Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Wątek: Kupno Audii TT - nawigacja jest a jej nie ma

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    xylo, ale na pewno nie w aso;/ a jesli tak to stwierdzą że jeszcze do okoła trzeba powymieniać mase rzeczy i nigdy się nie dowiesz czy potrzebnie czy nie...

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Ostatecznie umówiłem się na oględziny samochodu we czwartek. Chciałbym troszkę zbić cenę - bo gość chce około 36 tyś, ale jeśli przecież odkryje 'wady' to chcąc nie chcącmusi mi obniżyć cenę. Pamiętajmy że auto z 2002 roku. Moja propozycja do obniżenia ceny:

    - licznik i jego stan (wymiana 1000 zł)
    - prawy głośnik tak jak na zdjęciu chyba pęknięty (http://img818.imageshack.us/img818/4283/beztytuuwc.jpg - ciekawe czy można taki nabyć i ile kosztuje wymiana?)
    - niekompletna rączka od telefonu
    - brak opon zimowych
    - auto trzeba ubezpieczyć (koszta o ile to ma znaczenie)
    - auto było od miesięcy w garażu (ma to znaczenie?)
    - dodatkowo inne rzeczy na oględzinach samochodu

    Prosiłbym o pomoc jeśli ktoś zna m/w koszty tych zabiegów i ew. jakieś inne rzeczy.

  3. #18
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Vicente
    prawy głośnik tak jak na zdjęciu chyba pęknięty
    To nie głośnik tylko blenda głośnika, która jest w boczku drzwi, głośnik jest montowany wewnątrz tego boczku i podejrzewam, że on nie jest uszkodzony, a jeśli już to ze zdjęcia tego nie wywnioskujesz bo go nie widać
    http://www.floorball24.pl/ Jedyny profesjonalny serwis o unihokeju w POLSCE !
    http://www.sklep.floorball24.pl/ Najlepszy sprzęt w najlepszej cenie !

  4. #19

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    auto trzeba ubezpieczyć ??

    Trzeba też zatankować

    Paweł,
    1000 jeśli wyślesz swoje zegary do Starogardu Szczecińskiego hehe
    W aso 2500 złoty za nowe )))
    Czarne jest piękne

  5. #20
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Kurcze, chcesz żeby ktoś Ci obniżył cenę bo nie posiada zimowych opon lub że samochód nie ubezpieczony?
    To raczej nie wpłynie na cenę samochodu, to są zwykłe pierdółki, lepiej zapytaj się o wymianę rozrządu bo jeśli nie wymieniany to od razu po zakupie powinieneś wymienić. Na tym powinieneś się trochę potargować.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  6. #21

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Ludzie ja tylko proponowałem, nie wiedziałem o co zapytać. A ile taka wymiana rozrządu kosztuje? Zegary - 2,5 tyś? To dużo.

  7. #22
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Dużo ? ja bym powiedział, że cena normalna jak na ASO.
    A rozrząd to kwestia 800-900zł, chociaż znajdziesz nawet i w granicach 1100 za dokładnie taki sam - wszystko zależy gdzie kupisz

  8. #23
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Ponad 3 tys. przez telefon sprzedający opuścił z ceny? Trochę dużo... Może się wytargujesz i za 35 kupisz, jednak pamiętaj o dokładnym sprawdzeniu.

    Poza tym dojdą wymiany 4 filtrów, oleju w 3 miejscach, kompletny rozrząd i klinowy z napinaczami, nie wiadomo jak stan zawieszenia i wszystkich gumek, trochę się uzbiera

    Jak dla mnie, to możesz zbić jedynie na zegarach, ale i tak już dużo opuścił na wstępie, także lepiej sprawdź dokładnie czy nie był bity.

  9. #24

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    "Przebieg w tym aucie udokumentowany jest ksiązka serwisowa(oryginalna)! Audi nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego, olej, rozrząd, płyny, filtry były wymieniane regularnie. jest to wersja z podgrzewanymi siedzeniami( co nie często się zdarza)"

    Więc pozostaje tylko zegar (2,5 tyś), panel telefonu i blender głośnika (koszt 200-300zł). Więc około 3 tyś złotych mogę realnie wynegocjować.

    ps. sprzedawca mówił mi że miał ryskę i że ją zrobił, ale jutro zaskoczę go z tym 'grillem' i powiem, że skoro to wersja z października 2002 roku, to ten powinien być nowszy - i czy auto czasem nie było bite ;].

  10. #25
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a czemu podgrzewanie się nie często zdarza? ja jeszcze nie siedziałem w tt która nie miała grzania tyłka...pomijam fakt że wszystkie to miały i tylko te niektóre nie podłączone:P

  11. #26

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    a czemu podgrzewanie się nie często zdarza? ja jeszcze nie siedziałem w tt która nie miała grzania tyłka...pomijam fakt że wszystkie to miały i tylko te niektóre nie podłączone:P
    Taki dostałem e-mail. Dlatego myślę, że warto zniżyć cenę, wszak czeka mnie parę 'wydatków' chociaż - nie aż tak bardzo koniecznych.

    Potrzebne:
    - ubezpieczenie (około 2tyś zł)
    - licznik (2,5 tyś zł)
    - opony ziomowe + felgi (około 2 tyś zł)

    Co daje 6,5 tyś. Jakby mi spuścił z ceny z 36 na 32/33 to bym miał ubezpieczenie z głowy wraz z licznikiem . A jakąś rączką od telefonu czy blenderem głośnika na razie bym się nie przejmował .

    p.s zmiana licznika to 2,5 tyś wraz z kosztem wymiany, czy dodatkowo muszę zapłacić za wymianę?

  12. #27
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Vicente, tak szczerze gdybym to ja sprzedawal auto i bys do mnie "wyjechal" z taka lista to by mnie zatkalo. Jesli to auto bedzie rzeczywiscie sprawne technicznie i zgodne z opisem to mozesz liczyc na gora 500 zl, jesli sprzedajacy bedzie mial dobry dzien. Jesli gosc bedzie zchodzil z ceny to bedzie to sygnal ze z autem jest cos nie tak i chce sie go szybko pozbyc. Co jego jako sprzedawce obchodzi Twoje ubezpieczenie, opony czy licznik, ktory sie psuje we wszystkich TT. Pojdz juz na calosc i zarzadaj zapasu paliwa na caly rok. On oceniajac stan faktyczny auta wycenil go na tyle, na ile uwazal za stosowne uwzgledniajac zapewne wyswietlacz. Co innego gdyby staral sie to ukryc, a on wrecz wyeksponowal te "wady". Blenda na glosnik to jest groszowa sprawa. Telefonu tez moglby nie miec, a ma go jako wyposazenie dodatkowe i bez niego tez by tyle samo kosztowal. Auto i tak mialo dobra cene i jeszcze przez telefon opuscil 3 tys, ciekawe czemu .

    Jedynym mocnym wg. mnie argumentem do zbicia ceny jest ten grill od wersji sprzed faceliftingu. Jesli auto jest z pazdziernika 2002 to musialo miec nowego grilla w krate. Oznacza to tyle, ze auto bylo mniej lub bardziej bite (co moze tlumaczyc niska cene).

  13. #28
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Vicente, no argument z ubezpieczeniem jest śmieszny więc lepiej zapomnij że o tym wspomniałeś..a tak na prawdę jak bym miał dobre tt na sprzedaż i ktoś by mi wyjeżdżał z jakimiś glupotami to bym powiedział to proszę sobie poszukać okazji za 19 czy 20 tys i tam już niema z czego schodzić...jeśli auto jest dobre to niema co z siebie robić dziada...bo kupisz inna za 5 tys taniej i po chwili włożysz w nie tyle samo lub wiecej i bedziesz się tylko wkurzał że to sie zesrało tamto itp;/ ale to jak uważasz...ja jak szukałem to patrzyłem codziennie na nowe na allegro jak mi się któraś spodobała to sprawdzałem vin i jeśli nie było zapóźno to jechałem oglądać...ale to kwestia godzin od pojawienia się na aukcji...więc jeśli jest dobra to jedź i nie wybrzydzaj bo ktoś Ci ją sprzątnie...

  14. #29

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    WaWa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    27
    Dokładnie tak ja bym trzasnął maskę i powiedział że nie mamy o czym rozmawiac jesli bys do mnie przyjechał samochód ogladać, co kogoś interesuje Twoje ubezpiecznie i opony zimowe (kupujesz w lato) chłopie, zawsze mozesz wykupic sobie samo OC za 600 zł jesli masz zniżki i obnizysz tym juz koszty. Poza tym ten samochód ma jak by nie było 8 lat...

  15. #30
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ew. dorzucił bym świeże powietrze w oponach Vicente, czytaj uważnie zegary naprawisz za 1000zł, reszta twoich argumentów jest śmieszna, bierz to auto jak bedzie ok, bo następne może ci się nie trafić szybko
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Nawigacja RNS-510 od VW
    Przez humidorek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-01-2021, 19:09
  2. Nawigacja w TT
    Przez Jaqob w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 25-01-2017, 15:59
  3. Nawigacja DYNAVIN
    Przez humidorek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 20:42
  4. Nawigacja fabryczna w TT
    Przez Cezary w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 20:55
  5. Nawigacja
    Przez ksolk w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 16:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •