Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wobbler- 180KM quattro

  1. #1

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Wałbrzych
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    54

    Wobbler- 180KM quattro

    Kiedyś już pokazywałem mój samochód ale to było przed awarią forum więc wstawiam fotki raz jeszcze jednak tym razem stuningowany o klubowe ramki. Fotki niestety słabej jakości a i krajobraz nie zachwyca. Niedługo postaram się porobić jakieś ładniejsze jak będę na wakacjach.

    TT w wersji Quatro 180KM posiadam od początku maja tego roku. Od tego czasu zrobiłem około 5000km a licznik aktualnie wskazuje 200tys z groszami. Samochód kupiłem za 33900zł. Mam nadzieję, że nie przepłaciłem bo oglądając ogłoszenia na Allegro często widzę, że mógłbym mieć samochód z mniejszym przebiegiem o prawie 10000zł taniej . Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jedyną usterką są słynne wskaźniki paliwa i temperatury i nie wiem gdzie to naprawić. To co odróżnia moją TT od standardowej jest fabrycznie zmieniony grill oraz wydech REMUS. Ten niestandardowy wydech nie daje jakiś wielkich zmian jeśli chodzi o dźwięk ale za to świetnie się prezentuje.
    W przyszłości mam zamiar podnieść moc silnika przynajmniej do 210KM bo te 180KM to jednak za mało









  2. #2

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    159
    Widzę Remusik jak u mnie

  3. #3
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pisałeś kiedyś na forum o to auto i polecaliśmy je jako warte uwagi, widzę że kupiłeś, jak się sprawuje
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #4

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Wałbrzych
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    54
    Samochód jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Jedyną wadą jaką wcześniej nie zauważyłem są właśnie te wskaźniki pokazujące poziom paliwa oraz temperaturę silnika. Na szczęście jest jeszcze komputer pokładowy, który bardzo dobrze informuję ile km pozostało do przejechania. Bardzo ciekawe jest, że gdy kupowałem samochód to w przednim lewym kole coś skrzypiało gdy najeżdżało się na jakieś nierówności. Problem ten o dziwo znikł sam… Jedyną rzeczą co nie podoba mi się w tym samochodzie to brak podłokietnika i miejsca na napoje (tego w schowku nie liczę bo i tak jest bezużyteczny). Tak poza tym to jestem jak na razie bardzo zadowolony z zakupu. Posiadam jeszcze audi A4 ale od kiedy kupiłem TT to ten jakby zbladł w moich oczach

    PS nagłośnienie BOSE jest boskie

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Podłokietnik i uchwyt możesz kupić tu
    http://www.thettshop.co.uk/interior.asp?cat=2002
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    Podłokietnik i uchwyt możesz kupić tu
    http://www.thettshop.co.uk/interior.asp?cat=2002
    Wytrzymajcie jeszcze chwile Projekt jest, wykonanie juz w 99% - Pozostało obicie skórą i mała polerka..

    http://www.thettshop.co.uk/interior....2&catalog=2012 + cup holder

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ciekawe...co Ci tam z tego wyjdzie...bo ten mój może piękny nie jest ale jak przepoleruję go od czasu do czasu to ładnie się świeci no i bardzo się do niego przywiązałem......jak podniosę do góry to już tak jakoś dziwnie...

  8. #8

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Wałbrzych
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    54
    Widziałem już tą stronę z podłokietnikami, niestety 1000zł za ten element to wydaje mi się małym przegięciem. Do nowego samochodu 1000zł za podłokietnik ok. ale do 10letniego…

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja dostałem w prezencie przy zakupie...właścicielowi się nie podobał...jak się okazało gwinty były pozrywane i mocowań nie było...ale chwilka dłubania i jest...i cieszy mnie fakt że nie jest to jakiś chiński uniwersalny tylko dedykowany do TT

Podobne wątki

  1. Różnice pomiędzy TT 1.8 180KM i QUATTRO 180KM
    Przez allkado w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •