Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jakos malowania przez firme PAINT FIX PRO

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Krakow
    Posty
    65

    Jakos malowania przez firme PAINT FIX PRO

    Witam,

    Mam na swojej TT pare rys ktore dzialaja mi na nerwy w szczegolnosci jak umyje autko.

    Od znajomego znajomego dowiedzialem sie o firme Paint Fix Pro www.paintfixpro.pl

    i chcialbym sie dowiedziec czy ktos z forum o niej slyszal i moze sie wypowiedziec.

    Za kazde info bede wdzieczny.

    Pozdro :P

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Odświeżę wątek, a mianowicie czy jest już ktoś, kto korzystał z usług firmy usuwającej uszkodzenia lakieru za pomocą systemu Paint Fix Pro?? Jak wyszło to cenowo w porównaniu do zwykłego lakierowania i jaka jakość takiego wykonania?
    Pytam, bo jakaś ku!!!lturalna osoba pomyliła samochód z zamkiem do drzwi i użyła klucza w niewłaściwy sposób - skutek, to rysy do podkładu.

  3. #3
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Chcialem zalozyc nowy temat jednak podlaczam sie pod ten.

    Szukam lakiernika ktory mi nie spi**doli auta. Posiadam pare plytkich ale dlugich rys (po jednej na obu drzwiach, na klapie oraz na 2 blotnikach), tak wiec interesuje mnie albo lakierowanie albo po prostu polerka.

    Ktos z Warszawy moze kogos polecic ? Wolalbym nie isc do pierwszego lepszego z ladnym szyldem i wysoka pozycja w googlach...

    Swoja droga powiem wam, ze mnie te rysy nawet nie denerwuja, bo jak pomysle sobie o tym jak zalosna jest ta osoba ktora mi auto porysowala w tak perfidny sposob...jakis pseudo-żul, ktory w zyciu nie wyjdzie z "dolka" i jedyna pociecha zyciowa jest dzwonienie na straz miejska ze ktos stanal w jakims niedozwolonym miejscu... to az mi sie dobrze robi, wiedzac o tym, ze ja takiego zaje***go cwela nawet nie zauwazam, a on mnie za cos nienawidzi - bo w sumie nie wiadomo, czy to za to, ze on jest debilem, czy to dlatego, ze auto takie ladne ... a moze jest po prostu lokalnym lakiernikiem i zajmuje sie pozyskiwaniem klientow ? Sorry za offtop, tak mi sie nasunelo na mysl..
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Maru, ja nawet żula bym o to nie posądzał, bo takiemu do pełni szczęścia wystarczy wiśnióweczka, kubeczek plastikowy i kawał kamienia jako miejscówka. Profil psychologiczny takiego człowieka "Rysy", a raczej typ typa, to zazwyczaj moim zdaniem:
    1) człowiek typu "nauczyciel", czyli on nauczy Ciebie jak się parkuje i gdzie,
    2) człowiek typu "nierozumiem", czyli ja nie mam, to dlaczego taki gówniarz ma mieć,
    3) człowiek typu "bohater", czyli patrzcie i calujcie po stopach za mój wielki wyczyn.

    I niestety muszę przyznać, że w większości przypadków nr 2 to kobieta - tak było w moim przypadku i znajomych. Nie przyłapałem na gorącym uczynku ale przez 10 minut tylko ona kręciła się na pdwórku z pieskiem wielkości chomika (Paris Hilton stajl)...jak Ku@#@ spotkam to jej wygarnę za całokształt. Nawet "pies" będzie zapierniczał w kagańcu, chyba że go srać nauczy na kiblu.

    Jutro lub we wtorek jadę do firmy we Wrocku, która jest partnerem serwisowym Paint Fix Pro. Piszą na stronce, że wynik porównywalnym z całościowym lakierowaniem, a robocizna w kilku godzinach się zmieści, zatem fura będzie wieczorem już zdatna do użytku

  5. #5
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Maru, Erick zajmuje się tym, dzwoń do niego
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Polecam Firmę Vagsystems Wrocław
    Przez minibigii w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2017, 14:15
  2. Skrzynia basowa (czy jakoś tak)
    Przez TTkowiec w dziale Sprzedam - części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-10-2016, 16:40
  3. Polecam firme Turbo Expert
    Przez MiroTT 1,8T w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-08-2016, 08:15
  4. System operacyjny do komputera na firmę
    Przez Dydol w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 17:20
  5. MK1 [8N] polecono mi ta firme
    Przez jagi15 w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •