Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Vag-com a Windows 7

  1. #1
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132

    Vag-com a Windows 7

    Witam
    Od jakiegoś czasu mam kabel (OBDII-USB) i programy pościągane z linków na forum i te które przyszły z kablem ale za "cholerę" nie idzie nic uruchomić pod Windows 7.... Może ktoś miał taką sytuację i będzie się orientować czy może z tym systemem nie idzie uruchomić tego programu czy może trzeba coś specjalnie konfigurować?
    Auta jeszcze nie mam ale chciałem przetestować logi i inne bajery na aucie znajomej a tu lipa z tego..... z góry dzięki za jakieś wskazówki
    pozdro

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    Dolny śląsk
    Posty
    68
    Spróbuj uruchomić w trybie zgodności Windows XP (wlasciwosci) lub jako administrator.

  3. #3
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    wersja Vag-com 3.11 dziala bez problemu z Win7 i zreszta kazdy inny pod warunkiem, ze system jest 32bitowy, na 64bitowym Win7 chyba tylko Vag-com 704 dziala prawidlowo ,
    a po instalacji kabelka trzeba sprawdzic pod jaki port com sie podpial (musi to byc od 1 do 4 - jesli tak nie jest trzeba manualnie zmienic na jeden z nich inaczej program nie zadzila z kablem) i taki sam ustawic w programie Vag-com,

  4. #4
    Awatar pr2emo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    132
    dzięki za podpowiedzi...
    wychodzi na to że chyba będę musiał poszukać jakiegoś starego laptopa z XP lub Win98...
    bo na obecnym mam zainstalowany windows 7 (64 bit) ze względu na nowego AutoCADa (64 bit)... a nie chcę nowych systemów instalować bo to mój firmowy laptop na którym chcę mieć wszystko tip top pod względem prawnym...

    a co do Vag-Com 704.1 to przy próbie instalacji pod Windows 7 wyskakuje komunikat... "Sorry, this version of VAG-COM is not compatible with Windows NT 6.1"... więc tu tez nic nie zdziałam

  5. #5
    Awatar bartzaw
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    45
    Ja w temacie VAG --> WIN7 mam trochę inny problem:

    VAG się zainstalował, troche problemu miałem z ustawieniem portów COM ale też poszło i doszedłem do rejestracji VAG i niestety nie mogę kliknąć ABOUTw VAG bo wywala błąd i zamyka go. Czy ktoś spotkał się z tym problemem??

Podobne wątki

  1. Sterowniki USB, Windows 8
    Przez Nelson w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-08-2014, 09:14
  2. Windows 7 64bit \ Linux + VAG
    Przez pitupitu w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-01-2012, 16:28
  3. Instalacja VAg-com Windows Vista
    Przez bonq w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 10:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •