Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Wątek: Kupno Audii TT - nawigacja jest a jej nie ma

  1. #31

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Vicente,
    Jakbyś mi powiedział przy kupnie to co napisałeś to kazał bym Ci wracać i szukać "okazji"

    Przy sprzedażny mojego poprzedniego samochodu kupujący doczepił się do kołpaków ze na fotce są nieco inne i chciał zwrotu kasy za dojazd czas i jeszcze chamsko dodał ze całe malowane auto było (samochód w rodzinie od kupna w salonie).
    Co lepsze jeszcze się stawiał. Miał szczęście ze znajomy go namówił do powrotu do domu bo by zęby stracił.

    Tak więc sprzedający ma w ..... to ze musisz AC Fele itp sobie kupić. Co najbardziej mnie śmieszy to jak próbujesz każdy grosz na zegarach wyrwać

  2. #32

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    powiedz mu lepiej ile możesz dać... jak będzie zainteresowany to się zgodzi , wtedy sprawdź auto i tyle... a tego typu argumenty (opony zimowe, garażowanie, ubezpieczenie) nie mają znaczenia, za chwilę znajdzie się inny kupujący , który nie zwróci uwagi na to w ogóle...

    pozdr i powodzenia

    p.s. a w kwestii nawigacji to sobie kup tomtoma na szybę czy co tam innego , bo te fabryczne navi, to nawet na dużych wyświetlaczach nie maja startu do urządzeń typowo pod to dedykowanych...

    pozdr

  3. #33
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Rotfl, jak zamierzasz się targować na 32 tys, to może lepiej zostań w domu
    Licznik naprawisz taniej.

    Jak na wszystko co mówi ma faktury/paragony, choćby z ASO do potwierdzenia w książce serwisowej, to można wierzyć. Sama książka serwisowa, jeszcze po niemiecku czy w jakimś innym języku, nawet możesz nie wiedzieć co tam jest pozaznaczane i bym nie wierzył, że cokolwiek ostatnio mogło być przy nim robione. Jest zbyt dużo podrabianych książek serwisowych, faktury/paragony są jak dla mnie bardziej wartościowe Widziałem od kilku sprzedających kiepsko podrobione książki, aż to się robiło nudne jak jeździłem po swoją.
    To autko sprzedaje handlarz, więc z tym rozrządem i olejami/filtrami, to bym uważał

    Ano, patrząc na to, że wszystko było robione na czas, bo nie mówię, że tak być nie może, to niedługo będziesz miał duże przeglądy (130k - podstawowy, 145k - najwiekszy).

    Ciekawy jestem co sprzedający na to odpowie ...możesz pan ubezpieczyć za 350 zł, a opony zimowe dorzucę za tysiąc?

    Jak opuści do 32k za roadstera 2002 rok, to lepiej uciekaj

  4. #34

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Macie racje, a auto sprzedaje osoba prywatna - a nie handlarz . W sumie jakoby opuścił tak dużo, to mogłoby być coś z autem nie tak. Jakoś mi naopowiadali w rodzinie, że lepiej się targować ale w sumie to i tak jest dobra okazja. Wystarczy sprawdzić cenny np. na allegro . Jutro go biorę, sprawdzę czy działa - coś tam się 'lekko' popytam, spróbuje w normalny sposób troszkę zbić cenne a jak nie będzie chciał to i tak wezmę. Dzięki wszystkim za pomoc, i tak się jeszcze odezwę i będę udzielał na forum ;].

  5. #35
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Vicente, jedź obejrzyj pomyśl kup albo nie i daj znać...bo co tu gdybać czy jest taka czy siaka jak jej nie widziałeś...ja gdybałem zawsze przed obejrzeniem auta a i tak się zazwyczaj okazywało że jest dokładnie innaczej niż właściciel mówi;/

  6. #36
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Aaa, sorry, nie dopatrzyłem
    Widzę, że decyzja zapadła czy jest składakiem czy nie...
    Oglądałeś wcześniej inne? Trochę wygląda na to, że się za bardzo na nie napaliłeś.
    Mówisz, że bierzesz i to po obejrzeniu zdjęć, błąd.
    Warto obejrzeć dokładniej kilka sztuk, wiadomo wtedy co i jak ma być.
    Z roadsterami trzeba bardziej uważać niż przy kupnie coupe.

  7. #37

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Tak oglądałem kilka audi Zobaczę i sam ocenię

  8. #38
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    To jak tak, to już można życzyć tylko powodzenia
    Może akurat to jest właśnie ta

  9. #39

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Oglądałem samochód dziś. Byłem na stacji diagnostycznej. Auto jest sprawne technicznie, ale na stacji powiedziano mi że auto było bite dookoła, powiedzieli że w niektórych miejscach pęka lakier i jest szpachla. Ogólnie w stanie bardzo dobrym (kilka pęknięć [do 2 cm] na tylnej lampie, drobne ryski na karoserii samochodu i na alusach. Wewnątrz nie było żadnych defektów, dach dział poprawnie, nie przecieka.

    Na stacji było dość dziwne zachowanie pracowników. Kręcili głowami, mówili że auto będzie w ziemie przeciekać i że warte jest maks 28 tyś zł.

  10. #40
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    zalezy co kto lubi. Ja bym bitego dookola nie kupil, bo nie wiadomo jak auto zostalo zlozone. Skoro na handel, to pewnie po kosztach. Sa rzeczy, ktore wyjda dopiero w uzytkowaniu. Lakier tak jak mowisz popekany - pozniej moze zaczac odpadac.
    Cytat Zamieszczone przez Vicente
    że warte jest maks 28 tyś zł.
    to albo nie znali wartosci tego auta, albo bylo w oplakanym stanie
    Ja bym sobie ten egzemplarz chyba odpuscil.

  11. #41

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    No cóż muszę poczekać. Szkoda, bo myślałem że to okazja. Tak na prawdę jeśli patrzyć 'trzeźwo' to auto było troszkę skarbonką. Licznik wprawdzie działał, ale było 'dobrym' stanie, i jego poprawa kosztowała by mnie dość trochę. Zresztą, skoro auto było bite od spodu i fachowcy mi je odradzali, to cóż - nie będę polemizował. Choć z bólem serca przyznam - szkoda.

  12. #42
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no dlatego warto wyposarzyć się nawet w taki prosty magnetyczny czujnik grubości lakieru...mi wiele pomógł bo najpierw sam sobie sprawdzałem i jeśli było ok to dopiero jechałem do stacji obsługi , dzięki temu zaoszczędziłem ze 2-3 wizyty a jak wiadomo takie oględziny też są kosztowne...na allegro jest tego dużo

Podobne wątki

  1. Nawigacja RNS-510 od VW
    Przez humidorek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-01-2021, 19:09
  2. Nawigacja w TT
    Przez Jaqob w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 25-01-2017, 15:59
  3. Nawigacja DYNAVIN
    Przez humidorek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 20:42
  4. Nawigacja fabryczna w TT
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 20:55
  5. Nawigacja
    Przez ksolk w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 16:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •