ,zachował mi sie od czasu pierwszych pokazów auta w Polsce w 1998 roku,łącznie z danymi technicznymi i wyposażeniem jakieś 60 stron fajnej literatury ,także jeśli będziecie zainteresowani moge go wrzucić na forum

    pozdrawiam

  11. #11
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    oo to swietnie jakbys mogl to ja jestem zainteresowany pamietam, jak po raz pierwszy zobaczylem wzmianke o TT w gazecie.. echhh... milosc od 1 wejrzenia Jakby ktos mial inne ciekawe prospekty itp to rowniez bylbym wdzieczny za podrzucenie. pozdrawiam

  12. #12
    Słuchaj przyjdzie weekend to podziałam troche ,ja wtedy miałem chyba z 9-10 lat ,pamietam jak na dniach otwartych byłem ,gdzieś miałem cennik ale nie moge znaleść ,mam dużo gazet z lat 98-2002 ,to może byśmy cos na stronce podziałali i powrzucali artykuły z tamtego czasu ??? co Wy na to ???? służe pomocą literatury ,mam wszystkie możliwe gazety z tamtego czasu ,także mogłoby być ciekawie ,tak pozbierać artykułów ,czekam na jakieś reakcje

    pozdrawiam

  13. #13
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Super sprawa bedziemy wdzieczni takie rzeczy powinny byc na forum danego modelu utworz jakis nowy temat do tego jak bedziesz mogl pozniej dany go jako przyklejony i bedzie gicior


    pozdro

  14. #14
    Paweł,
    Mamy już nowy temat ,myślę ,że dziś posiedze poskanuje i to wszystko powrzucam

  15. #15

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    no.. chlopak sie postaral od samego poczatku na tym forum brakowalo czegos takiego
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

Podobne wątki

  1. Nowy z Krk
    Przez odys21 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:30
  2. Nowy/ nie nowy
    Przez Kuba D w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-04-2014, 22:16
  3. Zapraszam klub Radom
    Przez bastianek1 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-02-2007, 19:38
  4. Radom.......odwo?any!!!
    Przez Yukon w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-10-2002, 09:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •