Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 242

Wątek: gadzety

  1. #166

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Panie na rękawku drugim kolor taki jak loga itd
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  2. #167

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Ja też kupiłem !!!

  3. #168
    Ja tez, ja tez ale.... co z wlepami/naklejkami na samochod??

  4. #169
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Ja tez zakupilem ciesze sie ze wkoncu cos sie ruszylo w tej sprawie jeszcze tylko naklejki i bedzie cacy

    pozdro

  5. #170
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    witajcie...więc loga będę umieszczał pod logiem klubu...w kolorach jesli biała koszulka to czarne logo i odwrotnie......oczywiscie jesli ktos chce gdzie indziej to niech pisze do mnie na maila ze innaczej niz standardowe.....koszulki zaczne juz robic...a dodatkowo zamówiłem około 60 szt polo.....w rozmiarach s m l xl i xxl ....wiec mysle ze taki zapas wystarczy...jak ktos otrzyma swoja i sie zgodzi to na nastepnej aukcji bedzie widniała jego koszulka jako przykład zeby kazdy wiedział jak koszulka sie prezentuje itp

  6. #171
    OK, czekam z niecierpliwoscia ...jednak dalej pozostaje kwestia wlepy/naklejki...robi ktos je czy nie??

  7. #172

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Aby podbić temat naklejek pobawiłem sie w wirtualne naklejenie ich na samochód. Najbardziej podoba mi sie tak jak na poniższych zdjęciach - delikatnie, bez przeginki ale jednocześnie przy dwóch naklejkach na samochód nasze logo widoczne byłoby zarówno z tyłu (np. w korku czy przy wyprzedzaniu) jak i z przodu (np. podczas mijania się). Myślałem też o tej małej szybce z boku ale w zasadzie wówczas logo powinno być z obu stron a to wiąże się z tym że z prawej strony karoseria byłaby w odwrotną stronę niż faktyczny samochód co wydaje mi się trochę dziwne Oczywiście zawsze można z tyłu, na lusterku i jeszcze z boku ale to już chyba przesada (i tak nie wiem czy dwie takie same naklejki na jednym wozie to nie za dużo – na pewno można też zacząć od jednej – albo lusterko tak jak mają w subaru albo z tyłu co jest już full profi i poprawne).

    Niestety mój nadmiar czasu wynika z tego, że jestem chory a co za tym idzie nie mogę wyjść z domu cyknąć fotek swojej TeTki (diabelnie obecnie brudnej) dlatego też dopuściłem się zmasakrowania fotek blerx’a. Blerx – mam nadzieje, że się nie obrazisz... to pro publico bono...

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e05e23e67.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...293df4aac.html

  8. #173

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    no i gdzie ta moja koszulka ?
    Czarne jest piękne

  9. #174
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tutaj:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=529737837
    narazie wysyłka tylko do części szczęściarzy bo niemiałem wszystkich rozmiarów....jutro przychodzi spora partia i wysyłam juz do wszystkich tych co zyczyli sobie za pobraniem.....Ci co mieli przelać narazie jakoś śpią.....poza jedna osoba która niebawem juz się doczeka

  10. #175
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    nasi niektorzy klubowcze zazwyczaj duzo mowia malo robia niestety ja zamowilem od ciebie dwie jedna biala a druga czarna mam prosbe czy ja swoj nick moge prosic jakas prosta czcionka ? najprostrza najzwyklejsza bede wdzieczny

    pozdro

  11. #176
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a na ten polar sie ktoś pisze?
    http://www.allegro.pl/item505300702_...twoj_nick.html
    bo ja i tak wkońcu mam juz 2 wiec ten jest 3 i oddam nawet ciut taniej

    [ Dodano: 15 Styczeń 2009, 21:32 ]
    no moze i dużo gadam.....ale własnie skończyłem wszystkie koszulki...jutro rano je wysyłam...nicki zrobiłem prostą czcionką według zaleceń....pod logiem klubu...jedynie jak ktos będzie chciał "coś" bardziej wyszukanego i w innym miejci to niech pisze na mojego maila to uwzglednie to teraz juz dysponuję sporym zapasem polówek od rozmiaru s do xxl także białych więc odrazu po licytacji i ustaleniu szczegółow bedę je wysyłał nie czekając juz na dostawe...wiec juz czasowo niebędzie problemów

  12. #177
    Ponawiam teamt, bo widze ze na bocznice zjechal i sie nie rusza....co z wlepami Panowie, robi ktos je, ma zamaiar wogole?

  13. #178

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    kolega game23 twierdzil ze sie tym zajmie ...

  14. #179
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    ja moge je zrobic tylko zbytnio nie mam czasu zeby sie bawic w smiganiem na poczte i je rozsylac etc...chyba ze ktos je odemnie odbierze we wroclawiu!!!
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  15. #180

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Sczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Balck
    Posty
    121
    A tak w ogóle to dostał już ktoś tą koszulkę, tą z aukcji? nie wiem czy Wy tez czekacie, pomimo tego ze aukcja się zakończyła dawno.

Podobne wątki

  1. Zlott 2016 Gadżety
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-03-2016, 14:47
  2. Gadżety Aliexpress
    Przez omerta w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 20:53
  3. Gadżety Aliexpress vol.2
    Przez omerta w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-06-2015, 09:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •