Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Zal dupe sciska !!

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159

    Zal dupe sciska !!

    Czy wy tez spotykacie sie z opiniami ludzi ze TT to szpanerskie auto ktore niema nic wspolnego ze sportowym??!! ja osobiscie uwazam ze kazdy kupuje to co mu sie podoba a nie dla szpanu, a TT to przede wszystkim wsciekla sportowa maszyna!! od czasu kiedy kupilem TT coraz czesciej spotykam sie z takimi opiniami miedzy znajomymi itp...Mysle ze glownym powodem takiego pie**olenia jest to ze sami jezdza gnijacymi golfami, crx'ami czy calibrami juz niemam slow.... potem dopierro sie slyszy o urwanym lusterku czy porysowanych drzwiach w TT ;/
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2007
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    najszybszy
    Posty
    45
    No nie jestes niestety jedyny Tez czesto slysze takie opinie,ze jest to lanserski wozek,ze n ie jest sportowym autem, blebleble....Zazdrosc i nic wiecej ja to mam gleboko w dupie Zajebiscie mi sie TT-ki podobaja i nadal beda
    Jak chcecie sie sie troche po wkur... to prosze
    http://www.mt.radom.pl/viewtopic.php?t=1004
    http://www.uno.boo.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1471

    Grono wlasnie tych zazdrosnych wedlug nich auta typu TT,MINI,SLK itd. to auta do lansu nie do jazdy a te auta sa raczej dla indywidualistow

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Po dokonaniu glebokiej analizy tematu o TT z tego drugiego forum, wysluchaniu glosow tych wszystkich socjologow, psychologow i znawcow motoryzacji, stwierdzam z cala stanowczoscia - jestem GEJEM!!!! Bastianek i Blazej tez!! I nawet site admin jest gejem!!
    Ja juz przyklem do roznych opinii na temat moj i moje auta. Co ciekawe, najfajniejsze opinie pojawily sie w...mojej pracy. Otoz dowiedzialem sie, że moje TT jest z nowe, z salonu (podkladki na blachy sa z ASO), a samochod jest generalnie kradziony (raz jeden odwiedzili mnie moi koledzy pracujacy w policji, byli w mundurach i sobie dokladnie obejrzeli moje auto). Eh, brak slow.
    Ludziom zreszta nigdy nie dogodzisz. Samochod jest lansiarski lub dla geja, zegarek mam Seiko - to nie zegarek, prawdziwe zegarki sa szwajcarskie, za to psa mam rasy szwajcarskiej - ale to nie pies, bo pies powinien byc grozny, a moj sie cieszy do kazdego...I tak w nieskonczonosc. Dlatego ja sie tym nie przejmuje, zyje sobie dalej, nikomu przeciez krzywdy nie robiac. Amen.
    black AJQ 99

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    kolesie jezdzacy "CHAM POWER TUNINGAMI"- niech sie nie wypowiadaja na temat sportowych samochodow, bo za pewne te ich wieś golfy, wieś calibry, wieś crx-y i tym podobne syfy nie staly nawet kolo sportowego samochodu.... w zasadzie pie***li mnie co sobie ludzie mysla o moim wozie, ale moge sie zalozyc ze 90% z tych co wysmiewaja TT tak naprawde o niej marzą- ale miec jej nie moga, co w konsekwencji prowadzi do tego ze wmawiaja sobie ze TT jest dla pedalow itp. bzdety, tylko po to zeby jakos zdławic nieodparte pragnienie posiadania tego wspaniałego sportowego wozu. A co do tego ze TT jest dla pedalow to sie nie zgodze, bo tak sie sklada ze wedlug statystyk najwiecej homoseksualistow jezdzi.............. Subaru Imprezami

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Dokladnie.. chcialbym jeszcze zauwazyc ze ktos kto ma dobry samochod raczej rzadko krytykuje TT itd.. Ktos kto ma lub mial TT rowniez ja chwali, wysmiewaja sie z TT i jej wlascicieli TYLKO Ci ktorzy maja stare "sportowe samochody" ktorych tak na dobra sprawe trafia szlag ze to nie jest ich samochod.. to dziwne.. czlowiek niemoze miec juz nawet dobrego samochodu bo od razu jest zlodziej i buc heh w pierwszy dzien jak kupilem samochod jeden z moich znajomych mnie podsumowal.. oczywiscie za moimi plecami : " po co ten Blazej kupil taka fure skoro juz ma dziewczyne " rece opadaja... (sam jezdzi CRX)
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2007
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    najszybszy
    Posty
    45
    Cytat Zamieszczone przez blazejTT
    " po co ten Blazej kupil taka fure skoro juz ma dziewczyne " rece opadaja... (sam jezdzi CRX)

  7. #7
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Mysle ze nie ma sensu dalej ciagnac takiego tematu byl on juz wiele razy na forum wystarczy odpalic szukajke. Z tego wzgledu moja propozycja ze jak ktos sobie wejdzie na nasze forum i zacznie czytac o czym my piszemy to troche sie zdziwi to jak ludzie podchodza do posiadaczy fajnych samochodow to jest oczywiste i nie ma co sie rozpisywac

    pozdro

  8. #8

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    czy ja też jestem wobec tego pedałem ??
    A wyobraźcie sobie jakie opinie o mnie krązyły w mieście kiedy ponad 5 lat temu zaczełam działać na nerwy moją tt-ką , wtedy to był totalny exotic policja zatrzymywała mnie regularnie kilka razy w tygodniu.
    !! 5 lat za sterami TT !!

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Zgadzam się, że nie ma sensu dyskusja na ten temat. Jak widze kolesia na światłach, jak mi starą vectrą po ostrym tunningu (welurowe dywaniki z napisem opel rules), rzęzi biednym silnikiem chcąc się ścigać. Ja startuje wtedy na zielonym najwolniej jak się da, niech ma coś od życia chlopak i niech opowiada dalej głupoty, że ma lepszą furę od TT. Wprawdzie ja jestem fabrycznie wrażliwy na punkcie tego czy jestem dobrym kierowcą i czy mam dobre auto, ale ustaliłem sobie pewne normy, poniżej których nie widzę sensu spalać 40 litrów benzyny za 4.50/l zeby pokazać jakiemuś lesiowi, że jest gorszy. Tak samo nie ma co rozpoczynać dyskusji o tym czy TT jest lepsze od jakiś oplów, beemek, czy golfów pamiętających potop szwedzki.
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    heheh...ale Ci duzo pali to tt 40 litrow...wow to jak dodge viper SRT10....moja maxymalnie dochodzi do 14 litrow na setke ale przy maxymalnym upalaniu.... heheh pozdro

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    średnie spalanie rzadko przekracza mi 13l, mówie tylko o skokach spalania w danym momencie
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    lodz
    Posty
    5
    Kiedys ktos mial pomysl zeby na gaz przerobic bo mu duzo pali

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    To ja tez cos od siebie dodam w tym watku .
    Moze by go zamkac juz ??


    Pozdrawian


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #14
    boost.pl
    Gość
    CLOSED

Podobne wątki

  1. zloili mi dupe!:)
    Przez Cezary Magier w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-11-2002, 11:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •