tak jak w temacie..moim autem musiał pomykać jakiś zaobrączkowany szwab lub jakaś kobietka mająca pierścionki na prawej dłoni, więc efekt taki że ten jasny element gałki zmiany biegów był podrapany i miał takie małe czarne dziurki, bardzo mnie to wkurzało szczególnie gdy w nocy włączałem lampkę to wyglądało to obskurnie , oglądałem na tt shop itp są fajne ładne ale cena....no więc rozebrałem swoją..odkręciłem pod wadziłem ten srebrny element wyciągnąłem czarny plasticzek ze środka no i ku mojemu zdziwieniu okazało się że audi nie poszło na łatwiznę dając plastikowe elementy i tylko je malując lecz jest to prawdziwe alu, więc od razu mi zaświtało że można to wypolerować , od spodu mała próba wszystko jest ok więc dorobiłem mocowanie tego elementu (z korka od rozpuszczalnika a trzonek to śruba M6) całość zamocowałem na wiertarce stołowej i zdarłem tą nieszczęsną powłokę aż do materiału rdzennego...po czym wypolerowałem złożyłem pastując jeszcze skórzaną część i gała wygląda jak nówka prosto z salonu a koszt to jedynie 30 min polerowania i pastowania niby pierdoła a cieszy bo już mnie to nie wkurza fotka jak to wygląda..
Imageshack - zdjcia0578.jpg - Uploaded by Pawel2005
....a te śrubki z kwasówki na pierścieniu niżej to była pierwsza modyfikacja tt...ze 3 dni po zakupie bo nie mogłem patrzeć na te brzydkie zaśniedziałe ocynkowane śruby ;/ też daje ciekawy efekt chociaż na fotce tego nie widać