Kiedyś już pokazywałem mój samochód ale to było przed awarią forum więc wstawiam fotki raz jeszcze jednak tym razem stuningowany o klubowe ramki. Fotki niestety słabej jakości a i krajobraz nie zachwyca. Niedługo postaram się porobić jakieś ładniejsze jak będę na wakacjach.

TT w wersji Quatro 180KM posiadam od początku maja tego roku. Od tego czasu zrobiłem około 5000km a licznik aktualnie wskazuje 200tys z groszami. Samochód kupiłem za 33900zł. Mam nadzieję, że nie przepłaciłem bo oglądając ogłoszenia na Allegro często widzę, że mógłbym mieć samochód z mniejszym przebiegiem o prawie 10000zł taniej . Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jedyną usterką są słynne wskaźniki paliwa i temperatury i nie wiem gdzie to naprawić. To co odróżnia moją TT od standardowej jest fabrycznie zmieniony grill oraz wydech REMUS. Ten niestandardowy wydech nie daje jakiś wielkich zmian jeśli chodzi o dźwięk ale za to świetnie się prezentuje.
W przyszłości mam zamiar podnieść moc silnika przynajmniej do 210KM bo te 180KM to jednak za mało