Witam Sadek,

Moze maly wklad ode mnie.
Pomine fakt ze dla mnie sprzet JBL stracil swoja slawe i prestiz lata temu ale mimo wszystko cena jako zaplaciles za sprzet i zabudowa nie jest jakas duza.

Spojrzalem na zdjecia na stronie extreme car audio i jest pare zastrzezen:
- glosnik w drzwiach ewidentnie powinienen byl wylozony na zewnatrz gdyz kick bass udeza w plastik i to prawie 1/3 jego powierzchni - blad
- glosnik wysokotonowy w drzwiach na zlej wysokosci - blad
- radio Sony to jednostka ktora na tle tego sprzetu co masz jest najwikszym minusem, zmiana radia zwiekszy stanowczo jakosc dzwieku jak i dynamike i barwe basu ktory jest w tej chwili obly i rozmyty
- drzwi sa wyciszone tylko z jednej strony chyba, jesli to jest prawda to lepiej bylo wyciszyc zewnetrzna strone drzwi niz tapicerke

Zabudowa bagaznika wyglada ladnie i jesli ilosc basu Ci odpowiada to Ci zazdroszcze gdyz ja jestem bardzo wymagajacy i pewnie w moim przypadku strace ponad polowe bagaznika.
Wymienione powyzej minusy wynikaja najprawdopodobnie z dwuch elementow:
1. Bardzo chciales zachowac oryginalne miejsca - wiec nic wiecej oprocz wyciszenia nie dalo sie zrobic albo...
2. Firma Extreme Cie przekonala ze tak bedzie wystarczajaco dobrze, malo roboty dla nich, szybka pilka i klient zadowolony

W tej chwili sam nosze sie z zamiarem montazu audio do autka ale czas i jeszcze nie wszystko mam to jest to co mnie blokuje.

Dla Twojej informacji baza bedzie Radio Kenwood (4x5V RCA) i reszta to sprzet JL Audio.
Drzwi beda wyciszone Dynamatem tapicerka jak i blacha. Przod JL seria XR zasilana z JL 300/2 (2x150W) a na tyl JL 500/1 zasilal bedzie bass... jeszcze nie wiem ale pewnie JL Audio 13W6v2 albo 13W3v3.

Tak wiec czeka nas mala rywalizacja.

Czy mozesz mi tylko powiedziec ile powiedzieli Ci za sama robocizne zwiazana z zabudowa bagaznika ??

Mimo wsyztko jak na te pieniadze to moze byc. Pare rzeczy do poprawy i da sie jeszcze wycisnac wiecej z tego sprzetu.... a jak to ci moge powiedziec sam jak sie spotkamy kiedys na odsluchy

Oj zazdroszcie Ci ze juz mozesz sie delektowac sprzetem lepszym niz BOSEEEEEE