Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: patrykus007 FWD180++

  1. #31
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm ręczne? oj nieeee bez sensu...wszystko robione na wiertarce gdzie się tylko da i gdzie tylko jest podeście...nawet dorabiałem dodatkowe narzędzia home made a nawet żeby w kolektorze zrobić wiertarką tą flansze gdzie się przykręca kolektor do głowicy to także dorabiałem taki malutki krążek o średnicy 20mm i na wielkim gwoździu dachowym takim ze 20cm aby ładnie wypolerować tylko to jedno miejsce:P a ręcznie to tylko tam gdzie się nie da i ostatecznie papierami 400,600 1000 ....polerowanie pastami także na wiertarce i ręcznie w ostateczności jak się gdzies nie da dojśc ale przy polerowaniu niema takiego kłopotu bo także mam dużo narzędzi home made:P jak chcesz to mogę cyknąć foto tych pierdółek które mam podorabiane bo bez nich to nigdy nie uzyskasz takiego idealnego efektu:P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 06-09-2011 o 12:35

  2. #32
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    dawaj,chetnie opatentuje cos
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  3. #33
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm no więc tak narzędzia:
    Nazwa:  Zdjęcia-0013.jpg
Wyświetleń: 39
Rozmiar:  86.4 KB
    2 tradycyjne krążki fi 125 tylko brzegi podszlidowane żeby można było się lepiej przeciskać...ten trzeci mniejszy krążek to już przeróbka home made takich dawnych gdy nie było papierów na rzep tylko na śrube...średnicę ma ze 70mm no i zrównane syliconem i rzep ..potem takie malutkie krażki gdzieś z fi 20 i jeden fi z 15..ten długi fi 20 dorabiałem specjalnie do kolektora dolotowego...wszystko pod spodem ma rzep...a te wałeczki to kupione to portingu głowicy...granulacje od 60 do 320...także włókniny :P ale to także trzeba mieć krążki papierów :
    Nazwa:  Zdjęcia-0008_2.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  88.1 KB
    fotke juz wrzucałem ale wklejam jeszcze raz...krążki używasz najpierw te duże..potem się zużywają brzegi to przykładasz do mniejszego krążka i wycinasz jakimiś nożyczkami przeznaczonymi na straty ..brzegi wyrzucasz...szlifujesz tym małym i jak brzegi się zjada to bierzesz duży wybijak (ja mam średnicę ze 20mm) i robisz takie malutkie krążki pasujące do tych małych krążków z rzepem...no i dzięki temu wykorzystujesz calutki krążek papieru a nie tylko brzegi ale przy granulacjach 200-300 dobrze jest jeszcze ręcznie przejechać żeby uzyskać kształty...potem gdy chcemy już robić papierem np 400 to już tylko ręcznie...potem 600 i pasty...najlepiej mieć kilka tak jak ja ostatnio kupiłem...zupełnie inna robota
    warto także dobrze sobie przedmiot zamocować:
    Nazwa:  Zdjęcia-0015.jpg
Wyświetleń: 45
Rozmiar:  81.7 KB


    oczywiście do samej polerki w zakamarkach mam drugie tyle zabawek też home made ale polerka to na sam koniec:P

    także miłej zabawy:P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 06-09-2011 o 15:19

  4. #34
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    No w koncu jakos zaczyna to wygladac,tu zdjecie jeszcze z niewypolerowanym kolektorem (narazie woz stoi bez niego) oraz bez oslony filtra ( filtr z cienkiej alu pomalowany proszkowo na czarno)
    100_0658.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
    Staram sie robic to dokladnie co do kazdego szczególu,przewody firmy samco,obejmy ocynkowane z gladszymi krawedziami aby nie poniszczyly przewodow,filtr Amsoil,Osłona home made.
    Ostatnio edytowane przez patrykus007 ; 09-09-2011 o 13:00
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  5. #35

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ładnie.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-06-2011, 22:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •