Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
Co do Borysa to mozliwe ze masz racje, ale dziwne ze Rafalek mu zaufal, a projekt tyle kosztowal ze SEM raczej niebylby problemem
To czy on komuś ufa czy nie nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, w przeciwieństwie do innych zapatrzonych jak sroka w gnat userom.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
Jak jesteś na kupnie kolektora to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz póki jest cena promocyjna .
Ten kolektor to dobry produkt , zaprojektowany był przy współpracy 034 z firmą która od wielu lat robi udane kolektory dla innych platform .
IE też jest świetny ale osobiście polecałbym go bardziej pod powiedzmy umownie GT35 i wyżej ...

Tak , większa przepustnica jest pożądana Oczywiście też nie za wielka czyli te co wspomniał Paweł ..








Pozdrawiam
No właśnie nie byłem ale po wypatrzeniu okazyjnej ceny zacząłem tym bardziej że mój kolektor marnuje potencjał jaki jest w projekcie i zawsze będzie on jakimś dławikiem dla lepszych osiągów z mniejszego doładowania, bo wiadomo że jak dmuchnie ze 2bary to i z tego coś powstanie, no i sedno sprawy że jak zwykle jest gdzieś kruczek i po dodatkowej dopłacie 200$ cena już nie jest taka atrakcyjna i za tą kasę mam IE pod Big port, bardzo podoba mi się jego przepływ i równe napełnianie, a z ciekawostek ten DAHLBACK to jakaś porażka, nie dość że 1300$ to marne parametry, dobrze że ktoś chciał pobawić się w obliczeniu hi flow tych wyrobów, bo wywalenie 4tyś na ten chłam to rozbój w biały dzień.